● امام(ره) تا لحظه ای كه زنده بود، با مستكبران تنش داشت/ شعار "نه‎غزه نه‌لبنان" مخالف شرع، شرف و قانون اساسی
دکتر حسن رحیم‌پور ازغدی در همایش "تفكر بسیجی و گفتمان انقلاب" كه در مجتمع فرهنگی دانشجویی 13 آبان، لانه جاسوسی سابق امریکا برگزار شد، با بیان این که برای تحلیل گفتمان انقلاب اسلامی، کار تئوریک ضروری است، اظهار داشت: در بررسی های تئوریک، تفاوت ها و شباهت های ایدئولوژی انقلاب با دیگر مکاتب و ایدئولوژی ها مشخص می شود.
● تایم: جنبش سبز ایران از آمریكا درخواست كمك كرده است
به گزارش فارس، مجله آمریكایی "تایم " در گزارشی نوشت: پس از بیش از پنج ماه، جنبش سبز مخالف ایران برای درخواست كمك به آمریكا روی می‌‌آورد.
● انتقاد لاریجانی از فضای تهمت زنی در کشور!
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: گستره فکری رهبر معظم انقلاب اسلامی در مسائل فرهنگی، سیاسی و دیپلماتیک و سعه صدر ایشان به گونه ای است که همه گرایش های سیاسی می توانند فعالانه به ایشان تکیه کنند و انحصاری هم در این زمینه وجود ندارد و ایشان اجازه چنین انحصاری را نمی دهند.
● پاسخ آیات عظام مکارم شیرازی و نوری همدانی به استفتاء روزنامه‌نگاران
جنبش «آشوب‌طلب و بدعت‌آفرین‌ سبز» پس از آنکه ‌157 روز آبستن مرام‌ها و ایدئولوژی های آنارشیستی و تخیل‌گرایانه بود سرانجام با زایش یک تئوری ناقص‌الخلقه به نام «دین سبز» فارغ شد!
● مازیار بهاری: تلاش می کردیم تنور اغتشاشات گرم باشد!
مازیار بهاری فیلمساز وخبرنگار شبکه های غربی است که پس ازآزادی از زندان با قرار وثیقه 300میلیونی به ‏خارج گریخت . وی اخیرا در گفت و گویی با سی ان ان اظهاراتی مبنی بر شجاعتهای خود در دوران بازداشت! ‏داشته است.
● پرونده بی‌فرجام «استات‌اویل» در ایران
دولت آمریکا پیگرد قضایی شرکت نفتی استات‌اویل در مورد یک پرونده رشوه‌خواری در ایران را که به سال 2002 برمی‌گردد، متوقف کرد. البته این موضوع برای کشوری که اقتصاد لیبرالی بر آن حاکم است و درگیر بیرون کشیدن خود از گرداب بزرگ‌ترین ورشکستگی تاریخی می‌باشد تا حدودی طبیعی است، چرا که هدف برای این کشور وسیله را توجیه می‌کند اما هنوز یک سوی دیگر این پرونده رشوه بزرگ که به ایران بازمی‌گردد نتوانسته جامعه و افکار عمومی را اقناع کند.
● سخنرانی علیرضا زاکانی در دانشگاه امام صادق(ع): یکی از نزدیکان لاریجانی، تبریک به رییس جمهور منتخب را خط زده بود
نكته دیگر این است كه روز بعد از روز قدس،‌هاشمی رفسنجانی در جایی اعلام كرده بود كه جمعیت افراد در روز قدس 50-50 بوده است یعنی نصف جمعیت حاضر را حامیان موسوی تشكیل داده بودند در حالی كه بالاترین تخمین‌ها از جمعیت 40-50 هزار نفری آنها خبر می‌داد. البته بعدها مشخص شد كه این نكته را لاریجانی به هاشمی رفسنجانی انتقال داده است.
● آمریکاپرونده رشوه‌خواری آقازاده اغتشاشگر را متوقف کرد
دولت آمریکا پیگرد قضایی شرکت نفتی استات اویل در مورد یک پرونده رشوه خواری در ایران را که به سال 2002 بر می گردد متوقف کرده است.بر اساس گزارش رویترز یک مقام شرکت نرو‍ژی استات اویل گفت توافقی با کمیسیون سهام و اوراق بهادار آمریکا، وزارت دادگستری و دفتر دادستانی این کشور حاصل شده است که بر اساس آن موضوع معامله استات اویل با موسسه هورتون حل و فصل شده است.
● مهدی هاشمی؛ از ابوعلی سینا تا جونیور
