تبلیغات
ایران ما - ماهیت ضد استکباری از 16 آذر پاک نمی‌شود
 
● امام(ره) تا لحظه ای كه زنده بود، با مستكبران تنش داشت/ شعار "نه‎غزه نه‌لبنان" مخالف شرع، شرف و قانون اساسی
دکتر حسن رحیم‌پور ازغدی در همایش "تفكر بسیجی و گفتمان انقلاب" كه در مجتمع فرهنگی دانشجویی 13 آبان، لانه جاسوسی سابق امریکا برگزار شد، با بیان این که برای تحلیل گفتمان انقلاب اسلامی، کار تئوریک ضروری است، اظهار داشت: در بررسی های تئوریک، تفاوت ها و شباهت های ایدئولوژی انقلاب با دیگر مکاتب و ایدئولوژی ها مشخص می شود.
● تایم: جنبش سبز ایران از آمریكا درخواست كمك كرده است
به گزارش فارس، مجله آمریكایی "تایم " در گزارشی نوشت: پس از بیش از پنج ماه، جنبش سبز مخالف ایران برای درخواست كمك به آمریكا روی می‌‌آورد.
● انتقاد لاریجانی از فضای تهمت زنی در کشور!
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: گستره فکری رهبر معظم انقلاب اسلامی در مسائل فرهنگی، سیاسی و دیپلماتیک و سعه صدر ایشان به گونه ای است که همه گرایش های سیاسی می توانند فعالانه به ایشان تکیه کنند و انحصاری هم در این زمینه وجود ندارد و ایشان اجازه چنین انحصاری را نمی دهند.
● پاسخ آیات عظام مکارم شیرازی و نوری همدانی به استفتاء روزنامه‌نگاران
جنبش «آشوب‌طلب و بدعت‌آفرین‌ سبز» پس از آنکه ‌157 روز آبستن مرام‌ها و ایدئولوژی های آنارشیستی و تخیل‌گرایانه بود سرانجام با زایش یک تئوری ناقص‌الخلقه به نام «دین سبز» فارغ شد!
● مازیار بهاری: تلاش می کردیم تنور اغتشاشات گرم باشد!
مازیار بهاری فیلمساز وخبرنگار شبکه های غربی است که پس ازآزادی از زندان با قرار وثیقه 300میلیونی به ‏خارج گریخت . وی اخیرا در گفت و گویی با سی ان ان اظهاراتی مبنی بر شجاعتهای خود در دوران بازداشت! ‏داشته است.
● پرونده بی‌فرجام «استات‌اویل» در ایران
دولت آمریکا پیگرد قضایی شرکت نفتی استات‌اویل در مورد یک پرونده رشوه‌خواری در ایران را که به سال 2002 برمی‌گردد، متوقف کرد. البته این موضوع برای کشوری که اقتصاد لیبرالی بر آن حاکم است و درگیر بیرون کشیدن خود از گرداب بزرگ‌ترین ورشکستگی تاریخی می‌باشد تا حدودی طبیعی است، چرا که هدف برای این کشور وسیله را توجیه می‌کند اما هنوز یک سوی دیگر این پرونده رشوه بزرگ که به ایران بازمی‌گردد نتوانسته جامعه و افکار عمومی را اقناع کند.
● سخنرانی علیرضا زاکانی در دانشگاه امام صادق(ع): یکی از نزدیکان لاریجانی، تبریک به رییس جمهور منتخب را خط زده بود
نكته دیگر این است كه روز بعد از روز قدس،‌هاشمی رفسنجانی در جایی اعلام كرده بود كه جمعیت افراد در روز قدس 50-50 بوده است یعنی نصف جمعیت حاضر را حامیان موسوی تشكیل داده بودند در حالی كه بالاترین تخمین‌ها از جمعیت 40-50 هزار نفری آنها خبر می‌داد. البته بعدها مشخص شد كه این نكته را لاریجانی به هاشمی رفسنجانی انتقال داده است.
● آمریکاپرونده رشوه‌خواری آقازاده اغتشاشگر را متوقف کرد
دولت آمریکا پیگرد قضایی شرکت نفتی استات اویل در مورد یک پرونده رشوه خواری در ایران را که به سال 2002 بر می گردد متوقف کرده است.بر اساس گزارش رویترز یک مقام شرکت نرو‍ژی استات اویل گفت توافقی با کمیسیون سهام و اوراق بهادار آمریکا، وزارت دادگستری و دفتر دادستانی این کشور حاصل شده است که بر اساس آن موضوع معامله استات اویل با موسسه هورتون حل و فصل شده است.
● مهدی هاشمی؛ از ابوعلی سینا تا جونیور
