تبلیغات
ایران ما - دانشجویان بر لزوم تحویل قاتل ندا آقا سلطان به ایران از سوی انگلیس تأكید كردند
 
● امام(ره) تا لحظه ای كه زنده بود، با مستكبران تنش داشت/ شعار "نه‎غزه نه‌لبنان" مخالف شرع، شرف و قانون اساسی
دکتر حسن رحیم‌پور ازغدی در همایش "تفكر بسیجی و گفتمان انقلاب" كه در مجتمع فرهنگی دانشجویی 13 آبان، لانه جاسوسی سابق امریکا برگزار شد، با بیان این که برای تحلیل گفتمان انقلاب اسلامی، کار تئوریک ضروری است، اظهار داشت: در بررسی های تئوریک، تفاوت ها و شباهت های ایدئولوژی انقلاب با دیگر مکاتب و ایدئولوژی ها مشخص می شود.
● تایم: جنبش سبز ایران از آمریكا درخواست كمك كرده است
به گزارش فارس، مجله آمریكایی "تایم " در گزارشی نوشت: پس از بیش از پنج ماه، جنبش سبز مخالف ایران برای درخواست كمك به آمریكا روی می‌‌آورد.
● انتقاد لاریجانی از فضای تهمت زنی در کشور!
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: گستره فکری رهبر معظم انقلاب اسلامی در مسائل فرهنگی، سیاسی و دیپلماتیک و سعه صدر ایشان به گونه ای است که همه گرایش های سیاسی می توانند فعالانه به ایشان تکیه کنند و انحصاری هم در این زمینه وجود ندارد و ایشان اجازه چنین انحصاری را نمی دهند.
● پاسخ آیات عظام مکارم شیرازی و نوری همدانی به استفتاء روزنامه‌نگاران
جنبش «آشوب‌طلب و بدعت‌آفرین‌ سبز» پس از آنکه ‌157 روز آبستن مرام‌ها و ایدئولوژی های آنارشیستی و تخیل‌گرایانه بود سرانجام با زایش یک تئوری ناقص‌الخلقه به نام «دین سبز» فارغ شد!
● مازیار بهاری: تلاش می کردیم تنور اغتشاشات گرم باشد!
مازیار بهاری فیلمساز وخبرنگار شبکه های غربی است که پس ازآزادی از زندان با قرار وثیقه 300میلیونی به ‏خارج گریخت . وی اخیرا در گفت و گویی با سی ان ان اظهاراتی مبنی بر شجاعتهای خود در دوران بازداشت! ‏داشته است.
● پرونده بی‌فرجام «استات‌اویل» در ایران
دولت آمریکا پیگرد قضایی شرکت نفتی استات‌اویل در مورد یک پرونده رشوه‌خواری در ایران را که به سال 2002 برمی‌گردد، متوقف کرد. البته این موضوع برای کشوری که اقتصاد لیبرالی بر آن حاکم است و درگیر بیرون کشیدن خود از گرداب بزرگ‌ترین ورشکستگی تاریخی می‌باشد تا حدودی طبیعی است، چرا که هدف برای این کشور وسیله را توجیه می‌کند اما هنوز یک سوی دیگر این پرونده رشوه بزرگ که به ایران بازمی‌گردد نتوانسته جامعه و افکار عمومی را اقناع کند.
● سخنرانی علیرضا زاکانی در دانشگاه امام صادق(ع): یکی از نزدیکان لاریجانی، تبریک به رییس جمهور منتخب را خط زده بود
نكته دیگر این است كه روز بعد از روز قدس،‌هاشمی رفسنجانی در جایی اعلام كرده بود كه جمعیت افراد در روز قدس 50-50 بوده است یعنی نصف جمعیت حاضر را حامیان موسوی تشكیل داده بودند در حالی كه بالاترین تخمین‌ها از جمعیت 40-50 هزار نفری آنها خبر می‌داد. البته بعدها مشخص شد كه این نكته را لاریجانی به هاشمی رفسنجانی انتقال داده است.
● آمریکاپرونده رشوه‌خواری آقازاده اغتشاشگر را متوقف کرد
دولت آمریکا پیگرد قضایی شرکت نفتی استات اویل در مورد یک پرونده رشوه خواری در ایران را که به سال 2002 بر می گردد متوقف کرده است.بر اساس گزارش رویترز یک مقام شرکت نرو‍ژی استات اویل گفت توافقی با کمیسیون سهام و اوراق بهادار آمریکا، وزارت دادگستری و دفتر دادستانی این کشور حاصل شده است که بر اساس آن موضوع معامله استات اویل با موسسه هورتون حل و فصل شده است.
● مهدی هاشمی؛ از ابوعلی سینا تا جونیور
به گزارش خبرگزاری‌های خارجی در فاصله سال‌های (1997 تا 2003)، (82-76) یك حساب بانكی به نام سیاكل در بانك خصوصی لومبارد فرانسه برای فردی به نام «بیژن دادفر» فعال می‌شود. در فاصله دسامبر 1998 تا آگوست 2003، طی دو مرحله یك‌بار 30 میلیون یورو و بار دیگر مبلغ 45 میلیون یورو به این حساب واریز و در آن نگهداری می‌شود.
● حاشیه‌ای بر اظهارات اخیر سیدمحمد خاتمی
«شب بخیر»!اکنون رئیس‌جمهور سابق، طی اظهاراتی در جمع گروهی از دانشجویان همسو با خود مطالب و سؤالاتی بیان کرده که در پاسخ به این مطالب باید گفت: شب بخیر آقای پرزیدنت سابق!
● عقب نشینی آشکار خاتمی
سرانجام سیدمحمد خاتمی هم به انحراف در جنبش سبز با این جملات اذعان کرد: کاش حاکمیت می‌گفت آقای موسوی بیا به صحنه و این جنبش را مدیریت کن که جنبش از مسیر خودش منحرف نشود.
● «حالا وقتشه»! اسم رمزی از شورش‌های رنگی اروپای شرقی
«حالا وقتشه» ! این اسم رمزی است که محمدرضا تاجیک مشاور اعظم میرحسین موسوی و رئیس مرکز تحقیقات استراتژیک ریاست جمهوری دوران خاتمی در تحلیل بسترهای شکل‌گیری جنبش موسوم به سبز مطرح می‌کند.
● سخنان همین دانشجوی دختر برای حامیان موسوی كافی است
یكی از دانشجویان دختر دانشگاه امام خمینی(ره) انتقاداتی را به میرحسین موسوی وارد كرده و برخی از جملات حضرت امام(ره) در انتقاد از موسوی را بازخوانی كرد كه رسایی نیز در پایان سخنان این دانشجوی دختر گفت: سخنان همین خانم برای آن جمعیت كفایت می‌كرد.
● محسن هاشمی: شایعه ریزش مترو را خودمان دامن زدیم تا پول بگیریم!
در حالی که مشکلات مترو طی روزهای اخیر نارضایتی گسترده شهروندان را به دنبال داشت، شهرداری تهران و مسئولین مترو به جای پاسخگویی به مردم، بحث بودجه را پیش کشیدند تا هم از زیر بار مسئولیت شانه خالی کرده باشند و هم توپ را در میدان حریف سیاسی انداخته باشند.
● کوچک‌زاده:روش لاریجانی در اداره مجلس جانبدارانه است/ مطهری درباره بودجه مؤسسه صدرا و سنایی درخصوص هزینه‌های انتخاباتی‌اش توضیح دهد
مهدی کوچک‌زاده در گفت‌وگو با رجانیوز، در خصوص اظهارات برخی مخالفین نسبت به محصولی با بدون مبنا خواندن این موارد و توهین آمیز بودن آن‌ها اظهار داشت: آنچه که امروز در صحن علنی مجلس در نطق مخالفین آقای محصولی بیان شد، خلاف شأن و جایگاه تریبون مجلس بود.
● عباس سلیمی نمین: هاشمی رفسنجانی دو بار میرحسین را فریب داده است
و در پاسخ به سوال یک یاز دانشجویی سخن می‌گفت، عنوان کرد: "میرحسین موسوی اگرچه شخصیتی سیاسی است اما ثابت کرده است که تاکنون در تاریخ سیاسی زندگیش دوبار فریب هاشمی را خورده است."
● پرده‌برداری مرعشی از استراتژی جدید اصلاح‌طلبان
مرعشی که اخیرا اعتراف‌کنندگان در دادگاه‌ متهمان کودتای مخملی را "بیمار" یا مبتلا به "ضعف شخصیتی" دانسته است، در مصاحبه با خبرگزاری ایلنا واکنش مناسب اصلاح‌طلبان به انتخابات پیش رو را، "تحریم" دانست.
● آدمی که شهوت قدرت وجودش را گرفته پیرو خط امام است؟/ وقتی رأی نمی‌آورند حاضرند شهری به آتش کشیده شود
حجت الاسلام دکتر سید حمید روحانی، رئیس بنیاد تاریخ پژوهی ایران معاصر و از یاران و نزدیکان امام خمینی از ابتدای نهضت، در سخنان مهمی در افتتاحیه طرح تفسیر آفتاب بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی امیرکبیر به تبیین شاخصه های خط امام و ارتباط آن با مدعیان امروزی آن پرداخت.
● نماینده کلیمیان:ستاد بحران سازی علیه دولت احمدی نژاد شکل گرفته است
سیامک مره صدق در گفت و گو با ایرنا تاکید کرد: ستاد بحران سازی که برای کارشکنی در راه دولت تشکیل شده است دوست ندارد که دولت در کارهایش موفق باشد و به شیوه های مختلف برای زمین زدن دولت فعالیت می کنند.
● آقازاده آشوبگر در«برایتون»/ ملاقات با مقامات وزارت خارجه انگلیس
آقازاده آشوبگر اخیرا از طریق یکی از عناصر ایرانی وابسته به یک نهاد امنیتی انگلیس با برخی از عناصر وزارت امور خارجه انگلیس در این کشور ملاقات کرده است.
● سخنگوی جبهه پیروان:خواسته مراجع محاکمه اغتشاشگران بود
سید کمال سجادی، "تبعیت از منویات رهبر معظم انقلاب را مهمترین شرط مراجع تقلید برای وحدت" خواند و اعلام کرد: ایشان خواستار مجازات اغتشاشگران و هدایت کنندگان ناآرامی‌های اخیر شدند.
● رمزگشایی از سینه‌چاکی صادقانه و بی‌مزد! آینده برای خاندان هاشمی
اسناد به‌دست آمده از فعالیت‌های اقتصادی تیم خبری سایت آینده از خدمات صادقانه و بی‌مزد و منت! گردانندگان این سایت به خانواده هاشمی رفسنجانی به‌ویژه محسن هاشمی به‌عنوان مدیرعامل متروی تهران و حمله به منتقدان آن در تمام سطوح رمزگشایی کرد.
● جایزه AIB به BBC؛ پاداش هدایت آشوب‌های پس از انتخابات ایران
در حالی که اغلب تحلیلگران سیاسی تلویزیون فارسی بی‌بی‌سی را متهم به نقش آفرینی های هدفمند در اغتشاشات بعد از انتخابات می دانند، جایزه "واضح‌ترین پوشش یک رویداد خبری" در سال 2009 از سوی یک اتحادیه غیردولتی به این شبکه اختصاص یافت.
● رگباران یک اعتراض مدنی توسط گارد ملی امریکا
استفاده از ارتش امریکا در مقابله با دانشجویان دانشگاه "كنت استیت" که در اعتراض به جنگ ویتنام در ماه مه 1970 صورت گرفت و طی آن گارد ملی اوهایو دست به کشتار این دانشجویان زد.
● روزنامه نگاران اصلاح طلب میهمان ویژه کنفرانس صهیونیست ها و بهایی ها
این کنفرانس توسط گروه موسوم به "پژوهشگران حامی صلح در خاورمیانه" (SPME) و با موضوع "جمهوری اسلامی ایران: تحلیل چند وجهی از حکومت دینی، ملی گرایی و نمایش قدرت این کشور" در روزهای یکشنبه و دوشنبه هفته جاری با حمایت جامعه یهودیان "کلیولند" ایالت اوهایوی آمریکا و مرکز مطالعات یهود در دانشگاه "کیس وسترن" برگزار گردید.
● دفاع جانانه حامی میرحسین از سکولاریسم در بی.بی.سی
چیزی که قبل از هر چیز باعث تعجب ببنندگان شد وضعیت حجاب زننده حقیقت جو در این برنامه بود. وی که در ایران همیشه با چادر در مراسم ها و مجلس حضور می یافت اکنون با بلوز و دامن کوتاه روبروی مجری برنامه نشسته و به سوالات وی پاسخ می داد.
● موسوی و کروبی در پرده آخر
ناقضات رفتاری- گفتاری دوم خردادی‌ها و در رأس آنها آقایان موسوی و کروبی که شکست سنگینی را برای طیف اصلاحات در پی داشت آخرین پرده بود؛ پرده‌ای آکنده از تناقض و دوگانگی.
● چهره اصلی موسوی‌خوئینی
موسوی‌خوئینی‌ها توانسته بودند با کلاس‌های تفسیر قرآن خود جریان‌های نفاق دیگری را هم به وجود آورد. در کل نگاه موسوی خوئینی‌ها از ابتدا با نگاه امام (ره) و شاگردان حقیقی امام (ره) و فقه سنتی متعارض و متفاوت بوده و قدری مسائل شخصی هم در این رابطه هست.
● چگونه شبکه‌های اجتماعی به آشوب‌ها در ایران شکل دادند؟
پایگاه اینترنتی مؤسسه تحقیقاتی هریتیج گزارشی به قلم جیمز.جی.کارافانو (James jay carafano ) پژوهشگر ارشد مطالعات امنیت ملی موسسه تحقیقاتی هریتیج امریکا که دارای 25 سال سابقه خدمت در ارتش امریکا تا درجه سرهنگ دومی است، منتشر کرد که به نقش شبکه‌های اجتماعی و اینترنتی در حوادث پس از انتخابات ایران اختصاص دارد.
● سخنرانی بسیار مهم آقای هاشمی رفسنجانی
اوایل انقلاب به تیپ عمامه به سر و روحانی با یك چشم نگاه میكردید و حال كه دو سال گذشته، صفوف مشخص شده و جامعه فهمیده كدام روحانی حق و كدام ناحق بود، چه كسی راست و چه كسی دروغ میگفت.
 
 
 
گزارش كامل از تجمع دانشجویان و بازسازی صحنه قتل ندا آقاسلطان؛
دانشجویان بر لزوم تحویل قاتل ندا آقا سلطان به ایران از سوی انگلیس تأكید كردند

به گزارش خبرنگار حوزه دانشگاه خبرگزاری فارس‌، دانشجویان عضو بسیج دانشجویی، اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل، اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان و دفتر تحكیم وحدت عصر امروز چهارشنبه مقابل سفارت انگلیس در تهران تجمع كردند و ضمن اعتراض به ورود نیروهای انگلیسی به آب‌های ایران، از دولت انگلیس خواستند كه آرش حجازی،‌ قاتل ندا آقاسلطان را به منظور محاكمه در دادگاهی صالحه به ایران تحویل دهد.
در محل تجمع بنر بزرگی با مضمون « از رژیم سلطنتی انگلیس می خواهیم سریعتر آرش حجازی قاتل ندا آقاسلطان را به جمهوری اسلامی ایران مسترد نماید و عوامل طراحی این قتل مظلومانه در سازمان مخوف و جهنمی M I6 را برای محاكمه به ایران تحویل دهد.
در این تجمع كه با حضور چشمگیر خبرنگاران رسانه‌های داخلی و خارجی برگزار شد،‌ دانشجویان پلاكاردهایی با مضامین «سفارت نژادپرستان در ایران جایی ندارد»،‌ «مرگ بر انگلیس»، «13 آبان دیگری در انتظار جاسوسخانه انگلیس است»، «بی‌بی‌سی؛ دروغ بسه»، «آرش حجازی خائت را تحویل دهید»، «بی‌بی‌سی؛ خفه شو»،‌ «استعمار پیر،‌ خجالت»، «روباه مكار، آرش حجازی قاتل را تحویل بده»، «دولت آنگلوساكسون برو گمشو» و همچنین تصاویر آرش حجازی با زیرنویس "wanted " را دست داشتند و سه نوجوان كه این تصاویر آرش حجازی را در دست گرفته بودند، دقایقی عكاسان و تصویربرداران رسانه‌های داخلی و خارجی را سرگرم خود كرده بودند.
پس از اینكه دانشجویان تجمع كننده با سر دادن شعارهایی از جمله «الله‌اكبر»، «مرگ بر انگلیس»، «مرگ بر آمریكا»، «لانه روباه پیر تعطیل باید گردد»، «سفارت انگلیس تعطیل باید گردد»، اعتراض خود را به نقش داشتن انگلیس در حوادث پس از انتخابات، قتل نداآقاسلطان و ورود نیروهای این كشور به آب‌های ایران اعلام كردند، مهدی طوسی دبیر سیاسی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه‌های سراسر كشور به روی خودرویی كه جایگاه سخنرانی این مراسم بود، رفت و سخنان خود را با اهدای صلوات به روح ندا آقا سلطان آغاز كرد.

* طوسی: قتل آقاسلطان در راستای تئوری "اصلاحات خون می‌خواهد " صورت گرفت
طوسی اظهار داشت: حوادث بعد از انتخابات بعضاً شامل حوادث تلخی بود كه قتل خانم ندا آقاسلطان را شاید بتوان یكی از تلخ ترین این حوادث نامید؛ حادثه‌ای كه فیلم آن تنها لحظاتی پس از وقوع به صورت گسترده در شبكه جهانی اینترنت منتشر شد و از یك سو موجب تالم خاطر شدید همه ایرانیان در سراسر جهان شد و از سوی دیگر به ابزاری جهت بهره‌برداری سوء بیگانگان مبدل شد.
وی افزود: مسئله‌ای كه پس از مرگ این دختر جوان همچنان ذهن بسیاری از اقشار جامعه را درگیر كرده، چگونگی و چرایی وقوع این حادثه است و سوال مهمتر آنكه چه افراد یا گروه‌هایی و با چه اهدافی بر روی خون پاك این هم‌وطن موج‌سواری كرده و از آن ذی نفع شدند؟
این فعال دانشجویی ادامه داد: تا كنون تحلیل‌های مختلفی از سوی گروه‌های مختلف جامعه و همچنین مسئولان و سیاسیون بارها و بارها در مورد این حادثه ناگوار شنیده‌‌ایم، اما متأسفانه هنوز كه هنوز است تمامی افراد مذكور به ابعادی كه تا كنون افشا شده به صورت گسترده و در كنار یكدیگر توجه نداشته‌اند و اگر با اندكی تیزهوشی ورود به این مسئله را برای خود برگزینند، یقیناً زودتر از این موارد متهم اصلی شناخته می‌شد.
طوسی تصریح كرد: جدای از هر فرضیه، چیزی كه مهم است ریخته شدن خون یك هموطن بی‌گناه است كه قربانی قدرت‌طلبی عده‌ای قانون‌گریز ماجراجو شده و هم اكنون هم، خون او محملی برای موج‌سواری این عده و هواداران بیگانه آنان شده است.
وی با اشاره به طراحی ترور خاتمی و موسوی در سال گذشته و اردیبهشت امسال یادآور شد: روزهای پایانی سال 1387 سید محمد خاتمی در پی یك اقدام هوشمندانه از سوی مسئولان امنیت فرودگاه اهواز از یك برنامه ترور كه در قالب بمب‌گذاری در هواپیما شكل گرفته بود، جان سالم به در برد و خوشبختانه اقدام شجاعانه و شهادت‌طلبانه یكی از مسئولان امنیت پرواز در كشف بمب مذكور و حمل كردن آن با خود به محوطه‌ای دور از هواپیما پس از فرود اضطراری جان تمامی مسافران آن پرواز و علی‌الخصوص محمد خاتمی را نجات داد، البته پای فرد مذكور به جهت پرتاب شدن موج حاصل از انفجار این بمب شكست.
دبیر سیاسی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل افزود: چند ماه بعد، پس از ناكامی ترور خاتمی، در اردیبهشت ماه سناریویی ترتیب داده شد تا میرحسین موسوی كاندیدای جریان دوم خرداد ترور شود، برنامه‌ریزی به این نحو صورت گرفت كه اگر او كشته شد كه شهید و نمادی برای پیروزی اصلاحات در انتخابات 22 خرداد خواهد بود و اگر هم جان سالم به در برد سناریوی مظلوم‌نمایی كلید خورده و این ماجرا مبدل به بمبی خبری جهت رأی‌آوری او خواهد شد كه خوشبختانه عملیات مذكور هم با درایت و زیركی نیروهای امنیتی لو رفته و نقش بر آب شد.
طوسی ادامه داد: تا بدینجای كار شاید این نكته در ذهن متبادر شود كه عده‌ای كه بازیگردان اصلی مناسبات و ناآرامی‌‌ها بودند، چندان هم علاقه‌ای به عناصر نمادین و میدانی خود ندارند كه اینگونه جهت ترور شخصیت‌های خود برنامه‌ریزی می‌كنند، كما اینكه سعید حجاریان كه از او به عنوان جانباز اصلاحات یاد می‌كنند، توسط سعید عسگر ترور شد و بر هیچ كسی پوشیده نبود كه سعید عسگر مسئول ستاد میرحسین موسوی در منطقه ری تهران بزرگ بود و حجاریان به دستور یك نیروی خودی از جبهه دوم خرداد و توسط یك نیروی خودی مجروح گشت.
وی با بیان اینكه در گوشه‌ای دیگر از واكاوی قتل ندا آقاسلطان به این نكته می‌رسیم كه سعید حجاریان بزرگ تئوریسین‌ جریان رفرمیست، ماه‌ها قبل لب به سخن می‌گشاید و مسئله‌ای را در قالب اینكه "امروز اصلاحات دیگر جانباز نمی‌خواهد بلكه درخت اصلاحات خون می‌خواهد "، به عنوان یگانه راه نجات جریان شكست خورده انتخابات‌های گذشته طرح می‌كند،‌ خاطرنشان كرد: با استناد و دستورگیری از نظریه حجاریان سناریوهای ترور، كشته‌سازی، شهیدسازی، 72تن سازی و ... ایجاد می‌شود و این موج در ایام و هفته‌های بعد از انتخابات تا چند هفته گذشته برنامه‌ریزی‌های اساسی خود كه منطبق بر نظریه فوق بود را تا كنون بارها و بارها و در قالب پرونده‌سازی‌ها و سوژه پراكنی‌های متفاوت ادامه یافت و مشخصاً واكاوی پرونده قتل ندا آقاسلطان بر اساس این استنادات و انتخاب شخصی با مشخصات و ویژگی‌های وی، گمانه‌هایی را بر اینكه پروژه‌ای سازماندهی شده برای قتل او در كار بوده، قوت می‌بخشد.
این فعال دانشجویی با بیان اینكه نمونه‌ای مشابه این فاجعه در انتخابات كشوری دیگر چون ونزوئلا و درست در ایام انتخابات این كشور و در كودتایی علیه حكومت هوگو چاوز صورت پذیرفت، اظهار داشت: از آنجاكه دولت ونزوئلا، بولیوی، جمهوری اسلامی ایران و... ازجمله دولت‌هایی هستند كه امروز در مقابل جریان قلدر مسلط بر جهان ایستادگی می‌كنند، كشورهای استعمارگر وسلطه‌خواه به دنبال برنامه‌ریزی برای تحقق الگوهای جنگ نرم یا همان انقلاب مخملی در این حكومت‌ها هستند و كشته شدن افرادی مشابه در زمان‌های مشابه در این كشورها و در راستای یكی از نسخه های "آقای جین شارپ " در راهبری "انقلاب‌های بدون خشونت یا خشونت پرهیز " اقدامی كاملاً سازمان یافته تلقی می‌شود.
طوسی همچنین گفت: انتخاب یك زن، جوان بودن او، برخورداری از پوششی منطبق بر الگوی مذكور و دیگر ویژگی‌های مشترك او با دختر جوان ونزوئلایی كه كشته شدن هر دوی آنها احساسات بسیاری از مردم را بر می‌انگیزاند، نكته‌ای حائز اهمیت در پیگیری اغتشاشات مدنی و بهانه‌ای برای ضربه ‌زدن به حكومت ‌های مذكور به شمار می‌آید.
وی با بیان اینكه ندا آقا سلطان از چندی قبل توسط یك دوربین به طور كامل مانیتور می‌شده، یادآور شد: در قالب تصاویری ‌كه بر روی تلویزیون‌های بیگانه منتشر می‌شد، ندا آقا سلطان در قالب گردش‌های دوربین نمایش داده می‌شود و این مسئله نشان از مأموریت فردی جهت تحت نظر گرفتن سوژه مذكور می‌تواند، داشته باشد وگرنه فیلمبردار مذكور یقیناً در فیلم خود افراد اطراف آقا سلطان را ذخیره كرده است و یارای این را دارد كه در شناسایی قاتل واقعی او كمك كند.
دبیر سیاسی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل با اشاره به بررسی‌های بعمل آمده در پزشكی قانونی و مشخص شدن اینكه ندا آقاسلطان با شلیك اسلحه‌ای از پشت سر و از فاصله نزدیك به قتل رسیده، تأكید كرد: شناسایی قاتل ندا آقاسلطان از طریق فیلم‌های مذكور به راحتی قابل دسترسی است، اما در خصوص اسلحه بكارگرفته شده این نكته حائز اهمیت است كه وی با سلاحی غیرسازمانی و با یك اسلحه با كالیبر و مدل كوچك به قتل رسیده كه علاوه بر این نكته كه هیچ گونه اغتشاش و ناآرامی در روز حادثه در منطقه امیرآباد تهران وجود نداشته و هیچ نیروی نظامی آنجا نبوده و در یك كوچه خلوت و آرام كشته می‌شود، باید گفت كه اسلحه‌های نیروهای نظامی جمهوری اسلامی برخلاف اسلحه مذكور غالباً كلاشنیكف و ژ3 و... هستند كه البته در هیچ یك ازفیلم‌های منتشره هم نیروی نظامی دیده نشده است كه اگر می‌شد تا كنون بارها و بارها منتشر می‌شد.
طوسی با بیان اینكه نكته مهم دیگر در انتشار و فیلم برداری صحنه مذكور است، اضافه كرد: چگونه بعد از شلیك گلوله كه هر عقل سلیمی پس از شنیدن صدای آن حكم به فرار و اتخاذ مكان امنی برای سلامت دیگر افراد می‌دهد، شاهد این هستیم كه از سه زاویه متفاوت فیلمی از این واقعه موجود است و در رسانه‌های بیگانه منتشر می‌شود؟ مگر اینكه دستوری جز تهیه فیلم نداشته باشند و حال انتشار این فیلم به نفع كدامیك از حكومت‌های فوق است؟ البته در خصوص پلیدی این افراد می‌توان به این مسئله اشاره كرد كه آنها در حالی مشغول به فیلم‌برداری بودند كه یك هم‌وطن ما كه به صورت ناجوانمردانه به او تیراندازی شده بود، در حال جان دادن بود. آیا باز هم هر عقل سلیمی بر این مسئله تأكید نمی‌كند كه كشته شدن ندا آقاسلطان از نجات دادن جان او بهره‌های بیشتری را برای ایادی انگلیس و غرب فراهم آورد؟ مرگ ندا برای آنها مهم‌تر بود یا ادامه زندگی او؟ حال پاسخ عقل‌های سلیم به این سوال چیست؟ كشتن ندا، جان دادن و فیلم‌برداری از این صحنه‌های دلخراش هدف و برنامه آنها بود یا اینكه نجات دادن جان ندا آقاسلطان؟
وی تأكید كرد: اما مسئله جدی تر اینكه خبرگزاری صهیونیستی آسوشیتدپرس درست چندماه قبل از آغاز سال 1388 در كویر لوت عملیات و رزمایشی را در آماده‌سازی نیروهای خبری و خبرنگاران خود كه عده‌ای از فرزندان برخی شخصیت‌های سرشناس جریان دوم خرداد هم در آن حضور داشتند، برنامه‌ریزی و اجرا كرده بود و یكی از آموزش‌های ویژه در قالب بهره‌بری از موبایل‌های ماهواره‌ای و با ذكر این نكته كه "شما خبرنگاران متصور شوید در ایران هستید و در ایام انتخابات كشور شما به آشوب كشیده شده و هیچگونه دسترسی به ابزارهای اطلاع رسانی ندارید و بایستی اخبار خود را برای ما مخابره كنید حال از چه ابزاری بهره می‌برید؟ " پایه‌ریزی می‌شود.
وی ادامه داد: نكته این مسئله اینجاست كه چگونه است كه در كمتر از 15 دقیقه صحنه ترور آقا سلطان از شبكه سی‌ان‌ان پخش می‌شود؟ اگر فردی كه اقدام به انتشار فیلم كرده در خوشبینانه‌ترین حالت به كافی‌نتی در نزدیكی محل مذكور برود و فیلم مذكور را آپلود كند و برای سی‌ان‌ان ارسال كند و موافقت هم از آنان گرفته شود كه این فیلم پخش شود، آیا به راستی در كمتر از 15 دقیقه امكان‌پذیر است؟ مگر اینكه فرد یا افراد مذكور موبایلی ماهواره‌ای در دست داشته باشند و مأموریتی هماهنگ شده را به انجام رسانده باشند.
این فعال دانشجویی با اشاره به حضور دو نفر بر سر جنازه ندا آقا سلطان یادآور شد: یك فرد استاد موسیقی اوست كه به اتفاق ندا از كلاس آموزش موسیقی بر می‌گشتند و اما فرد جوان دیگری با عینك بر سر جنازه او حضور دارد و با دست بر سینه او فشار می‌دهد، فردی است كه درست 2 روز قبل از قتل ندا از انگلستان كه محل تحصیل او است، به ایران می‌آید و یك روز پس از قتل ندا از ایران می‌رود و جالبتر می‌شود وقتی بدانیم او "آرش حجازی " مترجم رسمی آثار "پائولو كوئلیو " از نویسندگان مشهور و مروجان اصلی تفكرات مسیحی و عرفان‌های كاذب است؛ فردی كه سالیان سال از زندگی خود را در زندان و در اعتیاد شدید به سر برده است و امروز التقاطات بیشماری در استحاله دین و رواج معرفت‌های كاذب و در ایجاد مسائلی چون پلورالیزم دینی، نسبی‌انگاری و ... در آثار او به چشم می‌خورد.
طوسی تصریح كرد: از حمایت گسترده دولت امریكا از این نویسنده برزیلی در نشر آثار او در سرتاسر جهان علی‌الخصوص كشورهای مسلمان در راستای استحاله از درون دولت‌هایشان كه بگذریم، مسئله اینجاست كه چگونه آرش حجازی تصادفاً در آن لحظه در آن جا حضور می‌یابد؟ چگونه می‌شود كه آرش حجازی درست چند روز بعد با بی‌بی‌سی پرشین مصاحبه كرده و استودیو این شبكه خبری هم حضور می‌یابد و این پرونده را ادامه می‌دهد؟ جالبتر هم می‌شود وقتی بدانیم مدیر و یكی از راه‌اندازان بی بی سی پرشین "رمضانپور " معاون فرهنگی "عطاءالله مهاجرانی " وزیر فرهنگ و ارشاد دولت محمد خاتمی از آب در می‌آید كه درست در بهمن ماه سال گذشته این شبكه را راه می‌اندازد، اما زیباتر و از همه مهمتر اینكه آرش قصه مذكور با ابوالفضل فاتح مسئول ستاد رسانه‌ای میرحسین موسوی كه هم اكنون در انگلستان به سر می‌برد نیز دیدار داشته است.
وی خاطرنشان كرد: استودیو رسانه‌ای میرحسین موسوی در ستاد قیطریه آن زمانی لو رفت كه خانم‌ها "ع.ب " و "ب.را " نیز برای ضبط برنامه‌ای جهت نشر در بی بی سی پرشین آماده می‌شدند، در یكی از ساختمان‌‌های متعلق به "م.ه " كه هم اكنون به خارج از كشور فرار كرده است، دستگیر می‌شوند، اما فراموش نكنیم كه چگونه است كه این یگانه مترجم آثار كوئلیو چند صباحی است خود به تناقض‌گویی‌های بیشماری كه مطابق با صحنه فیلم نیست، در مصاحبه‌های مبسوط خود با VOA و BBC افتاده است و ضارب را موتورسواری معرفی می‌كند كه توسط مردم دستگیر شده و مردم لباس‌های او را درآورده‌اند و مدعی می‌شود كارت شناسایی او موجود است؟ كارت شناسایی كه تاكنون نمایش داده نشده است.

* اجرای تصویری صحنه واقعی قتل ندا آقاسلطان توسط دانشجویان هنر
صحبت‌های طوسی با شعار «مرگ بر بی‌بی‌سی دروغگو»، «مرگ بر رسانه دروغگو» و «حجازی تروریست تحویل باید گردد» به پایان رسید و پس از آن نیز، تنی چند از دانشجویان رشته تئاتر دانشگاه‌های تهران با برگزاری نمایشی در جریان تجمع دانشجویان در مقابل سفارت انگلستان در تهران، صحنه واقعی قتل ندا آقاسلطان را به تصویر كشیدند.
به گزارش فارس، در ابتدای این تئاتر خیابانی یكی از دانشجویان به عنوان مجری شبكه bbc فارسی به ایفای نقش پرداخت. سپس یكی دیگر از دانشجویان در نقش مامور سازمان جاسوسی انگلیس MI6 ماموریت آرش حجازی برای قتل ندا آقا سلطان را تشریح كرد.
وی با دادن مبالغ،‌ اسلحه و بیان نحوه ماموریت آرش حجازی و همچنین دادن بلیت رفت و برگشت به ایران، حجازی را برای انجام ماموریت روانه ایران كرد.
در قسمت بعدی این تئاتر، دانشجویی كه نقش آرش حجازی را بازی می‌كرد و چهره خود را با تصویر این فرد پوشانده بود، نحوه قتل نداآقا سلطان را به یكی از همكارانش توضیح داد.
قسمت بعدی این تئاتر صحنه قتل ندا آقا سلطان بود. آرش حجازی با حضور در كنار نداآقا سلطان وی را علیه جمهوری اسلامی و سر دادن شعار تحریك كرده و وی را به گوشه‌ای از محل قتل راهنمایی می‌كرد. همكار وی نیز در این زمینه او را به این كار تشویق می‌كرد و بعد از آن نیز هنگامی كه ندا آقا سلطان در حال شعار دادن بود، همكار آرش حجازی از پشت سر وی با اسلحه‌ای كه در پیراهن خود پنهان كرده بود، پشت سر ندا آقا سلطان را مورد هدف گلوله قرار داد و وی را به قتل رساند و بعد از آن سوار بر وسیله نقلیه خود، از محل دور شد.
در قسمت بعدی آرش حجازی با حضور در محل قتل با ایجاد سر و صدا و هیاهو مردم را به سمت خود و جنازه ندا سوق داد و شروع به سردادن شعارهایی علیه جمهوری اسلامی كرد.
این تئاتر خیابانی نیز با سر دادن شعار از سوی دانشجویان به پایان رسید؛ «مرگ بر BBC دروغگو»

* چیتی: ندا آقاسلطان نمادی از ظلم‌های تاریخی استعمار پیر است
پایان بخش تجمع دانشجویان مقابل سفارت انگلیس سمیه چیتی بود كه به نماینده از دفتر تحكیم وحدت در این تجمع سخنرانی كرد.
چیتی ندا آقا سلطان را نمادی از همه ظلم‌‌های تاریخی استعمار پیر دانست و اظهار داشت: سال‌هاست كه انگلیس تفنگ را به خودی می‌دهد و ماشه را از دور می‌چكاند، با این تفاوت كه این بار در اذهان عمومی جهان، جرم را به گردن خودمان انداخته است و پهنه استعمار این كهنه‌كار، نه در ایران كه در هر كجای منافع و منفعت و حتی در جغرافیای انسان گسترده است.
وی افزود: بی‌بی‌سی كه از قتل مروه محجوب مصری چیزی نگفت، همان رسانه خوب و راستگو! است كه دائم در حمایت از اسرائیل برنامه‌ها دارد؛ همان رسانه‌ای كه دو ماه قبل از انتخابات، بخش فارسی خود را راه‌اندازی كرد و گروهی خبرنگار را در راستای پوشش خبری آشوب‌های بعد از انتخابات ساماندهی كرد؛ همان رسانه‌ای كه به صورت زنده، ورود مأموران اطلاعات ایران را به كانون ارسال خبر بی‌بی‌سی در پارك قیطریه نشان داد؛ همان رسانه‌ای كه از كشته‌شدن 72 نفر، گور دسته جمعی بهشت‌زهرا، قطعه 302 دروغ‌ها گفت.
دبیر انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه الزهرا با طرح این پرسش‌ها كه چرا انگلیس، این كشور خوب و مهربان! كه در مواقع سختی در كنار ما ایستاده و برای كشته‌های ما كارناوال تشكیل می‌دهد، چرا به ما كمك نمی‌كند و آرش حجازی را تحویل نمی‌دهد و چرا هر كسی كه دستی در آشوب داد به لندن و انگلیس پناه می‌برد؟ خطاب به سران انگلیس تأكید كرد: امروز سال 1320 نیست كه بتوانید قدمی بردارید، چراكه هنوز خون گذشتگانمان در رگ‌های من و تمام این دانشجویان جریان دارد؛ همان‌هایی كه خواب را 444 روز به چشم‌های دولت آمریكا حرام كرده‌اند و ما نیز امروز می‌توانیم نه تنها 444 روز، بلكه تا قیام مهدی(عج) خواب را بر دیدگان شما حرام كنیم.
چیتی سفارت انگلیس را طبق توافقات بین‌المللی خاك این كشور دانست و تأكید كرد: اما این سفارت در اصل كشور ما و وطن مااست و باغ قلهك نیز ارثی است كه از اجداد من رسیده و ما نه تنها می‌توانیم این خاك را پس بگیریم، بلكه حتی می‌توانیم در خاك شما نفوذ كنیم.

 
 
 
 
دلیل یا دلایل مشوش شدن فضای پس از انتخابات ریاست جمهوری دهم چه بود؟

راهپیمایی اعتراض آمیز در سراسر كشور

راهپیمایی اعتراض آمیز در تهران

تجمع دانشجویان در مقابل سفارت انگلیس

احمدی‌نژاد در اصفهان 1388/9/11

پایان بادکنک سبز!

کینه غرب

16آذر آمریکا را زیر پا می گذاریم

کرباسچی بالاخره آفتابی شد!

خشونت ممنوع!

دخیلک یا آمریکا

جنبش سبز=حذف جمهوریت و اسلامیت نظام

تصویر منتشر نشده از احمدی‌نژاد و ثمره در کردستان

تعهدنامه شیخ غلامحسین کرباسچی

كاریكاتور: پیمان رفاقت!

میرحسن؛ پایان یک رویا!

كاریكاتور:جوایز ساختگی بدهید

آوارگان یمنی

اتحاد سبز غرق می شود!

احمدی‌نژاد در جمع ایرانیان مقیم ترکیه

بیانیه موسوی!!

کاریکاتور:پیام جین‏شارپ به سبزی‏ها:برهنه شوید!

هندوانه سبز زیر بغل کروبی

طرح/ما بیشماریم...!

تجمع دانشگاهیان شیراز در دفاع از حریم قانون

طرح/ راه اندازی آزمایشی تلویزیون سبز

کاریکاتور: جمع آشوب

قلبهای بیمار [جوان آنلاین/میثم محمدحسنی]

The game is over [جوان آنلاین/میثم محمد حسنی]

روایت تصویری ضدانقلاب از کاهش شدید پیاده‌نظام سبزها

سایت موسوی برای فروش گذاشته شد!