به گزارش خبرگزاری‌های خارجی در فاصله سال‌های (1997 تا 2003)، (82-76) یك حساب بانكی به نام سیاكل در بانك خصوصی لومبارد فرانسه برای فردی به نام «بیژن دادفر» فعال می‌شود. در فاصله دسامبر 1998 تا آگوست 2003، طی دو مرحله یك‌بار 30 میلیون یورو و بار دیگر مبلغ 45 میلیون یورو به این حساب واریز و در آن نگهداری می‌شود.
● حاشیه‌ای بر اظهارات اخیر سیدمحمد خاتمی
«شب بخیر»!اکنون رئیس‌جمهور سابق، طی اظهاراتی در جمع گروهی از دانشجویان همسو با خود مطالب و سؤالاتی بیان کرده که در پاسخ به این مطالب باید گفت: شب بخیر آقای پرزیدنت سابق!
● عقب نشینی آشکار خاتمی
سرانجام سیدمحمد خاتمی هم به انحراف در جنبش سبز با این جملات اذعان کرد: کاش حاکمیت می‌گفت آقای موسوی بیا به صحنه و این جنبش را مدیریت کن که جنبش از مسیر خودش منحرف نشود.
● «حالا وقتشه»! اسم رمزی از شورش‌های رنگی اروپای شرقی
«حالا وقتشه» ! این اسم رمزی است که محمدرضا تاجیک مشاور اعظم میرحسین موسوی و رئیس مرکز تحقیقات استراتژیک ریاست جمهوری دوران خاتمی در تحلیل بسترهای شکل‌گیری جنبش موسوم به سبز مطرح می‌کند.
● سخنان همین دانشجوی دختر برای حامیان موسوی كافی است
یكی از دانشجویان دختر دانشگاه امام خمینی(ره) انتقاداتی را به میرحسین موسوی وارد كرده و برخی از جملات حضرت امام(ره) در انتقاد از موسوی را بازخوانی كرد كه رسایی نیز در پایان سخنان این دانشجوی دختر گفت: سخنان همین خانم برای آن جمعیت كفایت می‌كرد.
● محسن هاشمی: شایعه ریزش مترو را خودمان دامن زدیم تا پول بگیریم!
در حالی که مشکلات مترو طی روزهای اخیر نارضایتی گسترده شهروندان را به دنبال داشت، شهرداری تهران و مسئولین مترو به جای پاسخگویی به مردم، بحث بودجه را پیش کشیدند تا هم از زیر بار مسئولیت شانه خالی کرده باشند و هم توپ را در میدان حریف سیاسی انداخته باشند.
● کوچک‌زاده:روش لاریجانی در اداره مجلس جانبدارانه است/ مطهری درباره بودجه مؤسسه صدرا و سنایی درخصوص هزینه‌های انتخاباتی‌اش توضیح دهد
مهدی کوچک‌زاده در گفت‌وگو با رجانیوز، در خصوص اظهارات برخی مخالفین نسبت به محصولی با بدون مبنا خواندن این موارد و توهین آمیز بودن آن‌ها اظهار داشت: آنچه که امروز در صحن علنی مجلس در نطق مخالفین آقای محصولی بیان شد، خلاف شأن و جایگاه تریبون مجلس بود.
● عباس سلیمی نمین: هاشمی رفسنجانی دو بار میرحسین را فریب داده است
و در پاسخ به سوال یک یاز دانشجویی سخن می‌گفت، عنوان کرد: "میرحسین موسوی اگرچه شخصیتی سیاسی است اما ثابت کرده است که تاکنون در تاریخ سیاسی زندگیش دوبار فریب هاشمی را خورده است."
● پرده‌برداری مرعشی از استراتژی جدید اصلاح‌طلبان
مرعشی که اخیرا اعتراف‌کنندگان در دادگاه‌ متهمان کودتای مخملی را "بیمار" یا مبتلا به "ضعف شخصیتی" دانسته است، در مصاحبه با خبرگزاری ایلنا واکنش مناسب اصلاح‌طلبان به انتخابات پیش رو را، "تحریم" دانست.
● آدمی که شهوت قدرت وجودش را گرفته پیرو خط امام است؟/ وقتی رأی نمی‌آورند حاضرند شهری به آتش کشیده شود
حجت الاسلام دکتر سید حمید روحانی، رئیس بنیاد تاریخ پژوهی ایران معاصر و از یاران و نزدیکان امام خمینی از ابتدای نهضت، در سخنان مهمی در افتتاحیه طرح تفسیر آفتاب بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی امیرکبیر به تبیین شاخصه های خط امام و ارتباط آن با مدعیان امروزی آن پرداخت.
● نماینده کلیمیان:ستاد بحران سازی علیه دولت احمدی نژاد شکل گرفته است
سیامک مره صدق در گفت و گو با ایرنا تاکید کرد: ستاد بحران سازی که برای کارشکنی در راه دولت تشکیل شده است دوست ندارد که دولت در کارهایش موفق باشد و به شیوه های مختلف برای زمین زدن دولت فعالیت می کنند.
● آقازاده آشوبگر در«برایتون»/ ملاقات با مقامات وزارت خارجه انگلیس
آقازاده آشوبگر اخیرا از طریق یکی از عناصر ایرانی وابسته به یک نهاد امنیتی انگلیس با برخی از عناصر وزارت امور خارجه انگلیس در این کشور ملاقات کرده است.
● سخنگوی جبهه پیروان:خواسته مراجع محاکمه اغتشاشگران بود
سید کمال سجادی، "تبعیت از منویات رهبر معظم انقلاب را مهمترین شرط مراجع تقلید برای وحدت" خواند و اعلام کرد: ایشان خواستار مجازات اغتشاشگران و هدایت کنندگان ناآرامی‌های اخیر شدند.
● رمزگشایی از سینه‌چاکی صادقانه و بی‌مزد! آینده برای خاندان هاشمی
اسناد به‌دست آمده از فعالیت‌های اقتصادی تیم خبری سایت آینده از خدمات صادقانه و بی‌مزد و منت! گردانندگان این سایت به خانواده هاشمی رفسنجانی به‌ویژه محسن هاشمی به‌عنوان مدیرعامل متروی تهران و حمله به منتقدان آن در تمام سطوح رمزگشایی کرد.
● جایزه AIB به BBC؛ پاداش هدایت آشوب‌های پس از انتخابات ایران
در حالی که اغلب تحلیلگران سیاسی تلویزیون فارسی بی‌بی‌سی را متهم به نقش آفرینی های هدفمند در اغتشاشات بعد از انتخابات می دانند، جایزه "واضح‌ترین پوشش یک رویداد خبری" در سال 2009 از سوی یک اتحادیه غیردولتی به این شبکه اختصاص یافت.
● رگباران یک اعتراض مدنی توسط گارد ملی امریکا
استفاده از ارتش امریکا در مقابله با دانشجویان دانشگاه "كنت استیت" که در اعتراض به جنگ ویتنام در ماه مه 1970 صورت گرفت و طی آن گارد ملی اوهایو دست به کشتار این دانشجویان زد.
● روزنامه نگاران اصلاح طلب میهمان ویژه کنفرانس صهیونیست ها و بهایی ها
این کنفرانس توسط گروه موسوم به "پژوهشگران حامی صلح در خاورمیانه" (SPME) و با موضوع "جمهوری اسلامی ایران: تحلیل چند وجهی از حکومت دینی، ملی گرایی و نمایش قدرت این کشور" در روزهای یکشنبه و دوشنبه هفته جاری با حمایت جامعه یهودیان "کلیولند" ایالت اوهایوی آمریکا و مرکز مطالعات یهود در دانشگاه "کیس وسترن" برگزار گردید.
● دفاع جانانه حامی میرحسین از سکولاریسم در بی.بی.سی
چیزی که قبل از هر چیز باعث تعجب ببنندگان شد وضعیت حجاب زننده حقیقت جو در این برنامه بود. وی که در ایران همیشه با چادر در مراسم ها و مجلس حضور می یافت اکنون با بلوز و دامن کوتاه روبروی مجری برنامه نشسته و به سوالات وی پاسخ می داد.
● موسوی و کروبی در پرده آخر
ناقضات رفتاری- گفتاری دوم خردادی‌ها و در رأس آنها آقایان موسوی و کروبی که شکست سنگینی را برای طیف اصلاحات در پی داشت آخرین پرده بود؛ پرده‌ای آکنده از تناقض و دوگانگی.
● چهره اصلی موسوی‌خوئینی
موسوی‌خوئینی‌ها توانسته بودند با کلاس‌های تفسیر قرآن خود جریان‌های نفاق دیگری را هم به وجود آورد. در کل نگاه موسوی خوئینی‌ها از ابتدا با نگاه امام (ره) و شاگردان حقیقی امام (ره) و فقه سنتی متعارض و متفاوت بوده و قدری مسائل شخصی هم در این رابطه هست.
● چگونه شبکه‌های اجتماعی به آشوب‌ها در ایران شکل دادند؟
پایگاه اینترنتی مؤسسه تحقیقاتی هریتیج گزارشی به قلم جیمز.جی.کارافانو (James jay carafano ) پژوهشگر ارشد مطالعات امنیت ملی موسسه تحقیقاتی هریتیج امریکا که دارای 25 سال سابقه خدمت در ارتش امریکا تا درجه سرهنگ دومی است، منتشر کرد که به نقش شبکه‌های اجتماعی و اینترنتی در حوادث پس از انتخابات ایران اختصاص دارد.
● سخنرانی بسیار مهم آقای هاشمی رفسنجانی
اوایل انقلاب به تیپ عمامه به سر و روحانی با یك چشم نگاه میكردید و حال كه دو سال گذشته، صفوف مشخص شده و جامعه فهمیده كدام روحانی حق و كدام ناحق بود، چه كسی راست و چه كسی دروغ میگفت.
 
 
 
اعتراض دانشجویان به سخنان هاشمی درباره سپاه و بسیج؛
آقای هاشمی! اگر سپاه نبود گرگ‌های درنده انقلاب را زیر پنجه‌های خود له می‌كردند

به گزارش حوزه دانشگاه خبرگزاری فارس،‌ جامعه‌اسلامی دانشجویان دانشگاه فردوسی و علوم پزشكی مشهد در رابطه با دیدار روز شنبه 14 آذر خود با آیت‌الله هاشمی رفسنجانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام كه در تالار آیینه حرم رضوی برگزار شد، نامه سرگشاده‌ای را خطاب به وی نوشتند كه متن این نامه به شرح ذیل است؛

بسم الله الرحمن الرحیم
انما اموالكم و اولادكم فتنه، والله عنده اجرعظیم
(تغابن، 15)
پس از گذشت بیش از 2 هفته از دیداراعضای جمعی از دانشجویان دانشگاه‌های خراسان با آیت الله هاشمی رفسنجانی و شنیدن مستقیم و بی‌پرده آنچه از ایشان از رسانه‌ها در مورد مسائل اخیر كشور نقل قول می‌شد، بسی دیرهنگام، دفتر ایشان با دراختیارگذاشتن متن جلسه، مهر تاییدی بر تمام سخنان آقای هاشمی منقوش نمود، هرچند كه رندانه در برخی از جملات آن جلسه و ان شاء الله ناخواسته دست برده است. لكن در فراری روبه جلو، "روایت و نت‌برداری " جمعی از دانشجویان جلسه را مورد كندوكاو قرارداده، دریغ از آنكه به اذعان خویش جهت تاریخ نویسی(= سازی) 5 سطر عربی روایت سیدبن طاووس را درلابه لای سخنان آقای هاشمی جای داده است، یا سخنان "نماینده " جامعه اسلامی دانشجویان را با "عنوان و سمت دبیرجامعه اسلامی " آورده كه نشان از نگاه یكسویه آن دفتر نسبت به تشكل های ارزشی و انقلابی در دانشگاه‌ها دارد؛ حاشا به این تاریخ نویسی؛ چه آنكه در سخن معروف "حكومت همه چیز را در دست دارد، پول، نیرو و رسانه دارد و بالاخره كسانی را دارد كه در مواقع لزوم در خیابان‌ها جمع شوند. بسیج و سپاه را هم دارد كه خودشان از متن مردم برخواسته‌اند. در آن طرف هم عده زیادی از مردم هستند. دانشجو، دانش‌آموز، استاد، معلم، مدیر، كارگر، كاسب، زن و مرد و ... كه بعضی‌ها ساكت و بعضی‌ها فعال هستند. " از جمله مشكوك " كه خودشان از متن مردم برخواسته‌اند " استفاده شده است، كه اگر هم به فرض محال درست باشد(به شهادت 10تن از حضار جلسه این یك جمله را نشنیدند و بسیار بسیار غیرمحتمل می‌دانند)، به هیچ وجه نمی‌تواند جملات قبل و بعدش را بهم ربط دهد؛ طرفه آنكه آنقدر در انتشار این متن با دست پاچگی و ناشیانه اقدام كردند كه از غلط املایی آنها نیز نمی‌توان به راحتی عبور كرد. به عنوان مثال در ادبیات فارسی "برخاسته " از ریشه "خاستن " است و نه از ریشه "خواستن ".
لكن هرچند كه به خاطر "دستمالی " نمی‌توان "قیصریه " را به آتش كشید، به آن دفتر محترم توصیه می‌گردد تا به جای استفاده از كارمندان آماتور در بیانیه نویسی و ثبت اسناد و وقایع تاریخی، از انسان‌های متعهدی استفاده گردد تا سایر تاریخ این مرز و بوم این گونه تحریف نگردد. همچنین همانطوری كه آقای هاشمی در آن جلسه در مورد آزادی رسانه‌ها اشاره كردند، از دفتر آیت ا... هاشمی درخواست می‌كنیم تا فیلم آن جلسه بدون سانسور از صداوسیمای جمهوری اسلامی پخش گردد.
لذا در ادامه مواضع جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه فردوسی و علوم پزشكی مشهد را به عموم مردم شریف ایران تبیین نماییم.
1- پس از رهنمودهای داهیانه مقام معظم رهبری مبنی بر " لزوم خودداری از شایعه سازی، شایعه پراكنی و ایراد تهمت به روسای قوای سه گانه و رئیس مجمع تشخیص مصلحت " جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه‌های خراسان با حساسیت ویژه بر تاكیدات معظم له در جلسه‌ای به تبادل افكار و آرا با حجت الاسلام هاشمی رفسنجانی در خصوص مسایل روز كشور برگزار نمود كه هدف از آن جلسه آشنایی اعضا با مواضع ایشان و تاحدی پرنمودن شكاف بین ایشان و نیروهای مذهبی و انقلابی بوده است لكن برخلاف تاكیدات مقام معظم رهبری، صحبت‌هایی از آقای هاشمی صادر شد كه حتی دوستداران و همفكران نزدیك ایشان را ناراحت نمود زیرا كه در آن صحبت‌ها (كه لزومی به این همه هزینه‌سازی برای نظام نبود) خبری از وحدت به چشم نمی‌خورد و به هیچ وجه نمی‌توان آنها را حمل به دلسوزی و حتی مصلحت برای نظام دانست. لكن برخلاف میل باطنی، برآن شدیم تا به بخش‌هایی از صحبت‌های ایشان نقبی بزنیم، بخش‌هایی مهم كه ظاهرا جز وزیرمحترم اطلاعات، دیگران در این خصوص سكوت نمودند. به نظرما این سكوت به هیچ وجه زیبنده نبوده و نیست زیرا كه سخنان سنگین آنروز نشان از پشت پرده‌ای عمیق از اختلافات اعتقادی و ماهوی به " فلسفه جمهوری اسلامی " دارد و ام المصائب مشكلات و اختلافات كنونی نیز در اینجاست. چه آنكه امروز كسانی كه ملیون‌ها سال نوری با افكارو بینش حضرت امام خمینی(ره) فاصله دارند به جبر زمانه امروز داعیه دار خط امام‌(ره) گشتند و تنها راه خواب فروپاشی نظام را از رسوخ در یاران و نزدیكان و بیت ایشان و در ایجاد پلورالیسم و نیز وارونه سازی حقایق می دانند.
آنچه كه مسجل است اینكه روا نبود جناب هاشمی با آن سابقه و عقبه دیروزین، اینگونه علمدار مقابله با سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، بسیج و دانشجویان مومن و بسیجی، فلسفه حكومت اسلامی و خط امامت ولایت فقیه گردد؛ لكن فقط و فقط با عنایت به منع مقام معظم رهبری از ورود به مقوله‌های چالش برانگیز و تنها پس از فروكش كردن جو خبری آن جلسه كذایی، نامه حاضر انتشار می‌یابد زیرا كه قویا معتقدیم این سطور نه به قصد تخریب و تشویش بل به قصد تنبه و آگاهی دهی است.
2- جناب آقای هاشمی شما دربخشی از سخنانتان، مقبولیت را شرط مشروعیت ولایت دانستید تا جایی كه به نقل از روایتی از رسول ا...(ص) به حضرت امیر(ع) پرداخته و این كه " یا علی، تو حق ولایت داری اگر مردم قبول كردند جامعه را اداره كن ولی اگر قبول نكردند خودت را تحمیل نكن " ! سپس با اشاره به حوادث انتخابات و تجمعات خیابانی طراحی شده از سوی ماهواره ها و اربابان زر و زور و تزویر این روایت را درلابلای آن سخنان آوردید. هرچند كه دانشجویان نگارنده این نامه سواد حوزوی ندارند و به صحت و سقم این روایت بی اطلاعند، لكن فكر می‌كنیم كه شما مثل تمام مسلمین به سیر تاریخی صدر اسلام اشراف دارید، حتی اگر تاریخی‌هایی كه نه توسط شیعه بلكه توسط اهل سنت و حزب اموی جمع آوری گردیده؛ یك سوال بزرگ تمام تاریخ را شرمنده خود كرده است و آن اینكه اگر قصه بدین منوال است كه می فرمایید پس علت آن همه جسارت و بی احترامی به ام ابیها حضرت زهرا سلام الله علیه چه بوده است؟ اصلا روند بیعت گیری از حضرت امیر(ع) چگونه بوده است؟ مگر آن علی، علی‌ای نبود كه به گفته شما خود را تحمیل نكرد؟ آیا امیرالمومنین(ع) در خانه نشست یا ایشان را خانه نشین كردند؟ آیا رواست كه شما نیز مانند محمدخاتمی برای خوشایند عده‌ای یا برای اثبات مدعایتان (باز هم در روز عیدغدیر) اینگونه قضایا را به هم بپیچانید؟
3- جناب هاشمی، شما كه از مبارزان هسته اولیه نهضت اسلامی بودید و بهتر از ما امام(ره) را می شناختید و لكن شاید كتاب ولایت فقیه ایشان را نیز شما مستقیم یا غیرمستقیم تدوین نمودید بهتر می دانید كه این سخن از كیست: " این توهم كه اختیارات حكومتی رسول اكرم(ص) بیشتر از حضرت امیر(ع) بود، یا اختیارات حكومتی حضرت امیر(ع) بیش از فقیه است باطل و غلط است. البته فضایل حضرت رسول اكرم(ص) بیش از همه عالم است و بعد از ایشان فضایل حضرت امیر(ع) از همه بیشتر است، لكن زیادی فضایل معنوی، اختیارات حكومتی را افزایش نمی دهد. همان اختیارات و ولایتی كه حضرت رسول و دیگر ائمه صلوات ا... علیهم داشتند، خداوند همان اختیارات را برای حكومت فعلی قرارداده است "
آقای هاشمی، مگر نه این كه تاریخ پرفراز و نشیب تشیع پر است از گردنكشی عوام و خواص بر رای و نظر ائمه شیعه علیهم السلام. به خصوص شیوع رویكرد واقفیه بر تشیع، همان دردی است كه جامعه امروز ما بدان مبتلاست. بوقلمون صفتانی كه آنروز بنا به حفظ منافعشان بر ولایت موسی ابن جعفر(ع) توقف نموده و امامت امام علی بن موسی(ع) را انكار نمودند، امروز كوس همراهی با امامشان پرده گوش فلك را پاره نموده ولی با نفاق پیچیده، خود را پشت سر ولی فقیه جای داده‌اند و به قول شهید بهشتی(ره) ولی فقیه را سپربلای خویش ساختند. از طرفی به نخست وزیری امام(ره) فخرفروشی می‌كنند و از دیگرسو بیانیه‌های دشمن شادكن داده وعلیه انقلابی كه نتیجه سالها مجاهدت امام(ره) و خون جوانان و پیران وطن بوده تجمعات ضدانقلابی راه انداخته و موجب تزلزل امنیت ملی ایران سرافراز در منطقه و جهان شده‌اند.
با رجوع به نظر امام(ره) كه در بالا ذكری بدان شد مگر غیر این است كه " خامنه‌ای خمینی دیگر است؟ " مگر خط امام خامنه‌ای، جز خط امام خمینی(ره) است؟ و مگر اختیارات حكومتی، همان اختیارات رسول ا... را بر عهده ولی فقیه نگذاشته؟
به واقع به نظر شما كه به عنوان دوبال نهاد رهبری هم بر كرسی ریاست خبرگان تكیه زده‌اید و هم رییس مجمع تشخیص مصلحت هستید، القای عدم مقبولیت و مشروعیت قدرناشناسی و ناسپاسی به حق رهبرفرزانه انقلاب نیست؟ تا جایی كه گفته اید " اگر مردم ما را نمی‌خواهند كه حكومت كنیم ، ما می رویم ".
این صحبت شما ما را به یاد تحریف سخن امام در هفته‌های گذشته انداخت. آنجا كه سخن امام كه " هاشمی زنده است، تا نهضت زنده است " را برعكس خواندند. اگر آقای هاشمی قصد و آهنگ رفتن دارند بحثی نیست اما اگر این انتظار پیش بیاید یا القا گردد كه بقای نهضت امامت تشیع كه هدفی جز زمینه سازی برای ظهورقائم آل محمد(عج) ندارد، وابسته اشخاص است خود توهمی است بزرگ، چرا كه انقلابی كه با خون صدها هزارشهید رنگین شد " اصلها ثابت و فرعها فی السماء "
4- اینكه 30 سال است كه جلادان زمانه و آدمكش‌های بین‌المللی، نتانیاهو، باراك، شیمون پرز، آمریكا وانگلیس نفرت خود را از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و بسیج پنهان نمی‌كنند و سعی در القای شكاف در حاكمیت می‌نمایند بحثی نیست، اما چه شده است كه ریاست مجمع تشخیص مصلحت، در دیداری رسمی كه به اعتقاد خودشان رسانه‌های خارجی اخبار ما را از ما بهتر انعكاس می‌دهند، همان حرف‌های 30 ساله جهانخواران را القا كند و تئوریزه و بومی‌سازی كند جای بسی تعجب است.
آقای هاشمی، مگر بسیج جدای از مردم كوچه و بازار است؟ جدای از دانشجو و نخبه و طلبه و كارگر است؟ مگر امام(ره) نفرمودند " اگر سپاه نبود كشور هم نبود " و الان هم غیر این است كه اگر سپاه نباشد این گرگ‌های درنده انقلاب را زیر پنجه‌های خود له می‌كنند و رحم به چپ و راست و تندرو و كندرو نمی كنند؟ لااقل یك نگاهی به مواضع گذشته تان درباره بسیج و سپاه بیندازید! در خلاف گویی كسانی كه اخبار دانشگاه‌ها را یك‌‌سویه و جهت دار به شما می‌رسانند، پاسخ دندان شكن دانشجویان بسیجی در روزهای 16 آذر تا كنون كافی است و نیازی به تشریح ندارد.
5- آقای هاشمی، یكی از دغدغه‌هایتان آرام نبودن جو دانشگاه‌ها برای سخنرانی وزرا بود. البته ما كه می‌دانیم چه دست‌های فتنه‌گری این خط‌دهی‌ها را به پادوهای سوروس در دانشگاه‌ها داده است. احتمالا یا حتما روی صحبت آن روزتان به سخنرانی‌های مهندس صفارهرندی وزیرسابق ارشاد بوده است و این را نگفتید كه چگونه با آن‌همه توطئه شعبان بی مخ‌های افراطی، ایراد سخن كرد، ولی ایكاش "شما " این بحث را مطرح نمی‌كردید. لااقل ما یادمان نرفته خاطره پخش مستقیم سخنرانی 15 خردادتان را در حرم حضرت معصومه(س). هنوز تصویر زیرمشت و لگدگرفتن طلبه سوالگر آن‌هم در صحن حرم حضرت معصومه و در مكان درس و بحث حوزه علمیه قم از یادمان نرفته. آقای هاشمی، آیا جرم پرسیدن یك سوال یا حتی اعتراض در حوزه علمیه از شما 300 ضربه شلاق است؟ زندانی شدن و زیرمشت و لگد گرفتن است؟ تعقیب شدن تمامی خانواده اعم از پدر و مادر و برادران و خواهران است؟ با این حال خدابیامرزد پدر مهندس صفارهرندی را كه زیرمشت و لگد می‌رود و صحبت می‌كند. آقای هاشمی شما صحبت از آزاداندیشی و دانشگاه كردید. دفعات گذشته با نامه و خصوصی درخواست حضورتان را به دانشگاه مشهد نمودیم. این‌بار علنی خواهشمندیم تا به دانشگاه بیایید و این‌بار به جای مهندس صفارهرندی شما در تریبون آزادمان شركت كنید! یا حداقل فرزندانتان مهدی یا فائزه تا بر شما ثابت گردد كفه دانشگاه و دانشجویان در كدام جهت و جریان سنگین‌تر است.
6- آقای هاشمی، اینكه دغدغه قبلی‌تان از ایجاد انفجارهای آتش‌فشان‌ها و خاكسترهای آتش فشانی و زغالی و دود و گرد وغبار در آن نامه پرمهرومحبت به رهبری ثابت شد، ما را نیز اخیرا به غصه‌ها و دغدغه‌هایتان حساس نمود به ویژه دغدغه اخیرتان در خصوص گسترش تجمعات در دبیرستان‌ها و خانم‌ها و دختران دانشجو و كارگران و اینكه این دغدغه‌هایتان قانونی است یا فراقانونی ما در مقام قضاوت نیستیم. اما در این بین دغدغه تان نسبت به كارگران و كارگاه‌های تولیدی از آن حرف‌ها بود. دوصد حیف كه از حوصله خواننده خارج می شود و این مقال را یارای گنجایش این همه دغدغه نیست، ولی برای اثبات مدعایتان یك پیشنهاد را مطرح می سازیم و آن چیزی نیست جز سفرمشترك شما و دكتراحمدی نژاد به مناطق محروم كشور و با كارگران و اقشار مستضعف به خصوص روستاهای دیارتان بهرمان رفسنجان و نشستن با مردم زجركشیده و مستضعف، تا برشما ثابت گردد مردم ما در كدامین خط اند؟ در صف مدیریت صادقانه و معتقد به ولایت فقیه؟ یا در خط اشرافی گری متمرد به امر ولی فقیه؟
7- آقای هاشمی در آن جلسه نقل كردید كه "مهدی ما پولی ندارد كه به كسی بدهد! " از آنجا كه به سخن شما اعتماد داریم پس این چه پولی است كه فرزندتان 3 ماه با آن در لندن و بیروت و ... به سر می‌برد؟ آیا نان خالی می خورد؟ آیا پول دانشجویان دانشگاه آزاد است؟ پول باغ پسته پدری است؟ پول بیت المال است؟ نان بازو خوردن است؟ پول نفت است؟ چه؟
آقای هاشمی شما را به این آیه قرآن یادآور می شویم كه " المال و البنون المذله "
شما را به حرف امام راحل قسم می دهیم كه "پشتیبان ولی فقیه باشید تا به مملكت آسیبی نرسد "

 
 
 
 
دلیل یا دلایل مشوش شدن فضای پس از انتخابات ریاست جمهوری دهم چه بود؟

راهپیمایی اعتراض آمیز در سراسر كشور

راهپیمایی اعتراض آمیز در تهران

تجمع دانشجویان در مقابل سفارت انگلیس

احمدی‌نژاد در اصفهان 1388/9/11

پایان بادکنک سبز!

کینه غرب

16آذر آمریکا را زیر پا می گذاریم

کرباسچی بالاخره آفتابی شد!

خشونت ممنوع!

دخیلک یا آمریکا

جنبش سبز=حذف جمهوریت و اسلامیت نظام

تصویر منتشر نشده از احمدی‌نژاد و ثمره در کردستان

تعهدنامه شیخ غلامحسین کرباسچی

كاریكاتور: پیمان رفاقت!

میرحسن؛ پایان یک رویا!

كاریكاتور:جوایز ساختگی بدهید

آوارگان یمنی

اتحاد سبز غرق می شود!

احمدی‌نژاد در جمع ایرانیان مقیم ترکیه

بیانیه موسوی!!

کاریکاتور:پیام جین‏شارپ به سبزی‏ها:برهنه شوید!

هندوانه سبز زیر بغل کروبی

طرح/ما بیشماریم...!

تجمع دانشگاهیان شیراز در دفاع از حریم قانون

طرح/ راه اندازی آزمایشی تلویزیون سبز

کاریکاتور: جمع آشوب

قلبهای بیمار [جوان آنلاین/میثم محمدحسنی]

The game is over [جوان آنلاین/میثم محمد حسنی]

روایت تصویری ضدانقلاب از کاهش شدید پیاده‌نظام سبزها

سایت موسوی برای فروش گذاشته شد!

 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic