تبلیغات
ایران ما - ترقی: موسوی قبل از انقلاب سوسیالیست بود
 
● امام(ره) تا لحظه ای كه زنده بود، با مستكبران تنش داشت/ شعار "نه‎غزه نه‌لبنان" مخالف شرع، شرف و قانون اساسی
دکتر حسن رحیم‌پور ازغدی در همایش "تفكر بسیجی و گفتمان انقلاب" كه در مجتمع فرهنگی دانشجویی 13 آبان، لانه جاسوسی سابق امریکا برگزار شد، با بیان این که برای تحلیل گفتمان انقلاب اسلامی، کار تئوریک ضروری است، اظهار داشت: در بررسی های تئوریک، تفاوت ها و شباهت های ایدئولوژی انقلاب با دیگر مکاتب و ایدئولوژی ها مشخص می شود.
● تایم: جنبش سبز ایران از آمریكا درخواست كمك كرده است
به گزارش فارس، مجله آمریكایی "تایم " در گزارشی نوشت: پس از بیش از پنج ماه، جنبش سبز مخالف ایران برای درخواست كمك به آمریكا روی می‌‌آورد.
● انتقاد لاریجانی از فضای تهمت زنی در کشور!
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: گستره فکری رهبر معظم انقلاب اسلامی در مسائل فرهنگی، سیاسی و دیپلماتیک و سعه صدر ایشان به گونه ای است که همه گرایش های سیاسی می توانند فعالانه به ایشان تکیه کنند و انحصاری هم در این زمینه وجود ندارد و ایشان اجازه چنین انحصاری را نمی دهند.
● پاسخ آیات عظام مکارم شیرازی و نوری همدانی به استفتاء روزنامه‌نگاران
جنبش «آشوب‌طلب و بدعت‌آفرین‌ سبز» پس از آنکه ‌157 روز آبستن مرام‌ها و ایدئولوژی های آنارشیستی و تخیل‌گرایانه بود سرانجام با زایش یک تئوری ناقص‌الخلقه به نام «دین سبز» فارغ شد!
● مازیار بهاری: تلاش می کردیم تنور اغتشاشات گرم باشد!
مازیار بهاری فیلمساز وخبرنگار شبکه های غربی است که پس ازآزادی از زندان با قرار وثیقه 300میلیونی به ‏خارج گریخت . وی اخیرا در گفت و گویی با سی ان ان اظهاراتی مبنی بر شجاعتهای خود در دوران بازداشت! ‏داشته است.
● پرونده بی‌فرجام «استات‌اویل» در ایران
دولت آمریکا پیگرد قضایی شرکت نفتی استات‌اویل در مورد یک پرونده رشوه‌خواری در ایران را که به سال 2002 برمی‌گردد، متوقف کرد. البته این موضوع برای کشوری که اقتصاد لیبرالی بر آن حاکم است و درگیر بیرون کشیدن خود از گرداب بزرگ‌ترین ورشکستگی تاریخی می‌باشد تا حدودی طبیعی است، چرا که هدف برای این کشور وسیله را توجیه می‌کند اما هنوز یک سوی دیگر این پرونده رشوه بزرگ که به ایران بازمی‌گردد نتوانسته جامعه و افکار عمومی را اقناع کند.
● سخنرانی علیرضا زاکانی در دانشگاه امام صادق(ع): یکی از نزدیکان لاریجانی، تبریک به رییس جمهور منتخب را خط زده بود
نكته دیگر این است كه روز بعد از روز قدس،‌هاشمی رفسنجانی در جایی اعلام كرده بود كه جمعیت افراد در روز قدس 50-50 بوده است یعنی نصف جمعیت حاضر را حامیان موسوی تشكیل داده بودند در حالی كه بالاترین تخمین‌ها از جمعیت 40-50 هزار نفری آنها خبر می‌داد. البته بعدها مشخص شد كه این نكته را لاریجانی به هاشمی رفسنجانی انتقال داده است.
● آمریکاپرونده رشوه‌خواری آقازاده اغتشاشگر را متوقف کرد
دولت آمریکا پیگرد قضایی شرکت نفتی استات اویل در مورد یک پرونده رشوه خواری در ایران را که به سال 2002 بر می گردد متوقف کرده است.بر اساس گزارش رویترز یک مقام شرکت نرو‍ژی استات اویل گفت توافقی با کمیسیون سهام و اوراق بهادار آمریکا، وزارت دادگستری و دفتر دادستانی این کشور حاصل شده است که بر اساس آن موضوع معامله استات اویل با موسسه هورتون حل و فصل شده است.
● مهدی هاشمی؛ از ابوعلی سینا تا جونیور
به گزارش خبرگزاری‌های خارجی در فاصله سال‌های (1997 تا 2003)، (82-76) یك حساب بانكی به نام سیاكل در بانك خصوصی لومبارد فرانسه برای فردی به نام «بیژن دادفر» فعال می‌شود. در فاصله دسامبر 1998 تا آگوست 2003، طی دو مرحله یك‌بار 30 میلیون یورو و بار دیگر مبلغ 45 میلیون یورو به این حساب واریز و در آن نگهداری می‌شود.
● حاشیه‌ای بر اظهارات اخیر سیدمحمد خاتمی
«شب بخیر»!اکنون رئیس‌جمهور سابق، طی اظهاراتی در جمع گروهی از دانشجویان همسو با خود مطالب و سؤالاتی بیان کرده که در پاسخ به این مطالب باید گفت: شب بخیر آقای پرزیدنت سابق!
● عقب نشینی آشکار خاتمی
سرانجام سیدمحمد خاتمی هم به انحراف در جنبش سبز با این جملات اذعان کرد: کاش حاکمیت می‌گفت آقای موسوی بیا به صحنه و این جنبش را مدیریت کن که جنبش از مسیر خودش منحرف نشود.
● «حالا وقتشه»! اسم رمزی از شورش‌های رنگی اروپای شرقی
«حالا وقتشه» ! این اسم رمزی است که محمدرضا تاجیک مشاور اعظم میرحسین موسوی و رئیس مرکز تحقیقات استراتژیک ریاست جمهوری دوران خاتمی در تحلیل بسترهای شکل‌گیری جنبش موسوم به سبز مطرح می‌کند.
● سخنان همین دانشجوی دختر برای حامیان موسوی كافی است
یكی از دانشجویان دختر دانشگاه امام خمینی(ره) انتقاداتی را به میرحسین موسوی وارد كرده و برخی از جملات حضرت امام(ره) در انتقاد از موسوی را بازخوانی كرد كه رسایی نیز در پایان سخنان این دانشجوی دختر گفت: سخنان همین خانم برای آن جمعیت كفایت می‌كرد.
● محسن هاشمی: شایعه ریزش مترو را خودمان دامن زدیم تا پول بگیریم!
در حالی که مشکلات مترو طی روزهای اخیر نارضایتی گسترده شهروندان را به دنبال داشت، شهرداری تهران و مسئولین مترو به جای پاسخگویی به مردم، بحث بودجه را پیش کشیدند تا هم از زیر بار مسئولیت شانه خالی کرده باشند و هم توپ را در میدان حریف سیاسی انداخته باشند.
● کوچک‌زاده:روش لاریجانی در اداره مجلس جانبدارانه است/ مطهری درباره بودجه مؤسسه صدرا و سنایی درخصوص هزینه‌های انتخاباتی‌اش توضیح دهد
مهدی کوچک‌زاده در گفت‌وگو با رجانیوز، در خصوص اظهارات برخی مخالفین نسبت به محصولی با بدون مبنا خواندن این موارد و توهین آمیز بودن آن‌ها اظهار داشت: آنچه که امروز در صحن علنی مجلس در نطق مخالفین آقای محصولی بیان شد، خلاف شأن و جایگاه تریبون مجلس بود.
● عباس سلیمی نمین: هاشمی رفسنجانی دو بار میرحسین را فریب داده است
و در پاسخ به سوال یک یاز دانشجویی سخن می‌گفت، عنوان کرد: "میرحسین موسوی اگرچه شخصیتی سیاسی است اما ثابت کرده است که تاکنون در تاریخ سیاسی زندگیش دوبار فریب هاشمی را خورده است."
● پرده‌برداری مرعشی از استراتژی جدید اصلاح‌طلبان
مرعشی که اخیرا اعتراف‌کنندگان در دادگاه‌ متهمان کودتای مخملی را "بیمار" یا مبتلا به "ضعف شخصیتی" دانسته است، در مصاحبه با خبرگزاری ایلنا واکنش مناسب اصلاح‌طلبان به انتخابات پیش رو را، "تحریم" دانست.
● آدمی که شهوت قدرت وجودش را گرفته پیرو خط امام است؟/ وقتی رأی نمی‌آورند حاضرند شهری به آتش کشیده شود
حجت الاسلام دکتر سید حمید روحانی، رئیس بنیاد تاریخ پژوهی ایران معاصر و از یاران و نزدیکان امام خمینی از ابتدای نهضت، در سخنان مهمی در افتتاحیه طرح تفسیر آفتاب بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی امیرکبیر به تبیین شاخصه های خط امام و ارتباط آن با مدعیان امروزی آن پرداخت.
● نماینده کلیمیان:ستاد بحران سازی علیه دولت احمدی نژاد شکل گرفته است
سیامک مره صدق در گفت و گو با ایرنا تاکید کرد: ستاد بحران سازی که برای کارشکنی در راه دولت تشکیل شده است دوست ندارد که دولت در کارهایش موفق باشد و به شیوه های مختلف برای زمین زدن دولت فعالیت می کنند.
● آقازاده آشوبگر در«برایتون»/ ملاقات با مقامات وزارت خارجه انگلیس
آقازاده آشوبگر اخیرا از طریق یکی از عناصر ایرانی وابسته به یک نهاد امنیتی انگلیس با برخی از عناصر وزارت امور خارجه انگلیس در این کشور ملاقات کرده است.
● سخنگوی جبهه پیروان:خواسته مراجع محاکمه اغتشاشگران بود
سید کمال سجادی، "تبعیت از منویات رهبر معظم انقلاب را مهمترین شرط مراجع تقلید برای وحدت" خواند و اعلام کرد: ایشان خواستار مجازات اغتشاشگران و هدایت کنندگان ناآرامی‌های اخیر شدند.
● رمزگشایی از سینه‌چاکی صادقانه و بی‌مزد! آینده برای خاندان هاشمی
اسناد به‌دست آمده از فعالیت‌های اقتصادی تیم خبری سایت آینده از خدمات صادقانه و بی‌مزد و منت! گردانندگان این سایت به خانواده هاشمی رفسنجانی به‌ویژه محسن هاشمی به‌عنوان مدیرعامل متروی تهران و حمله به منتقدان آن در تمام سطوح رمزگشایی کرد.
● جایزه AIB به BBC؛ پاداش هدایت آشوب‌های پس از انتخابات ایران
در حالی که اغلب تحلیلگران سیاسی تلویزیون فارسی بی‌بی‌سی را متهم به نقش آفرینی های هدفمند در اغتشاشات بعد از انتخابات می دانند، جایزه "واضح‌ترین پوشش یک رویداد خبری" در سال 2009 از سوی یک اتحادیه غیردولتی به این شبکه اختصاص یافت.
● رگباران یک اعتراض مدنی توسط گارد ملی امریکا
استفاده از ارتش امریکا در مقابله با دانشجویان دانشگاه "كنت استیت" که در اعتراض به جنگ ویتنام در ماه مه 1970 صورت گرفت و طی آن گارد ملی اوهایو دست به کشتار این دانشجویان زد.
● روزنامه نگاران اصلاح طلب میهمان ویژه کنفرانس صهیونیست ها و بهایی ها
این کنفرانس توسط گروه موسوم به "پژوهشگران حامی صلح در خاورمیانه" (SPME) و با موضوع "جمهوری اسلامی ایران: تحلیل چند وجهی از حکومت دینی، ملی گرایی و نمایش قدرت این کشور" در روزهای یکشنبه و دوشنبه هفته جاری با حمایت جامعه یهودیان "کلیولند" ایالت اوهایوی آمریکا و مرکز مطالعات یهود در دانشگاه "کیس وسترن" برگزار گردید.
● دفاع جانانه حامی میرحسین از سکولاریسم در بی.بی.سی
چیزی که قبل از هر چیز باعث تعجب ببنندگان شد وضعیت حجاب زننده حقیقت جو در این برنامه بود. وی که در ایران همیشه با چادر در مراسم ها و مجلس حضور می یافت اکنون با بلوز و دامن کوتاه روبروی مجری برنامه نشسته و به سوالات وی پاسخ می داد.
● موسوی و کروبی در پرده آخر
ناقضات رفتاری- گفتاری دوم خردادی‌ها و در رأس آنها آقایان موسوی و کروبی که شکست سنگینی را برای طیف اصلاحات در پی داشت آخرین پرده بود؛ پرده‌ای آکنده از تناقض و دوگانگی.
● چهره اصلی موسوی‌خوئینی
موسوی‌خوئینی‌ها توانسته بودند با کلاس‌های تفسیر قرآن خود جریان‌های نفاق دیگری را هم به وجود آورد. در کل نگاه موسوی خوئینی‌ها از ابتدا با نگاه امام (ره) و شاگردان حقیقی امام (ره) و فقه سنتی متعارض و متفاوت بوده و قدری مسائل شخصی هم در این رابطه هست.
● چگونه شبکه‌های اجتماعی به آشوب‌ها در ایران شکل دادند؟
پایگاه اینترنتی مؤسسه تحقیقاتی هریتیج گزارشی به قلم جیمز.جی.کارافانو (James jay carafano ) پژوهشگر ارشد مطالعات امنیت ملی موسسه تحقیقاتی هریتیج امریکا که دارای 25 سال سابقه خدمت در ارتش امریکا تا درجه سرهنگ دومی است، منتشر کرد که به نقش شبکه‌های اجتماعی و اینترنتی در حوادث پس از انتخابات ایران اختصاص دارد.
● سخنرانی بسیار مهم آقای هاشمی رفسنجانی
اوایل انقلاب به تیپ عمامه به سر و روحانی با یك چشم نگاه میكردید و حال كه دو سال گذشته، صفوف مشخص شده و جامعه فهمیده كدام روحانی حق و كدام ناحق بود، چه كسی راست و چه كسی دروغ میگفت.
 
 
 
ترقی: موسوی قبل از انقلاب سوسیالیست بود

معاون بین الملل حزب موتلفه اسلامی گفت: میرحسین موسوی قبل از انقلاب عضو جمعیت سوسیالیست‌های خداپرست بود. به گزارش ایرنا، در مناظره امروز (دوشنبه) که بین علی شکوری‌راد عضو شورای مرکزی جبهه مشارکت و حمیدرضا ترقی معاون بین الملل حزب موتلفه اسلامی در نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه تهران برگزار شد، شکوری‌راد گفت: در تبارشناسی احمدی‌نژاد متوجه می‌شویم که او از دسته چپ جدید است که از راست افراطی هم بدتر بود.
وی ادامه داد: احمدی‌نژاد با شعار عدالت آمد و آزادی را به قربانگاه عدالت برد. عدالتی که در آن آزادی نباشد، عدالت نیست.
شکوری‌راد تاکید کرد: احمدی‌نژاد راه سوسیالیسم را طی می‌کند. با چین و روسیه دست پیوند می‌دهد زیرا تبارشان یکی است.
وی افزود: امروز همه ما در مقابل کسانی هستیم که تلاش می‌کنند این مملکت را به زمین بزنند.

**موسوی قبل از انقلاب سوسیالیست بود
حمیدرضا ترقی نیز در این نشست گفت: چرا انگ سوسیالیسم بودن به احمدی‌نژاد می‌زنید؟ در حالی که موسوی قبل از انقلاب عضو جمعیت سوسیالیست‌های خداپرست بود.
معاون بین الملل حزب موتلفه اسلامی ادامه داد: میرحسین موسوی هشت سال کشور را با دیدگاه‌های سوسیالیستی اداره کرد اما شما احمدی‌نژاد را متهم به سوسیالیست بودن می‌کنید.

* ترقی: سران اصلاحات تا توبه نکنند راه برگشتی نخواهند داشت
به گزارش خبرنگار ایرنا در ادامه این مناظره که به مباحث بعد از انتخابات اخیر ریاست جمهوری پرداخته شد، ترقی گفت: سران اصلاحات و اغتشاشات تا توبه نکنند راه برگشتی نخواهند داشت، تا موسوی و کروبی و امثال آنها از راهی که رفته اند، برنگردند هیچ انتظار عفو و بخشش از نظام نباید داشته باشند.
وی افزود: نظام در برابر این نوع آسیب ها کوتاه نمی آید. ما یک قدم هم عقب نشینی نمی کنیم.
معاون بین الملل حزب موتلفه اسلامی در آغاز سخنان خود در تجزیه و تحلیل وقایع پس از انتخابات اظهار داشت: شرایط بعد از انتخابات اخیر برای اصلاح طلبان مشابه شرایط اصول گرایان پس از انتخابات دوم خرداد بود. هردو جناح در این دو انتخابات عمده ظرفیت خود را بکار گرفتند اما تفاوت اینجاست که ما بعد از پیروزی خاتمی به او تبریک گفتیم اما نامزد شکست خورده اصلاحات پیش از اعلام نتایج از سوی وزارت کشور، خود را پیروز انتخابات اعلام کرد.
ترقی افزود: موسوی عدم نیاز خود به حمایت آمریکا و اروپا را اعلام نکرد و انتخابات را یک تقلب بزرگ دانست از سوی دیگر احزاب مجاهدین انقلاب و مشارکت ایران اسلامی این حماسه را کودتا خواندند، اوباما در صحت نتایج اظهار تردید کرد، اتحادیه اروپا ابراز نگرانی خود را نسبت به تقلب در این انتخابات اعلام کرد و صدراعظم آلمان تقلب را تایید کرد.ما می بینیم که این اظهار نظرها چقدر به هم نزدیک است.در حالیکه رهبر انقلاب انتخابات را بی نظیر و سالم برشمردند.
وی با بیان اینکه نتیجه کشاندن مردم به خیابان ها و ساختن فضای منفی علیه ایران در صحنه بین المللی تنها آسیب زدن به عظمت جمهوری اسلامی بود گفت:مردم نسبت به تحزب و فعالیت سیاسی بد بین شدند.
این فعال سیاسی افزود: رهبر معظم انقلاب در خطبه های نماز جمعه 26 خرداد راهکار را روشن کردند و از سوی دیگر محرمانه به موسوی تذکر دادند که کشاندن مردم به خیابان برای شما قابل کنترل نیست که موسوی به این تذکر توجه نکرد و آن آشوب ها به پا شد.
وی تاکید کرد: باید با کسانی که حماسه ملی نظام و مردم را زیر سوال بردند، برخورد شود.

*شکوری راد: چرا آنها که ما را منکوب می کردند امروز از احمدی نژاد فغان می کنند
علی شکوری راد عضو طیف اصلاح طلب در این مناظره گفت: ما منتظریم ببینم چرا آنها که تا دیروز ما را منکوب می کردند امروز از کارهای احمدی نژاد فغان می کنند.
وی افزود: دیری نخواهد پایید که خود آقای ترقی هم از آقای احمدی نژاد برائت کند.
شکوری راد گفت: ما از کشورهای اطراف خود عقب مانده ایم و اینها همچنان شعار"حق مسلم ماست " را سر می دهند شعاری که امروز "گند حق مسلم بودنشان هم درآمده است".
وی از عدم اجرای قانون اساسی انتقاد کرد و گفت: باید قانون اساسی بدون تنزیل اجرا شود یعنی یکی از اصول یا فصول نسبت به اصول و فصول دیگر برتری داده نشود و بخش های دیگر به فراموشی سپرده شود.
عضو جبهه مشارکت تصریح کرد: چرا من باید پایبند قانون باشم اما جنتی آنجا بنشیند و هیچ قانونی دست و پای او را نبندد ؟ آیا مرتضوی نماینده قانون است ؟ اگر چنین است من از آن قانون تبری می جویم.

* شکوری راد: تحزب قربانی ولایت شده است
وی در بخش دیگری از سخنان خود اظهار داشت: چرا نمی گذارند در کشور ما حزب رشد کند و به زیر تیغ نظارت استصوابی نرود؟ زیرا فکر می کنند تحزب در مقابل ولایت است اما تحزب قربانی ولایت شده است در حالی که می تواند در کنار ولایت باشد.
شکوری راد گفت : چرا شورای نگهبان هر عملی را برای خود مباح دانسته است؟، شورای نگهبان فقط اجتهاد خود و اجتهاد رهبر انقلاب را ملاک قرار داده و تمام اجتهاد های تاریخ را غیر اسلامی دانسته است.
عضو جبهه مشارکت افزود: در قانون اساسی استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی به عنوان چهار خواسته مردم بیان شده که هیچ یک نباید بر دیگری ترجیح داده شود و خاتمی نیز در سال 76 سرلوحه برنامه های خود را توجه و اجرای قانون اساسی قرار داد و توانست رای مردم را به دست آورد.
وی با طرح سوال "چرا اصلاحات ؟" توضیح داد: در انتخابات مجلس چهارم تیغ نظارت استصوابی که در ذهن نویسندگان قانون اساسی هم خطور نکرده بود برگردن بسیاری از نمایندگان قرار گرفت و مجلس چهارم را بطور یک دست به مجلس بله قربان گوی حکومت تبدیل کرد.
عضو جبهه مشارکت تاکید کرد: دوای درد ما تحزب است در حالیکه امروز ما حزب نداریم ، موتلفه و مشارکت نیز حزب نیستند.

*ترقی: مجلس چهارم در خدمت دولت هاشمی رفسنجانی بود
حمیدرضا ترقی در وقت ویژه خود در این مناظره پس از سخنان شکوری راد گفت: حکومتی که شما مجلس چهارم را بله قربان گوی آن می دانید به ریاست هاشمی رفسنجانی تشکیل شده بود چرا آن روز بد بود و امروز که از شما حمایت می کند بهترین فرد شده است؟
وی افزود: شما در مجلس ششم رکورد تصویب قوانین ضد اسلامی و ضد قانون اساسی را شکستید.
ترقی ادامه داد: در کدام کشور جهان اجازه می دهند اینطور آزادانه سخن بگویند و به رهبری (مقام نخست کشور) آن هم در محل نهاد رهبری (محل برگزاری مناظره امروز) تهمت بزنند و باز بگویند آزادی نیست؟
این فعال سیاسی افزود: شورای نگهبان طبق قانون عمل کرده است شما نباید قانون اساسی را تفسیر کنید، بر اساس بیان خود قانون اساسی، تفسیر بر عهده شورای نگهبان است.
ترقی گفت: همه انتخابات گذشته مثل دوم خرداد براساس همین قانون اساسی انجام شد چرا فقط انتخابات دهم را قبول ندارید؟

*ترقی: در دوره اصلاحات داشتید ما را به غرب می فروختید
ترقی در پاسخ به انتقاد شکوری راد مبنی بر اینکه اصولگرایان به دنبال توسعه نیستند گفت: ما دنبال توسعه هستیم اما مهم این است با کدام روش؛ در دوران اصلاحات شما با آمریکا و اروپا همکاری کردید، دست از حمایت حزب الله و حماس برداشتید و اسم آن را سیاست تنش زدایی گذاشتید، شما داشتید ما را به غرب می فروختید.
وی افزود: توسعه ای که استقلال کشور را از بین ببرد و در آن لیبرالیسم حاکم باشد و اسلام حاکم نباشد، قبول نداریم.
معاون بین الملل حزب موتلفه اسلامی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: هشت سال کشور در دست شما بود اما برای مردم کاری نکردید چرا وقت مردم را هدر دادید؟ مهاجرانی 500 میلیون دلار صرف بازسازی مجسمه بودا در بامیان افغانستان کرد و نام آن را گذاشت کار فرهنگی. چرا سرمایه مردم را هدر دادید؟

* شکوری راد: چرا به طرفداران جریان سبز مجوز برگزاری تجمع آرام نمی دهید
علی شکوری راد در بخش دیگری از این مناظره گفت: قانون اساسی برگزاری تجمع های آرام و بدون سلاح را مجاز دانسته اما شما یک بار هم به درخواست های جریان سبز پاسخ مثبت ندادید.بگذارید یک بار در ورزشگاه یکصد هزار نفری ازادی تجمع کنند تا عددشان معلوم شود.
وی افزود: کشور ما در معرض تهدید و فروپاشی است باید کمک کرد، اگر برای این کمک آماده هستید با من دست بدهید.چرا دست نمی دهید؟ 

 
 
 
 
دلیل یا دلایل مشوش شدن فضای پس از انتخابات ریاست جمهوری دهم چه بود؟

راهپیمایی اعتراض آمیز در سراسر كشور

راهپیمایی اعتراض آمیز در تهران

تجمع دانشجویان در مقابل سفارت انگلیس

احمدی‌نژاد در اصفهان 1388/9/11

پایان بادکنک سبز!

کینه غرب

16آذر آمریکا را زیر پا می گذاریم

کرباسچی بالاخره آفتابی شد!

خشونت ممنوع!

دخیلک یا آمریکا

جنبش سبز=حذف جمهوریت و اسلامیت نظام

تصویر منتشر نشده از احمدی‌نژاد و ثمره در کردستان

تعهدنامه شیخ غلامحسین کرباسچی

كاریكاتور: پیمان رفاقت!

میرحسن؛ پایان یک رویا!

كاریكاتور:جوایز ساختگی بدهید

آوارگان یمنی

اتحاد سبز غرق می شود!

احمدی‌نژاد در جمع ایرانیان مقیم ترکیه

بیانیه موسوی!!

کاریکاتور:پیام جین‏شارپ به سبزی‏ها:برهنه شوید!

هندوانه سبز زیر بغل کروبی

طرح/ما بیشماریم...!

تجمع دانشگاهیان شیراز در دفاع از حریم قانون

طرح/ راه اندازی آزمایشی تلویزیون سبز

کاریکاتور: جمع آشوب

قلبهای بیمار [جوان آنلاین/میثم محمدحسنی]

The game is over [جوان آنلاین/میثم محمد حسنی]

روایت تصویری ضدانقلاب از کاهش شدید پیاده‌نظام سبزها

سایت موسوی برای فروش گذاشته شد!