● امام(ره) تا لحظه ای كه زنده بود، با مستكبران تنش داشت/ شعار "نه‎غزه نه‌لبنان" مخالف شرع، شرف و قانون اساسی
دکتر حسن رحیم‌پور ازغدی در همایش "تفكر بسیجی و گفتمان انقلاب" كه در مجتمع فرهنگی دانشجویی 13 آبان، لانه جاسوسی سابق امریکا برگزار شد، با بیان این که برای تحلیل گفتمان انقلاب اسلامی، کار تئوریک ضروری است، اظهار داشت: در بررسی های تئوریک، تفاوت ها و شباهت های ایدئولوژی انقلاب با دیگر مکاتب و ایدئولوژی ها مشخص می شود.
● تایم: جنبش سبز ایران از آمریكا درخواست كمك كرده است
به گزارش فارس، مجله آمریكایی "تایم " در گزارشی نوشت: پس از بیش از پنج ماه، جنبش سبز مخالف ایران برای درخواست كمك به آمریكا روی می‌‌آورد.
● انتقاد لاریجانی از فضای تهمت زنی در کشور!
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: گستره فکری رهبر معظم انقلاب اسلامی در مسائل فرهنگی، سیاسی و دیپلماتیک و سعه صدر ایشان به گونه ای است که همه گرایش های سیاسی می توانند فعالانه به ایشان تکیه کنند و انحصاری هم در این زمینه وجود ندارد و ایشان اجازه چنین انحصاری را نمی دهند.
● پاسخ آیات عظام مکارم شیرازی و نوری همدانی به استفتاء روزنامه‌نگاران
جنبش «آشوب‌طلب و بدعت‌آفرین‌ سبز» پس از آنکه ‌157 روز آبستن مرام‌ها و ایدئولوژی های آنارشیستی و تخیل‌گرایانه بود سرانجام با زایش یک تئوری ناقص‌الخلقه به نام «دین سبز» فارغ شد!
● مازیار بهاری: تلاش می کردیم تنور اغتشاشات گرم باشد!
مازیار بهاری فیلمساز وخبرنگار شبکه های غربی است که پس ازآزادی از زندان با قرار وثیقه 300میلیونی به ‏خارج گریخت . وی اخیرا در گفت و گویی با سی ان ان اظهاراتی مبنی بر شجاعتهای خود در دوران بازداشت! ‏داشته است.
● پرونده بی‌فرجام «استات‌اویل» در ایران
دولت آمریکا پیگرد قضایی شرکت نفتی استات‌اویل در مورد یک پرونده رشوه‌خواری در ایران را که به سال 2002 برمی‌گردد، متوقف کرد. البته این موضوع برای کشوری که اقتصاد لیبرالی بر آن حاکم است و درگیر بیرون کشیدن خود از گرداب بزرگ‌ترین ورشکستگی تاریخی می‌باشد تا حدودی طبیعی است، چرا که هدف برای این کشور وسیله را توجیه می‌کند اما هنوز یک سوی دیگر این پرونده رشوه بزرگ که به ایران بازمی‌گردد نتوانسته جامعه و افکار عمومی را اقناع کند.
● سخنرانی علیرضا زاکانی در دانشگاه امام صادق(ع): یکی از نزدیکان لاریجانی، تبریک به رییس جمهور منتخب را خط زده بود
نكته دیگر این است كه روز بعد از روز قدس،‌هاشمی رفسنجانی در جایی اعلام كرده بود كه جمعیت افراد در روز قدس 50-50 بوده است یعنی نصف جمعیت حاضر را حامیان موسوی تشكیل داده بودند در حالی كه بالاترین تخمین‌ها از جمعیت 40-50 هزار نفری آنها خبر می‌داد. البته بعدها مشخص شد كه این نكته را لاریجانی به هاشمی رفسنجانی انتقال داده است.
● آمریکاپرونده رشوه‌خواری آقازاده اغتشاشگر را متوقف کرد
دولت آمریکا پیگرد قضایی شرکت نفتی استات اویل در مورد یک پرونده رشوه خواری در ایران را که به سال 2002 بر می گردد متوقف کرده است.بر اساس گزارش رویترز یک مقام شرکت نرو‍ژی استات اویل گفت توافقی با کمیسیون سهام و اوراق بهادار آمریکا، وزارت دادگستری و دفتر دادستانی این کشور حاصل شده است که بر اساس آن موضوع معامله استات اویل با موسسه هورتون حل و فصل شده است.
● مهدی هاشمی؛ از ابوعلی سینا تا جونیور