به گزارش خبرگزاری‌های خارجی در فاصله سال‌های (1997 تا 2003)، (82-76) یك حساب بانكی به نام سیاكل در بانك خصوصی لومبارد فرانسه برای فردی به نام «بیژن دادفر» فعال می‌شود. در فاصله دسامبر 1998 تا آگوست 2003، طی دو مرحله یك‌بار 30 میلیون یورو و بار دیگر مبلغ 45 میلیون یورو به این حساب واریز و در آن نگهداری می‌شود.
● حاشیه‌ای بر اظهارات اخیر سیدمحمد خاتمی
«شب بخیر»!اکنون رئیس‌جمهور سابق، طی اظهاراتی در جمع گروهی از دانشجویان همسو با خود مطالب و سؤالاتی بیان کرده که در پاسخ به این مطالب باید گفت: شب بخیر آقای پرزیدنت سابق!
● عقب نشینی آشکار خاتمی
سرانجام سیدمحمد خاتمی هم به انحراف در جنبش سبز با این جملات اذعان کرد: کاش حاکمیت می‌گفت آقای موسوی بیا به صحنه و این جنبش را مدیریت کن که جنبش از مسیر خودش منحرف نشود.
● «حالا وقتشه»! اسم رمزی از شورش‌های رنگی اروپای شرقی
«حالا وقتشه» ! این اسم رمزی است که محمدرضا تاجیک مشاور اعظم میرحسین موسوی و رئیس مرکز تحقیقات استراتژیک ریاست جمهوری دوران خاتمی در تحلیل بسترهای شکل‌گیری جنبش موسوم به سبز مطرح می‌کند.
● سخنان همین دانشجوی دختر برای حامیان موسوی كافی است
یكی از دانشجویان دختر دانشگاه امام خمینی(ره) انتقاداتی را به میرحسین موسوی وارد كرده و برخی از جملات حضرت امام(ره) در انتقاد از موسوی را بازخوانی كرد كه رسایی نیز در پایان سخنان این دانشجوی دختر گفت: سخنان همین خانم برای آن جمعیت كفایت می‌كرد.
● محسن هاشمی: شایعه ریزش مترو را خودمان دامن زدیم تا پول بگیریم!
در حالی که مشکلات مترو طی روزهای اخیر نارضایتی گسترده شهروندان را به دنبال داشت، شهرداری تهران و مسئولین مترو به جای پاسخگویی به مردم، بحث بودجه را پیش کشیدند تا هم از زیر بار مسئولیت شانه خالی کرده باشند و هم توپ را در میدان حریف سیاسی انداخته باشند.
● کوچک‌زاده:روش لاریجانی در اداره مجلس جانبدارانه است/ مطهری درباره بودجه مؤسسه صدرا و سنایی درخصوص هزینه‌های انتخاباتی‌اش توضیح دهد
مهدی کوچک‌زاده در گفت‌وگو با رجانیوز، در خصوص اظهارات برخی مخالفین نسبت به محصولی با بدون مبنا خواندن این موارد و توهین آمیز بودن آن‌ها اظهار داشت: آنچه که امروز در صحن علنی مجلس در نطق مخالفین آقای محصولی بیان شد، خلاف شأن و جایگاه تریبون مجلس بود.
● عباس سلیمی نمین: هاشمی رفسنجانی دو بار میرحسین را فریب داده است
و در پاسخ به سوال یک یاز دانشجویی سخن می‌گفت، عنوان کرد: "میرحسین موسوی اگرچه شخصیتی سیاسی است اما ثابت کرده است که تاکنون در تاریخ سیاسی زندگیش دوبار فریب هاشمی را خورده است."
● پرده‌برداری مرعشی از استراتژی جدید اصلاح‌طلبان
مرعشی که اخیرا اعتراف‌کنندگان در دادگاه‌ متهمان کودتای مخملی را "بیمار" یا مبتلا به "ضعف شخصیتی" دانسته است، در مصاحبه با خبرگزاری ایلنا واکنش مناسب اصلاح‌طلبان به انتخابات پیش رو را، "تحریم" دانست.
● آدمی که شهوت قدرت وجودش را گرفته پیرو خط امام است؟/ وقتی رأی نمی‌آورند حاضرند شهری به آتش کشیده شود
حجت الاسلام دکتر سید حمید روحانی، رئیس بنیاد تاریخ پژوهی ایران معاصر و از یاران و نزدیکان امام خمینی از ابتدای نهضت، در سخنان مهمی در افتتاحیه طرح تفسیر آفتاب بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی امیرکبیر به تبیین شاخصه های خط امام و ارتباط آن با مدعیان امروزی آن پرداخت.
● نماینده کلیمیان:ستاد بحران سازی علیه دولت احمدی نژاد شکل گرفته است
سیامک مره صدق در گفت و گو با ایرنا تاکید کرد: ستاد بحران سازی که برای کارشکنی در راه دولت تشکیل شده است دوست ندارد که دولت در کارهایش موفق باشد و به شیوه های مختلف برای زمین زدن دولت فعالیت می کنند.
● آقازاده آشوبگر در«برایتون»/ ملاقات با مقامات وزارت خارجه انگلیس
آقازاده آشوبگر اخیرا از طریق یکی از عناصر ایرانی وابسته به یک نهاد امنیتی انگلیس با برخی از عناصر وزارت امور خارجه انگلیس در این کشور ملاقات کرده است.
● سخنگوی جبهه پیروان:خواسته مراجع محاکمه اغتشاشگران بود
سید کمال سجادی، "تبعیت از منویات رهبر معظم انقلاب را مهمترین شرط مراجع تقلید برای وحدت" خواند و اعلام کرد: ایشان خواستار مجازات اغتشاشگران و هدایت کنندگان ناآرامی‌های اخیر شدند.
● رمزگشایی از سینه‌چاکی صادقانه و بی‌مزد! آینده برای خاندان هاشمی
اسناد به‌دست آمده از فعالیت‌های اقتصادی تیم خبری سایت آینده از خدمات صادقانه و بی‌مزد و منت! گردانندگان این سایت به خانواده هاشمی رفسنجانی به‌ویژه محسن هاشمی به‌عنوان مدیرعامل متروی تهران و حمله به منتقدان آن در تمام سطوح رمزگشایی کرد.
● جایزه AIB به BBC؛ پاداش هدایت آشوب‌های پس از انتخابات ایران
در حالی که اغلب تحلیلگران سیاسی تلویزیون فارسی بی‌بی‌سی را متهم به نقش آفرینی های هدفمند در اغتشاشات بعد از انتخابات می دانند، جایزه "واضح‌ترین پوشش یک رویداد خبری" در سال 2009 از سوی یک اتحادیه غیردولتی به این شبکه اختصاص یافت.
● رگباران یک اعتراض مدنی توسط گارد ملی امریکا
استفاده از ارتش امریکا در مقابله با دانشجویان دانشگاه "كنت استیت" که در اعتراض به جنگ ویتنام در ماه مه 1970 صورت گرفت و طی آن گارد ملی اوهایو دست به کشتار این دانشجویان زد.
● روزنامه نگاران اصلاح طلب میهمان ویژه کنفرانس صهیونیست ها و بهایی ها
این کنفرانس توسط گروه موسوم به "پژوهشگران حامی صلح در خاورمیانه" (SPME) و با موضوع "جمهوری اسلامی ایران: تحلیل چند وجهی از حکومت دینی، ملی گرایی و نمایش قدرت این کشور" در روزهای یکشنبه و دوشنبه هفته جاری با حمایت جامعه یهودیان "کلیولند" ایالت اوهایوی آمریکا و مرکز مطالعات یهود در دانشگاه "کیس وسترن" برگزار گردید.
● دفاع جانانه حامی میرحسین از سکولاریسم در بی.بی.سی
چیزی که قبل از هر چیز باعث تعجب ببنندگان شد وضعیت حجاب زننده حقیقت جو در این برنامه بود. وی که در ایران همیشه با چادر در مراسم ها و مجلس حضور می یافت اکنون با بلوز و دامن کوتاه روبروی مجری برنامه نشسته و به سوالات وی پاسخ می داد.
● موسوی و کروبی در پرده آخر
ناقضات رفتاری- گفتاری دوم خردادی‌ها و در رأس آنها آقایان موسوی و کروبی که شکست سنگینی را برای طیف اصلاحات در پی داشت آخرین پرده بود؛ پرده‌ای آکنده از تناقض و دوگانگی.
● چهره اصلی موسوی‌خوئینی
موسوی‌خوئینی‌ها توانسته بودند با کلاس‌های تفسیر قرآن خود جریان‌های نفاق دیگری را هم به وجود آورد. در کل نگاه موسوی خوئینی‌ها از ابتدا با نگاه امام (ره) و شاگردان حقیقی امام (ره) و فقه سنتی متعارض و متفاوت بوده و قدری مسائل شخصی هم در این رابطه هست.
● چگونه شبکه‌های اجتماعی به آشوب‌ها در ایران شکل دادند؟
پایگاه اینترنتی مؤسسه تحقیقاتی هریتیج گزارشی به قلم جیمز.جی.کارافانو (James jay carafano ) پژوهشگر ارشد مطالعات امنیت ملی موسسه تحقیقاتی هریتیج امریکا که دارای 25 سال سابقه خدمت در ارتش امریکا تا درجه سرهنگ دومی است، منتشر کرد که به نقش شبکه‌های اجتماعی و اینترنتی در حوادث پس از انتخابات ایران اختصاص دارد.
● سخنرانی بسیار مهم آقای هاشمی رفسنجانی
اوایل انقلاب به تیپ عمامه به سر و روحانی با یك چشم نگاه میكردید و حال كه دو سال گذشته، صفوف مشخص شده و جامعه فهمیده كدام روحانی حق و كدام ناحق بود، چه كسی راست و چه كسی دروغ میگفت.
 
 
 
نمایندگان تشکل‌های دانشجویی درآستانه روز دانشجو تأکید‌ کردند
ماهیت ضد استکباری از 16 آذر پاک نمی‌شود

روز 16 آذر و علل ثبت این روز در تاریخ کشورمان که در تمامی این سال‌ها به عنوان روز دانشجو نام‌گذاری شده است، بیانگر حقیقت تلاش بی وقفه دانشجویان برای مبارزه با استکبار می باشد. این تلاش که با آرمان مبارزه با استکبار و استبداد دست‌نشانده رژیم پهلوی قرین بود، این روزها از سوی برخی از جریان‌ها به هدفی جهت استحاله جنبش دانشجویی تبدیل شده است.
منحرف ساختن ذات و ماهیت این روز از مبارزه با استکبار و تعیین مصداق‌های دیکتاتورگونه برای آن به نام استبداد از جمله مواردی است که این روزها از سوی این جریان دنبال می‌شود. بی‌تردید اینان قصد دارند حرکتی را که جنبش دانشجویی طی سالیان با بصیرت پیموده به نیات قدرت‌طلبانه خود آلوده و ماهی توهمات خود را در دریای بصیرت این جنبش رها سازند.
بی‌تردید، دانشجویان به عنوان قشر فرهیخته و آگاه جامعه نه تنها در دوران انقلاب با بینش و آگاهی نقش بسزایی در به ثمر رساندن این پیروزی داشتند، بلکه پس از انقلاب نیز با حضور در صحنه‌های حساس نظیر دوران دفاع مقدس و دوران سازندگی بیانگر این حقیقت بودند که قشر دانشجو قشری موقعیت‌شناس و فراحزبی است. بی‌شک دانشجویان بارها بصیرت و شعور سیاسی خود را با درگیر نشدن در جریان‌های التقاطی و شناخت دشمن به رخ گروه‌ها و جریانات مختلف کشیده‌اند و قطعاً این قشر فرهیخته در آینده نیز این قابلیت فراحزبی خود را حفظ خواهد کرد.
در همین راستا، خبرنگار جوان گفت‌وگویی با فعالان دانشجویی انجام داده و در خصوص نقش جنبش دانشجویی در روز 16 آذر نظرات آنها را جویا شده است.

کسانی که دانشگاه را آرام نمی‌خواهند، پیشرفت را نمی‌خواهند
علیرضا آرانی‌نژاد، دبیر جامعه اسلامی دانشجویان با اشاره به ریزش شدید نیروها درفرقه سبز اموی گفت: با بروز وقایع اخیر در سطح کشور و درک این مطلب از سوی افراد مختلف که برخی جریانات قصد سوء‌استفاده از آنها را دارند، رفته رفته از جمعیت و هواداران فرقه سبز کاسته شد. به همین خاطر این فرقه از تمام توان برای احیای نیروی از دست رفته خود استفاده می‌کند و در این راستا روز 16 آذر اهمیت ویژه‌ای برای این جریان خواهد داشت.
وی با بیان اینکه این فرقه درصدد آن است که آبروی رفته را دوباره به دست آورد، افزود: به همین خاطر این جماعت قصد دارند که با سوءاستفاده از احساسات افراد، دست به تنش‌آفرینی زده و برنامه دانشجویی را به خیابان آورده و به نوعی همان اهداف قبلی را دنبال کنند. آرانی‌نژاد با اشاره به جهش‌های علمی کشور طی چند سال اخیر افزود: جهش‌های علمی تنها در سایه آرامش در دانشگاه‌ها مقدور است و دشمن این موضوع را به خوبی فهمیده و تلاش می‌کند با ایجاد ناآرامی در دانشگاه‌ها در فعالیت‌های علمی کشور اختلال ایجاد کند. درحقیقت کسانی که دانشگاه‌ها را آرام نمی‌خواهند، تلاششان برای ایجاد سد برای پیشرفت علمی و توسعه کشور است.
وی از دانشجویان خواست که اجازه ندهند جریان شکست خورده انتخابات، برنامه‌هایش را در دانشگاه پیاده کند. آرانی‌نژاد با بیان اینکه دانشجویان باید با بصیرت و هوشیاری کامل با قضایا روبه‌رو شوند، اظهار کرد: بنا به فرموده رهبر معظم انقلاب، کرسی‌های آزاداندیشی و فضای نقد باید در دانشگاه‌ها ایجاد شود تا مسائل در جهت ارتقای بصیرت دانشجویان به صورت علمی حل شود.
دبیر جامعه اسلامی دانشجویان تأکید‌ کرد: در16 آذر هر نوع حرکتی که در جهت تضعیف نظام صورت گیرد را به شدت محکوم می‌کنیم و از دانشجویان می‌خواهیم که با بصیرت در این مسیر حرکت کنند و مراقب باشند که دیگران از آنها سوءاستفاده نکنند.

کرسی‌های آزاد اندیشی خواسته اصلی دانشجویان است
مهدی عباسی‌مهر، دبیر دفتر تحکیم وحدت نیز در همین ارتباط به خبرنگار «جوان» گفت: بحث اصلی در دانشگاه پیگیری کرسی‌های آزاداندیشی و ارزش‌های انقلابی و تولید علم است و اگر این فعالیت‌ها ادامه یابد شاهد خواهیم بود که بصیرت دانشجویان افزوده می‌شود و در مقابل اقلیت اغتشاشگر می‌ایستند.
وی تأکید‌ کرد: نیروهای انقلابی نباید به قضایای موجود در جامعه بی‌توجه شوند و در واقع رویارویی با این مسائل و پاسخ به شبهات باید وجود داشته باشد، طوری که این جبهه یک‌سویه نباشد.
وی با بیان اینکه نیروهای مسلمان در مقابله با جنگ نرم باید مقتدرانه وارد صحنه شوند، اظهار کرد: نقش آمریکا ‌و انگلیس و خیانت‌ها و جنایات آنها برای همه کاملاً متجلی شده و غرب برای نسل سوم برنامه‌ریزی کرده و در واقع اساس و ماهیت جنگ نرم نیز همین است.
عباسی مهر ادامه داد: در انتخابات اخیر دست انگلیس و آمریکا ‌رو شد و ثابت کردند که هنوز ماهیت امپریالیستی دارند. بنابراین روشن شدن چهره واقعی غرب برای نسل سوم یکی از ‌مهم‌تر‌ین نتایج حوادث بعد از انتخابات بود.
این فعال دانشجویی یادآور شد: فضای دانشگاه‌ها در چند ماه اخیر به سمت کرسی‌های آزاداندیشی در جهت ارتقای بصیرت دانشجویان بوده و این بصیرت نیز در فاصله‌گیری دانشجویان از عده‌ای افراط‌گرا خود را نشان می‌دهد.
عباسی‌مهر خاطرنشان کرد: 16 آذر نماد مقابله با امپریالیسم و استکبار است نه نمادی برای آسیب زدن به یک نظام که البته دانشجویان انقلابی این اجازه را به گروهک‌ها نخواهند داد و اگر قرار باشد اتفاقی رخ دهد، تشکل‌ها و جنبش دانشجویی آخرین پایگاه‌‌های آنان را جمع خواهند کرد.

16 آذر نقطه‌ای مبارک برای راه‌اندازی کرسی‌های آزاداندیشی
فاطمه شجاعی، مسؤول کارگروه حوزه زنان در مرکز مطالعات استراتژیک جنبش دانشجویی مسلمان نیز در گفت‌وگو با خبرنگار روزنامه جوان با تأکید‌ بر تشکیل کرسی‌های آزاداندیشی در دانشگاه‌ها گفت: این فعالیت یکی از بهترین راه‌های ارتقای بصیرت دانشجویان است و جنبش دانشجویی باید متولی این کرسی‌ها باشد. وی با بیان اینکه دشمن دست از سر این مملکت برنمی‌دارد و ما نباید فرصت به دست دشمن بدهیم، تصریح کرد: 16 آذر امسال باید مثل سال‌های گذشته در دانشگاه‌ها و خوابگاه‌ها با شور و حال خاصی برگزار شود و فضای منطقی در دانشگاه حفظ شود.
وی 16 آذر را نقطه مبارکی برای راه‌اندازی کرسی‌های آزاداندیشی در دانشگاه عنوان کرد و افزود: باید قشر خاکستری را از طریق کرسی‌های آزاداندیشی آگاهی دهیم و از تقویت جبهه باطل جلوگیری کنیم. شجاعی ادامه داد: تجربه چندین ساله جمهوری اسلامی ایران نشان داده که عده‌ای خاص مخالف پیشرفت ایران هستند و حوادث بعد از انتخابات نیز در این حیطه می‌گنجد و دست دشمنانی چون آمریکا ‌و انگلیس برای چندمین بار رو شد.
وی تصریح کرد: اگر در 16 آذر اتفاقی رخ دهد، هیچ ارتباطی با جنبش دانشجویی ندارد و جنبش دانشجویی از همان ابتدا با بی‌قانونی فرقه سبز مخالف بوده است، چرا که این جنبش همواره ماهیت ضداستکباری و ضدآمریکایی داشته و خواهد داشت.
وی به کودتا 28 مرداد سال 32 و سفر ریچارد نیکسون به ایران اشاره کرد و افزود: دانشجوی امروز دشمن‌شناسی را سرلوحه فعالیت‌های دانشجویی خود قرار داده و همچون دانشجویان سال 1332، 16 آذر امسال را براساس روحیه ضداستکباری و ضدآمریکایی جشن خواهد گرفت تا در ادامه این مسیر نورانی از کودتایی دیگر جلوگیری کند.

 
 
 
 
دلیل یا دلایل مشوش شدن فضای پس از انتخابات ریاست جمهوری دهم چه بود؟

راهپیمایی اعتراض آمیز در سراسر كشور

راهپیمایی اعتراض آمیز در تهران

تجمع دانشجویان در مقابل سفارت انگلیس

احمدی‌نژاد در اصفهان 1388/9/11

پایان بادکنک سبز!

کینه غرب

16آذر آمریکا را زیر پا می گذاریم

کرباسچی بالاخره آفتابی شد!

خشونت ممنوع!

دخیلک یا آمریکا

جنبش سبز=حذف جمهوریت و اسلامیت نظام

تصویر منتشر نشده از احمدی‌نژاد و ثمره در کردستان

تعهدنامه شیخ غلامحسین کرباسچی

كاریكاتور: پیمان رفاقت!

میرحسن؛ پایان یک رویا!

كاریكاتور:جوایز ساختگی بدهید

آوارگان یمنی

اتحاد سبز غرق می شود!

احمدی‌نژاد در جمع ایرانیان مقیم ترکیه

بیانیه موسوی!!

کاریکاتور:پیام جین‏شارپ به سبزی‏ها:برهنه شوید!

هندوانه سبز زیر بغل کروبی

طرح/ما بیشماریم...!

تجمع دانشگاهیان شیراز در دفاع از حریم قانون

طرح/ راه اندازی آزمایشی تلویزیون سبز

کاریکاتور: جمع آشوب

قلبهای بیمار [جوان آنلاین/میثم محمدحسنی]

The game is over [جوان آنلاین/میثم محمد حسنی]

روایت تصویری ضدانقلاب از کاهش شدید پیاده‌نظام سبزها

سایت موسوی برای فروش گذاشته شد!