به گزارش خبرگزاری‌های خارجی در فاصله سال‌های (1997 تا 2003)، (82-76) یك حساب بانكی به نام سیاكل در بانك خصوصی لومبارد فرانسه برای فردی به نام «بیژن دادفر» فعال می‌شود. در فاصله دسامبر 1998 تا آگوست 2003، طی دو مرحله یك‌بار 30 میلیون یورو و بار دیگر مبلغ 45 میلیون یورو به این حساب واریز و در آن نگهداری می‌شود.
● حاشیه‌ای بر اظهارات اخیر سیدمحمد خاتمی
«شب بخیر»!اکنون رئیس‌جمهور سابق، طی اظهاراتی در جمع گروهی از دانشجویان همسو با خود مطالب و سؤالاتی بیان کرده که در پاسخ به این مطالب باید گفت: شب بخیر آقای پرزیدنت سابق!
● عقب نشینی آشکار خاتمی
سرانجام سیدمحمد خاتمی هم به انحراف در جنبش سبز با این جملات اذعان کرد: کاش حاکمیت می‌گفت آقای موسوی بیا به صحنه و این جنبش را مدیریت کن که جنبش از مسیر خودش منحرف نشود.
● «حالا وقتشه»! اسم رمزی از شورش‌های رنگی اروپای شرقی
«حالا وقتشه» ! این اسم رمزی است که محمدرضا تاجیک مشاور اعظم میرحسین موسوی و رئیس مرکز تحقیقات استراتژیک ریاست جمهوری دوران خاتمی در تحلیل بسترهای شکل‌گیری جنبش موسوم به سبز مطرح می‌کند.
● سخنان همین دانشجوی دختر برای حامیان موسوی كافی است
یكی از دانشجویان دختر دانشگاه امام خمینی(ره) انتقاداتی را به میرحسین موسوی وارد كرده و برخی از جملات حضرت امام(ره) در انتقاد از موسوی را بازخوانی كرد كه رسایی نیز در پایان سخنان این دانشجوی دختر گفت: سخنان همین خانم برای آن جمعیت كفایت می‌كرد.
● محسن هاشمی: شایعه ریزش مترو را خودمان دامن زدیم تا پول بگیریم!
در حالی که مشکلات مترو طی روزهای اخیر نارضایتی گسترده شهروندان را به دنبال داشت، شهرداری تهران و مسئولین مترو به جای پاسخگویی به مردم، بحث بودجه را پیش کشیدند تا هم از زیر بار مسئولیت شانه خالی کرده باشند و هم توپ را در میدان حریف سیاسی انداخته باشند.
● کوچک‌زاده:روش لاریجانی در اداره مجلس جانبدارانه است/ مطهری درباره بودجه مؤسسه صدرا و سنایی درخصوص هزینه‌های انتخاباتی‌اش توضیح دهد
مهدی کوچک‌زاده در گفت‌وگو با رجانیوز، در خصوص اظهارات برخی مخالفین نسبت به محصولی با بدون مبنا خواندن این موارد و توهین آمیز بودن آن‌ها اظهار داشت: آنچه که امروز در صحن علنی مجلس در نطق مخالفین آقای محصولی بیان شد، خلاف شأن و جایگاه تریبون مجلس بود.
● عباس سلیمی نمین: هاشمی رفسنجانی دو بار میرحسین را فریب داده است
و در پاسخ به سوال یک یاز دانشجویی سخن می‌گفت، عنوان کرد: "میرحسین موسوی اگرچه شخصیتی سیاسی است اما ثابت کرده است که تاکنون در تاریخ سیاسی زندگیش دوبار فریب هاشمی را خورده است."
● پرده‌برداری مرعشی از استراتژی جدید اصلاح‌طلبان
مرعشی که اخیرا اعتراف‌کنندگان در دادگاه‌ متهمان کودتای مخملی را "بیمار" یا مبتلا به "ضعف شخصیتی" دانسته است، در مصاحبه با خبرگزاری ایلنا واکنش مناسب اصلاح‌طلبان به انتخابات پیش رو را، "تحریم" دانست.
● آدمی که شهوت قدرت وجودش را گرفته پیرو خط امام است؟/ وقتی رأی نمی‌آورند حاضرند شهری به آتش کشیده شود
حجت الاسلام دکتر سید حمید روحانی، رئیس بنیاد تاریخ پژوهی ایران معاصر و از یاران و نزدیکان امام خمینی از ابتدای نهضت، در سخنان مهمی در افتتاحیه طرح تفسیر آفتاب بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی امیرکبیر به تبیین شاخصه های خط امام و ارتباط آن با مدعیان امروزی آن پرداخت.
● نماینده کلیمیان:ستاد بحران سازی علیه دولت احمدی نژاد شکل گرفته است
سیامک مره صدق در گفت و گو با ایرنا تاکید کرد: ستاد بحران سازی که برای کارشکنی در راه دولت تشکیل شده است دوست ندارد که دولت در کارهایش موفق باشد و به شیوه های مختلف برای زمین زدن دولت فعالیت می کنند.
● آقازاده آشوبگر در«برایتون»/ ملاقات با مقامات وزارت خارجه انگلیس
آقازاده آشوبگر اخیرا از طریق یکی از عناصر ایرانی وابسته به یک نهاد امنیتی انگلیس با برخی از عناصر وزارت امور خارجه انگلیس در این کشور ملاقات کرده است.
● سخنگوی جبهه پیروان:خواسته مراجع محاکمه اغتشاشگران بود
سید کمال سجادی، "تبعیت از منویات رهبر معظم انقلاب را مهمترین شرط مراجع تقلید برای وحدت" خواند و اعلام کرد: ایشان خواستار مجازات اغتشاشگران و هدایت کنندگان ناآرامی‌های اخیر شدند.
● رمزگشایی از سینه‌چاکی صادقانه و بی‌مزد! آینده برای خاندان هاشمی
اسناد به‌دست آمده از فعالیت‌های اقتصادی تیم خبری سایت آینده از خدمات صادقانه و بی‌مزد و منت! گردانندگان این سایت به خانواده هاشمی رفسنجانی به‌ویژه محسن هاشمی به‌عنوان مدیرعامل متروی تهران و حمله به منتقدان آن در تمام سطوح رمزگشایی کرد.
● جایزه AIB به BBC؛ پاداش هدایت آشوب‌های پس از انتخابات ایران
در حالی که اغلب تحلیلگران سیاسی تلویزیون فارسی بی‌بی‌سی را متهم به نقش آفرینی های هدفمند در اغتشاشات بعد از انتخابات می دانند، جایزه "واضح‌ترین پوشش یک رویداد خبری" در سال 2009 از سوی یک اتحادیه غیردولتی به این شبکه اختصاص یافت.
● رگباران یک اعتراض مدنی توسط گارد ملی امریکا
استفاده از ارتش امریکا در مقابله با دانشجویان دانشگاه "كنت استیت" که در اعتراض به جنگ ویتنام در ماه مه 1970 صورت گرفت و طی آن گارد ملی اوهایو دست به کشتار این دانشجویان زد.
● روزنامه نگاران اصلاح طلب میهمان ویژه کنفرانس صهیونیست ها و بهایی ها
این کنفرانس توسط گروه موسوم به "پژوهشگران حامی صلح در خاورمیانه" (SPME) و با موضوع "جمهوری اسلامی ایران: تحلیل چند وجهی از حکومت دینی، ملی گرایی و نمایش قدرت این کشور" در روزهای یکشنبه و دوشنبه هفته جاری با حمایت جامعه یهودیان "کلیولند" ایالت اوهایوی آمریکا و مرکز مطالعات یهود در دانشگاه "کیس وسترن" برگزار گردید.
● دفاع جانانه حامی میرحسین از سکولاریسم در بی.بی.سی
چیزی که قبل از هر چیز باعث تعجب ببنندگان شد وضعیت حجاب زننده حقیقت جو در این برنامه بود. وی که در ایران همیشه با چادر در مراسم ها و مجلس حضور می یافت اکنون با بلوز و دامن کوتاه روبروی مجری برنامه نشسته و به سوالات وی پاسخ می داد.
● موسوی و کروبی در پرده آخر
ناقضات رفتاری- گفتاری دوم خردادی‌ها و در رأس آنها آقایان موسوی و کروبی که شکست سنگینی را برای طیف اصلاحات در پی داشت آخرین پرده بود؛ پرده‌ای آکنده از تناقض و دوگانگی.
● چهره اصلی موسوی‌خوئینی
موسوی‌خوئینی‌ها توانسته بودند با کلاس‌های تفسیر قرآن خود جریان‌های نفاق دیگری را هم به وجود آورد. در کل نگاه موسوی خوئینی‌ها از ابتدا با نگاه امام (ره) و شاگردان حقیقی امام (ره) و فقه سنتی متعارض و متفاوت بوده و قدری مسائل شخصی هم در این رابطه هست.
● چگونه شبکه‌های اجتماعی به آشوب‌ها در ایران شکل دادند؟
پایگاه اینترنتی مؤسسه تحقیقاتی هریتیج گزارشی به قلم جیمز.جی.کارافانو (James jay carafano ) پژوهشگر ارشد مطالعات امنیت ملی موسسه تحقیقاتی هریتیج امریکا که دارای 25 سال سابقه خدمت در ارتش امریکا تا درجه سرهنگ دومی است، منتشر کرد که به نقش شبکه‌های اجتماعی و اینترنتی در حوادث پس از انتخابات ایران اختصاص دارد.
● سخنرانی بسیار مهم آقای هاشمی رفسنجانی
اوایل انقلاب به تیپ عمامه به سر و روحانی با یك چشم نگاه میكردید و حال كه دو سال گذشته، صفوف مشخص شده و جامعه فهمیده كدام روحانی حق و كدام ناحق بود، چه كسی راست و چه كسی دروغ میگفت.
 
 
 
معرفی مؤسسات برانداز ـ 1
صندوق اعانه ملی برای دموكراسی

به گزارش خبرنگار سرویس "فضای مجازی " خبرگزاری فارس، پس از اینكه دشمنان نظام نتوانستند از طریق سخت، انقلاب اسلامی را از میان بردارند، به این نتیجه رسیدند كه راه‌های نرم را برای براندازی مورد آزمایش قرار دهند. در نوشتار ذیل به معرفی مهمترین مؤسسات آمریكایی كه درباره براندازی نرم فعالیت دارند، می‌پردازیم:
مهمترین موسسه دولتی كه در آمریكا به دیگر موسسات غیردولتی كمك می‌كند موسسه NED یا صندوق اعانه ملی برای دموكراسی است.
مسئولان این موسسه ادعا دارند NED یك موسسه خصوصی است اما بیش از 90 درصد بودجه آن از كنگره آمریكا می‌آید.
NED فعالیت خود در خصوص ایران را از سال 1999 شروع كرده است. ماموریت این موسسه در چارچوب سیاست‌های كشور آمریكا در راستای جنگ سرد بوده كه پس از جا افتادن براندازی نرم به عنوان روش موازی در كنار براندازی سخت این موسسه فعالیت خود را در این زمینه آغاز كرده است.
در اواخر دهه 90 و به خصوص پس از ماجرای 11 سپتامبر 2001 كه دنیای اسلام یك اهمیت كلیدی برای آمریكا، اسرائیل و متحدانش پیدا كرد، NED هم تمركز خود در منطقه را بیشتر كرد.
NED به دلیل اینكه از جمله موسساتی است كه بودجه خود را از دولت آمریكا دریافت می كند، مجبور است به مردم آمریكا گزارش دهد.
به همین خاطر می‌شود مطالبی را درخصوص فعالیت‌های آن از طریق سایت اینترنتی NED متوجه شد. این موسسه هر ساله چند نفر از افرادی كه دارای تجربه هستند و به نحوی نخبه به حساب می‌آیند را در قالب محقق میهمان بورسیه می‌كند.
از ایران هم هر سال یك نفر بورسیه این موسسه بوده است. هاله اسفندیاری اولین ایرانی است كه بورسیه این موسسه شده است.
هاله اسفندیاری در سالی كه در NED فعالیت می كرده، بر روی مسئله زنان در كشور تمركز داشته است.
اسفندیاری در مقاله‌ای كه برای ژورنال دموكراسی كه فصلنامه علمی موسسه NED است، بر مسئله زنان تاكید داشته و حتی در این مقاله به نام ماهنامه زنان به مدیر مسئولی خانم شهلا شركت نیز اشاره می‌كند و درست پس از چند سال، مسئله زنان به یكی از برنامه‌های براندازی در كشورهای مختلف علی الخصوص ایران تبدیل می‌شود.
دو سال بعد لادن برومند، دختر عبدالرحمان برومند(از نیروهای اپوزیسیون چپ كه در ماجرای میكونوس كشته شد) با حمایت آمریكایی‌ها از اروپا به آمریكا می‌آید و با هزینه دولت آمریكا به تحصیل و زندگی می‌پردازد.
او نیز مدت یكسال محقق میهمان NED بوده كه در طول این یك سال بر روی مسئله حقوق بشر تمركز داشته است. برومند مدتی بعد با كمك بودجه 75 میلیون دلاری معروف وزارت خارجه كاندولیزا رایس در زمان جرج بوش پسر موسسه‌ای بنام بنیاد برومند را راه‌اندازی می‌كند.
برومند در این موسسه با اخذ سالانه 2 میلیون دلار، ماموریت پیدا می كند كه موارد نقض حقوق بشر در ایران را جمع آوری و به آمریكایی‌ها ارائه كند.
پس از برومند رامین جهانبگلو با كمك هاله اسفندیاری در سال 2002 به عنوان محقق میهمان به NEDدعوت می شود. جهانبگلو در مورد نقش و تأثیر روشنفكران بر اوضاع ایران تمركز داشته و حتی می‌توان گفت به دنبال تأثیر گذاری روشنفكران در براندازی نرم یا به قول مؤسسه NED گفتمان دموكراسی در ایران بوده است.
سپس سیامك نمازی از دوستان جهانبگلو به عنوان محقق میهمان فعالیت خود در NED را آغاز می كند. سیامك نمازی در زمان حضور در ایران مدیر مؤسسه‌ای به نام آتیه بهار بوده است.
این موسسه در زمینه اقتصادی فعال بوده و با برخی اعضای حزب كارگزاران سازندگی نیز روابط خوبی داشته است.
از دیگر افراد مرتبط با NED می‌توان به حسین بشیریه اشاره كرد كه در سال 5 - 2004 به عنوان محقق میهمان با این موسسه همكاری داشته‌است. ‌او به دلیل رابطه مطلوب با اصلاح طلبان اهمیت خاصی دارد. بشیریه در زمان حضور خود در این موسسه تحلیلی را برای NED تهیه كرد كه در آن، به علل شكست و پیروزی اصلاح طلبان و همچنین نقاط ضعف و قوت این جنبش اشاره می كند. همچنین علی افشاری و منوچهر محمدی از دیگر مرتبطین با NED هستند.
موسسه ‌مشاركت آموزشی زنان از دیگر موسساتی است كه رابطه نزدیكی با NED دارد و از آن بودجه دریافت می‌كند. تمركز این موسسه كه مدیریت آن را مهناز افخمی بر عهده دارد، بر روی زنان به خصوص در منطقه خاورمیانه است و از فعالیت های این مؤسسه می‌توان به حمایت جدی از كمپین یك میلیون امضاء در ایران اشاره كرد. مهناز افخمی همچنین رابطه نزدیكی با شیرین عبادی و آذر نفیسی دارد.
مؤسسه دیگری بنام نایك (NIAC) یا شورای ملی ایرانی - آمریكایی نیز از NED پول دریافت می‌كند.این موسسه زیر نظر شخصی بنام تریتا پارسی كه یك ایرانی‌الاصل، مقیم آمریكا است، اداره می‌شود.
این فرد از معدود ایرانی‌هایی است كه در كنگره آمریكا نیز ردپایی دارد (دستیار امور ایران برای یكی از نمایندگان كنگره به نام باب لین) او همچنین روابط خوبی با صادق خرازی و جواد ظریف دارد.
این موسسه در طول چند سال در حدود 800 هزار دلار از NED پول دریافت كرده‌است. از عناصر ایرانی دیگر كه با NED مرتبط است می‌توان به مهرانگیز كار اشاره‌ كرد.
وی در سال 2003 از دست جوزج بوش (‌پسر ) جایزه سالانه NED را به پاس خدمات به منافع امریكا دریافت كرد. چون از ابتدا حوزه فعالیت NED در داخل آمریكا تعریف شده بود به همین دلیل شاخه جهانی برای آن تأسیس شد كه به مؤسسات غیر آمریكایی خدمات بدهد. نام این بخش جنبش ملی برای دموكراسی (WND) است كه مهناز افخمی جزء هیئت مدیره این بخش است.
فرد مصری بنام سعدالدین ابراهیم كه نامش در تمام موسسات وابسته به سیا كه در خاور میانه فعالیت می‌كنند، نیز در این موسسه وجود دارد.
دو موسسه دیگر به نام‌های " موسسه دمكرات ملی " كه زیر مادلین آلبرایت وزیر خارجه دولت كلینتون و نزدیك به دمكرات‌های آمریكا و موسسه دیگر بنام (RNI) نزدیك به جمهوری‌خواهان در كشور آمریكا فعالیت دارند كه هر دو به NED نزدیك هستند.
به جز لری دایمن مدیر بخش بین الملل NED كه هم‌زمان مدیر موسسه جنبش ملی دموكراسی نیز هست، ریاست NED نیز بر عهده كارل كرشمن صهیونیست است.
وی در سخنرانی‌هایش پس از 11 سپتامبر اعلام می‌كند كه باید یك تمركز جدی روی خاورمیانه شروع شود. NED شدیداً در دو كشور چین و روسیه فعالیت می‌كند، موسسه‌ای به نام حقوق بشر در چین وجود دارد كه بودجه‌های چند میلیون دلاری از NED دریافت می‌كند.تمام لیست این كمك‌ها در وب سایت NED موجود است.
موسسه‌ای دیگر بنام (ICFJ) یا مركز بین المللی روزنامه‌نگاری كه هدفش آموزش، توسعه و كمك به روزنامه نگاری است، نیز وجود دارد كه این موسسه یكی دو سال پیش در زمینه ایران فعال شده و كنفرانسی بنام " ایران 360 درجه " كه ربطی هم به روزنامه‌نگاری نداشت را برپا كرد.
در این همایش از روزنامه نگاران دوم خردادی حاضر در آمریكا مانند معماریان، نیك آهنگ كوثر، صنم دولتشاهی (وبلاگ نویس)، مهرزاد بروجردی، كامیار اعلایی و . . . دعوت بعمل آمده بود كه هدف این همایش بررسی اوضاع فعلی ایران بود.
این موسسه همچنین مبادرت به برپائی یك‌سری آموزش خبرنگاری از راه دور برای ایرانیان و اعراب كرده كه هدف اصلی از آن، شبكه‌سازی در كشورهای منطقه است.
گفتنی‌است، موسسه NED در مورد فعالیت و یا حمایت خود از یك‌سری افراد مانند خانم فریبا داوودی مهاجر در ایران اطلاعاتی ارائه نمی‌دهد، زیرا در چند سال اخیر در داخل ایران نظرات پیرامون NED حساس شده و به یك نوعی ارتباط با این موسسه بدنامی به همراه دارد.

 
 
 
 
دلیل یا دلایل مشوش شدن فضای پس از انتخابات ریاست جمهوری دهم چه بود؟

راهپیمایی اعتراض آمیز در سراسر كشور

راهپیمایی اعتراض آمیز در تهران

تجمع دانشجویان در مقابل سفارت انگلیس

احمدی‌نژاد در اصفهان 1388/9/11

پایان بادکنک سبز!

کینه غرب

16آذر آمریکا را زیر پا می گذاریم

کرباسچی بالاخره آفتابی شد!

خشونت ممنوع!

دخیلک یا آمریکا

جنبش سبز=حذف جمهوریت و اسلامیت نظام

تصویر منتشر نشده از احمدی‌نژاد و ثمره در کردستان

تعهدنامه شیخ غلامحسین کرباسچی

كاریكاتور: پیمان رفاقت!

میرحسن؛ پایان یک رویا!

كاریكاتور:جوایز ساختگی بدهید

آوارگان یمنی

اتحاد سبز غرق می شود!

احمدی‌نژاد در جمع ایرانیان مقیم ترکیه

بیانیه موسوی!!

کاریکاتور:پیام جین‏شارپ به سبزی‏ها:برهنه شوید!

هندوانه سبز زیر بغل کروبی

طرح/ما بیشماریم...!

تجمع دانشگاهیان شیراز در دفاع از حریم قانون

طرح/ راه اندازی آزمایشی تلویزیون سبز

کاریکاتور: جمع آشوب

قلبهای بیمار [جوان آنلاین/میثم محمدحسنی]

The game is over [جوان آنلاین/میثم محمد حسنی]

روایت تصویری ضدانقلاب از کاهش شدید پیاده‌نظام سبزها

سایت موسوی برای فروش گذاشته شد!

 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic