تبلیغات
ایران ما - بنگاه بی‌بی‌سی و تکرار عملیات «آژاکس» در ایران
 
● امام(ره) تا لحظه ای كه زنده بود، با مستكبران تنش داشت/ شعار "نه‎غزه نه‌لبنان" مخالف شرع، شرف و قانون اساسی
دکتر حسن رحیم‌پور ازغدی در همایش "تفكر بسیجی و گفتمان انقلاب" كه در مجتمع فرهنگی دانشجویی 13 آبان، لانه جاسوسی سابق امریکا برگزار شد، با بیان این که برای تحلیل گفتمان انقلاب اسلامی، کار تئوریک ضروری است، اظهار داشت: در بررسی های تئوریک، تفاوت ها و شباهت های ایدئولوژی انقلاب با دیگر مکاتب و ایدئولوژی ها مشخص می شود.
● تایم: جنبش سبز ایران از آمریكا درخواست كمك كرده است
به گزارش فارس، مجله آمریكایی "تایم " در گزارشی نوشت: پس از بیش از پنج ماه، جنبش سبز مخالف ایران برای درخواست كمك به آمریكا روی می‌‌آورد.
● انتقاد لاریجانی از فضای تهمت زنی در کشور!
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: گستره فکری رهبر معظم انقلاب اسلامی در مسائل فرهنگی، سیاسی و دیپلماتیک و سعه صدر ایشان به گونه ای است که همه گرایش های سیاسی می توانند فعالانه به ایشان تکیه کنند و انحصاری هم در این زمینه وجود ندارد و ایشان اجازه چنین انحصاری را نمی دهند.
● پاسخ آیات عظام مکارم شیرازی و نوری همدانی به استفتاء روزنامه‌نگاران
جنبش «آشوب‌طلب و بدعت‌آفرین‌ سبز» پس از آنکه ‌157 روز آبستن مرام‌ها و ایدئولوژی های آنارشیستی و تخیل‌گرایانه بود سرانجام با زایش یک تئوری ناقص‌الخلقه به نام «دین سبز» فارغ شد!
● مازیار بهاری: تلاش می کردیم تنور اغتشاشات گرم باشد!
مازیار بهاری فیلمساز وخبرنگار شبکه های غربی است که پس ازآزادی از زندان با قرار وثیقه 300میلیونی به ‏خارج گریخت . وی اخیرا در گفت و گویی با سی ان ان اظهاراتی مبنی بر شجاعتهای خود در دوران بازداشت! ‏داشته است.
● پرونده بی‌فرجام «استات‌اویل» در ایران
دولت آمریکا پیگرد قضایی شرکت نفتی استات‌اویل در مورد یک پرونده رشوه‌خواری در ایران را که به سال 2002 برمی‌گردد، متوقف کرد. البته این موضوع برای کشوری که اقتصاد لیبرالی بر آن حاکم است و درگیر بیرون کشیدن خود از گرداب بزرگ‌ترین ورشکستگی تاریخی می‌باشد تا حدودی طبیعی است، چرا که هدف برای این کشور وسیله را توجیه می‌کند اما هنوز یک سوی دیگر این پرونده رشوه بزرگ که به ایران بازمی‌گردد نتوانسته جامعه و افکار عمومی را اقناع کند.
● سخنرانی علیرضا زاکانی در دانشگاه امام صادق(ع): یکی از نزدیکان لاریجانی، تبریک به رییس جمهور منتخب را خط زده بود
نكته دیگر این است كه روز بعد از روز قدس،‌هاشمی رفسنجانی در جایی اعلام كرده بود كه جمعیت افراد در روز قدس 50-50 بوده است یعنی نصف جمعیت حاضر را حامیان موسوی تشكیل داده بودند در حالی كه بالاترین تخمین‌ها از جمعیت 40-50 هزار نفری آنها خبر می‌داد. البته بعدها مشخص شد كه این نكته را لاریجانی به هاشمی رفسنجانی انتقال داده است.
● آمریکاپرونده رشوه‌خواری آقازاده اغتشاشگر را متوقف کرد
دولت آمریکا پیگرد قضایی شرکت نفتی استات اویل در مورد یک پرونده رشوه خواری در ایران را که به سال 2002 بر می گردد متوقف کرده است.بر اساس گزارش رویترز یک مقام شرکت نرو‍ژی استات اویل گفت توافقی با کمیسیون سهام و اوراق بهادار آمریکا، وزارت دادگستری و دفتر دادستانی این کشور حاصل شده است که بر اساس آن موضوع معامله استات اویل با موسسه هورتون حل و فصل شده است.
● مهدی هاشمی؛ از ابوعلی سینا تا جونیور
به گزارش خبرگزاری‌های خارجی در فاصله سال‌های (1997 تا 2003)، (82-76) یك حساب بانكی به نام سیاكل در بانك خصوصی لومبارد فرانسه برای فردی به نام «بیژن دادفر» فعال می‌شود. در فاصله دسامبر 1998 تا آگوست 2003، طی دو مرحله یك‌بار 30 میلیون یورو و بار دیگر مبلغ 45 میلیون یورو به این حساب واریز و در آن نگهداری می‌شود.
● حاشیه‌ای بر اظهارات اخیر سیدمحمد خاتمی
«شب بخیر»!اکنون رئیس‌جمهور سابق، طی اظهاراتی در جمع گروهی از دانشجویان همسو با خود مطالب و سؤالاتی بیان کرده که در پاسخ به این مطالب باید گفت: شب بخیر آقای پرزیدنت سابق!
● عقب نشینی آشکار خاتمی
سرانجام سیدمحمد خاتمی هم به انحراف در جنبش سبز با این جملات اذعان کرد: کاش حاکمیت می‌گفت آقای موسوی بیا به صحنه و این جنبش را مدیریت کن که جنبش از مسیر خودش منحرف نشود.
● «حالا وقتشه»! اسم رمزی از شورش‌های رنگی اروپای شرقی
«حالا وقتشه» ! این اسم رمزی است که محمدرضا تاجیک مشاور اعظم میرحسین موسوی و رئیس مرکز تحقیقات استراتژیک ریاست جمهوری دوران خاتمی در تحلیل بسترهای شکل‌گیری جنبش موسوم به سبز مطرح می‌کند.
● سخنان همین دانشجوی دختر برای حامیان موسوی كافی است
یكی از دانشجویان دختر دانشگاه امام خمینی(ره) انتقاداتی را به میرحسین موسوی وارد كرده و برخی از جملات حضرت امام(ره) در انتقاد از موسوی را بازخوانی كرد كه رسایی نیز در پایان سخنان این دانشجوی دختر گفت: سخنان همین خانم برای آن جمعیت كفایت می‌كرد.
● محسن هاشمی: شایعه ریزش مترو را خودمان دامن زدیم تا پول بگیریم!
در حالی که مشکلات مترو طی روزهای اخیر نارضایتی گسترده شهروندان را به دنبال داشت، شهرداری تهران و مسئولین مترو به جای پاسخگویی به مردم، بحث بودجه را پیش کشیدند تا هم از زیر بار مسئولیت شانه خالی کرده باشند و هم توپ را در میدان حریف سیاسی انداخته باشند.
● کوچک‌زاده:روش لاریجانی در اداره مجلس جانبدارانه است/ مطهری درباره بودجه مؤسسه صدرا و سنایی درخصوص هزینه‌های انتخاباتی‌اش توضیح دهد
مهدی کوچک‌زاده در گفت‌وگو با رجانیوز، در خصوص اظهارات برخی مخالفین نسبت به محصولی با بدون مبنا خواندن این موارد و توهین آمیز بودن آن‌ها اظهار داشت: آنچه که امروز در صحن علنی مجلس در نطق مخالفین آقای محصولی بیان شد، خلاف شأن و جایگاه تریبون مجلس بود.
● عباس سلیمی نمین: هاشمی رفسنجانی دو بار میرحسین را فریب داده است
و در پاسخ به سوال یک یاز دانشجویی سخن می‌گفت، عنوان کرد: "میرحسین موسوی اگرچه شخصیتی سیاسی است اما ثابت کرده است که تاکنون در تاریخ سیاسی زندگیش دوبار فریب هاشمی را خورده است."
● پرده‌برداری مرعشی از استراتژی جدید اصلاح‌طلبان
مرعشی که اخیرا اعتراف‌کنندگان در دادگاه‌ متهمان کودتای مخملی را "بیمار" یا مبتلا به "ضعف شخصیتی" دانسته است، در مصاحبه با خبرگزاری ایلنا واکنش مناسب اصلاح‌طلبان به انتخابات پیش رو را، "تحریم" دانست.
● آدمی که شهوت قدرت وجودش را گرفته پیرو خط امام است؟/ وقتی رأی نمی‌آورند حاضرند شهری به آتش کشیده شود
حجت الاسلام دکتر سید حمید روحانی، رئیس بنیاد تاریخ پژوهی ایران معاصر و از یاران و نزدیکان امام خمینی از ابتدای نهضت، در سخنان مهمی در افتتاحیه طرح تفسیر آفتاب بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی امیرکبیر به تبیین شاخصه های خط امام و ارتباط آن با مدعیان امروزی آن پرداخت.
● نماینده کلیمیان:ستاد بحران سازی علیه دولت احمدی نژاد شکل گرفته است
سیامک مره صدق در گفت و گو با ایرنا تاکید کرد: ستاد بحران سازی که برای کارشکنی در راه دولت تشکیل شده است دوست ندارد که دولت در کارهایش موفق باشد و به شیوه های مختلف برای زمین زدن دولت فعالیت می کنند.
● آقازاده آشوبگر در«برایتون»/ ملاقات با مقامات وزارت خارجه انگلیس
آقازاده آشوبگر اخیرا از طریق یکی از عناصر ایرانی وابسته به یک نهاد امنیتی انگلیس با برخی از عناصر وزارت امور خارجه انگلیس در این کشور ملاقات کرده است.
● سخنگوی جبهه پیروان:خواسته مراجع محاکمه اغتشاشگران بود
سید کمال سجادی، "تبعیت از منویات رهبر معظم انقلاب را مهمترین شرط مراجع تقلید برای وحدت" خواند و اعلام کرد: ایشان خواستار مجازات اغتشاشگران و هدایت کنندگان ناآرامی‌های اخیر شدند.
● رمزگشایی از سینه‌چاکی صادقانه و بی‌مزد! آینده برای خاندان هاشمی
اسناد به‌دست آمده از فعالیت‌های اقتصادی تیم خبری سایت آینده از خدمات صادقانه و بی‌مزد و منت! گردانندگان این سایت به خانواده هاشمی رفسنجانی به‌ویژه محسن هاشمی به‌عنوان مدیرعامل متروی تهران و حمله به منتقدان آن در تمام سطوح رمزگشایی کرد.
● جایزه AIB به BBC؛ پاداش هدایت آشوب‌های پس از انتخابات ایران
در حالی که اغلب تحلیلگران سیاسی تلویزیون فارسی بی‌بی‌سی را متهم به نقش آفرینی های هدفمند در اغتشاشات بعد از انتخابات می دانند، جایزه "واضح‌ترین پوشش یک رویداد خبری" در سال 2009 از سوی یک اتحادیه غیردولتی به این شبکه اختصاص یافت.
● رگباران یک اعتراض مدنی توسط گارد ملی امریکا
استفاده از ارتش امریکا در مقابله با دانشجویان دانشگاه "كنت استیت" که در اعتراض به جنگ ویتنام در ماه مه 1970 صورت گرفت و طی آن گارد ملی اوهایو دست به کشتار این دانشجویان زد.
● روزنامه نگاران اصلاح طلب میهمان ویژه کنفرانس صهیونیست ها و بهایی ها
این کنفرانس توسط گروه موسوم به "پژوهشگران حامی صلح در خاورمیانه" (SPME) و با موضوع "جمهوری اسلامی ایران: تحلیل چند وجهی از حکومت دینی، ملی گرایی و نمایش قدرت این کشور" در روزهای یکشنبه و دوشنبه هفته جاری با حمایت جامعه یهودیان "کلیولند" ایالت اوهایوی آمریکا و مرکز مطالعات یهود در دانشگاه "کیس وسترن" برگزار گردید.
● دفاع جانانه حامی میرحسین از سکولاریسم در بی.بی.سی
چیزی که قبل از هر چیز باعث تعجب ببنندگان شد وضعیت حجاب زننده حقیقت جو در این برنامه بود. وی که در ایران همیشه با چادر در مراسم ها و مجلس حضور می یافت اکنون با بلوز و دامن کوتاه روبروی مجری برنامه نشسته و به سوالات وی پاسخ می داد.
● موسوی و کروبی در پرده آخر
ناقضات رفتاری- گفتاری دوم خردادی‌ها و در رأس آنها آقایان موسوی و کروبی که شکست سنگینی را برای طیف اصلاحات در پی داشت آخرین پرده بود؛ پرده‌ای آکنده از تناقض و دوگانگی.
● چهره اصلی موسوی‌خوئینی
موسوی‌خوئینی‌ها توانسته بودند با کلاس‌های تفسیر قرآن خود جریان‌های نفاق دیگری را هم به وجود آورد. در کل نگاه موسوی خوئینی‌ها از ابتدا با نگاه امام (ره) و شاگردان حقیقی امام (ره) و فقه سنتی متعارض و متفاوت بوده و قدری مسائل شخصی هم در این رابطه هست.
● چگونه شبکه‌های اجتماعی به آشوب‌ها در ایران شکل دادند؟
پایگاه اینترنتی مؤسسه تحقیقاتی هریتیج گزارشی به قلم جیمز.جی.کارافانو (James jay carafano ) پژوهشگر ارشد مطالعات امنیت ملی موسسه تحقیقاتی هریتیج امریکا که دارای 25 سال سابقه خدمت در ارتش امریکا تا درجه سرهنگ دومی است، منتشر کرد که به نقش شبکه‌های اجتماعی و اینترنتی در حوادث پس از انتخابات ایران اختصاص دارد.
● سخنرانی بسیار مهم آقای هاشمی رفسنجانی
اوایل انقلاب به تیپ عمامه به سر و روحانی با یك چشم نگاه میكردید و حال كه دو سال گذشته، صفوف مشخص شده و جامعه فهمیده كدام روحانی حق و كدام ناحق بود، چه كسی راست و چه كسی دروغ میگفت.
 
 
 
تلویزیون دولتی انگلیس چگونه بر موج اغتشاشات سوار شد؟
بنگاه بی‌بی‌سی و تکرار عملیات «آژاکس» در ایران

مهدی امامقلی: انتخابات دهم ریاست جمهوری ایران، عرصه ظهور و بروز آشکار دست‌اندرکاران غربی جنگ نرم در ایران بود به ‌طوری که چندی پیش، اختصاص 150 میلیون دلار در کنگره آمریکا برای جنگ نرم در ایران در صدر اخبار رسانه‌های داخلی و خارجی قرار گرفت و رهبر معظم انقلاب اسلامی به‌رغم آنکه طی یک دهه گذشته بارها از وسعت تحرکات دشمنان با عناوین شبیخون فرهنگی، عملیات روانی، جنگ نرم، اختاپوس فرهنگی غرب، استعمار نو و ناتوی فرهنگی سخن به میان آورده‌اند، در توصیه‌های اخیر خود مبارزه با جنگ نرم دشمن را اولویت اصلی کشور دانستند. 
پویشی که درپی می‌آید، بررسی ابعادی از جنگ نرم توسط دولت انگلیس و بنگاه سخن پراکنی بی بی سی، بویژه در فضای پس از انتخابات ریاست‌جمهوری است.

● جنگ نرم و نقش رسانه‌ها
در اوج جنگ سرد و پیش از فروپاشی شوروی، در سال‌های پایانی دهه هشتاد (‌1980‌) اصطلاح «جنگ نرم‌» برای اولین بار در کمیته خطر جاری و با مشارکت اساتید برجسته علوم سیاسی و مدیران سابقه دار سازمان سیا و پنتاگون مورد طرح و بررسی قرار گرفت و نهایتاً تنها راه به زانو‌در‌آوردن شوروی را جنگ نرم و فروپاشی از درون معرفی کردند.
جنگ نرم در برابر جنگ سخت (‌نظامی‌) درحقیقت شامل هرگونه اقدام روانی و تبلیغات رسانه‌ای است که «جامعه هدف» را نشانه می‌گیرد و بدون درگیری نظامی و یا خونریزی ( براندازی خاموش، کودتای مخملی، براندازی در سکوت، جنگ بدون خون ) رقیب را به انفعال و شکست وا می‌دارد. جنگ روانی، جنگ رایانه‌ای، اینترنتی، راه‌اندازی شبکه‌های رادیویی و تلویزیونی و شبکه‌سازی از اشکال مهم جنگ نرم است.
در این راستا مراکز و نهادهای متعددی در راستای منافع و تحقق اهداف خود از سوی آمریکا ‌و انگلیس ساماندهی شد و با حمایت‌های مالی و تئوریک برای مقابله با جریان‌های مقابل خود برنامه‌ریزی‌های گسترده‌ای صورت گرفت و رسانه‌ها به عنوان «قدرت پشت گفتمان‌ها» یکی از این محور‌ها ی مهم جنگ نرم قرار گرفت تا به نظرمارسل دانسی (در کتاب نشانه‌شناسی رسانه‌ها) سه گام مهم: 1 – نماد سازی تصویری 2 – کهکشان گوتنبرگی (چاپ و کتاب و روزنامه در راستای بهره گیری از حواس پرتی رسانه‌ای 3 – کهکشان الکترونیک ( ماهواره و اینترنت و شبکه‌های مجازی‌) در تحقق دهکده جهانی (گلوبالیزاسیون و جهانی شدن) از سوی رسانه‌ها و هژمونی غرب (آمریکا ‌و انگلیس) برداشته شود.

● بی بی سی: حالا دقیقاً نیمه شب است!
یکی ازپایگاه‌های مهم جنگ نرم در انگلیس، سازمان بی‌بی‌سی(بزرگترین بنگاه خبری انگلیس با بیش از 20 کانال تلویزیونی و رادیویی) است که ۲۶۰۰۰ کارمند دارد و بودجه سالیانه‌اش ۴ میلیارد پوند (حدود ۸ میلیارد دلار) است وتوسط یک کمیسیون عالی متشکل از کارشناسان سیاست خارجی انگلیس و نهادهای تصمیم گزار انگلیسی و چند عضو سرویس اطلاعاتی امنیتی MI-6 انگلیس اداره می‌شود. تلویزیون فارسی بی‌بی‌سی پخش برنامه‌های خود را از20دی ۱۳۸۷ خورشیدی آغاز نمود وهر روز از ساعت ۱۷ به وقت ایران شروع به کار می‌کند. وب‌گاه فارسی بی‌بی‌سی، سایت خبری فارسی‌زبان رادیو بی‌بی‌سی است که در سال ۱۳۷۹ راه‌اندازی شد. رادیو فارسی بی‌بی‌سی نیز ازخانواده این بنگاه سخن پراکنی وابسته به غرب است. بی‌بی‌سی از دیرباز نیز در امور داخلی ایران درجهت منافع خود فعالیت مداخله‌جویانه‌ای می‌کرده است؛ آنگونه که در اسناد تاریخی آمده است رمز عملیات آژاکس با عنوان « حالا دقیقاً نیمه شب است» در نیمه شب روز ۲۴ مرداد ۱۳۳۲ از رادیو بی‌بی‌سی اعلام شد (کلمه «دقیقاً» در شب عملیات بر عبارت رایج این رایو: « حالا نیمه شب است »، اضافه شده بود.) اکنون پس از گذشت بیش از نیم قرن، همچنان این بنگاه سخن پراکنی بطور گسترده‌تری مترصد تحقق عملیات روانی و جنگ نرم در ایران است.

● عملیات بی بی سی و انگلیس در انتخابات دهم
1- درانتخابات دهم ریاست جمهوری شبکه «بی‌بی‌سی» فارسی‌‌ به عنوان آوانگارد و پیش برنده رسانه‌های مخالف با نظام جمهوری اسلامی ایران، با مواضع مشخص و معاندانه‌ای اخبار و حوادث را پوشش می‌داد و با ادعای اطلاع‌رسانی live و آنلاین از انتخابات دهم ریاست جمهوری عملاً به پایگاه اولیه اغتشاش آفرینی و بی‌ثبات‌سازی با عملیات پارازیت روانی تبدیل شده بود، این ایفای نقش شبکه تلویزیونی بی‌بی‌سی به نوعی تکرار «عملیات آژاکس» بود. به طوری که برنامه های این شبکه از چند هفته قبل از انتخابات تا پایان شمارش آرا و اعلام نتایج در قالب میزگرد، وب‌گردی، گفت‌وگو با کارشناسان، گزارش، ارتباط مستقیم و. . . ادامه داد (‌برنامه‌های «‌صفحه 2‌»، «‌به عبارت دیگر»، «خبرنگاران »، «‌ورزش 7‌»، « چهره‌ها » و. . .‌) شبکه بی بی سی فارسی از همان ابتدا خود را آماده بحران سازی اجتماعی کرد؛ از قبل بحث تقلب را چنان تئوریزه و القا نمود که اگر احمدی‌نژاد رأی بیاورد، تقلب در انتخابات ایران حتمی است. برخی تیترهای اخیر بی بی سی که در رادیو، تلویزیون و وب‌گاه بی بی سی مطرح بوده است؛ از قبیل ذیل است:
«طومار سبز به واشنگتن رسید؛ اعلام همبستگی با معترضان ایران»، «حقیقت جو: تنها حکومت غیردینی حافظ دین و آزادی مردم است »، « تهدید حامیان خارج از کشور (جنبش سبز) از سوی نظامیان» «سیب‌زمینی مجانی در ایران از کجا آمد؟ »، « دور تازه افزایش سانسور در ایران » و. . .
همچنین اعترافات مازیاربهارى ( خبرنگار بى بى سى و شبکه ۴ انگلیس) برنقش اصلی رسانه‌های غربی در شکل دهی آشوب‌هاى تهران، دلیل بر ادعاهای فوق است.
2- دخالت سفارت انگلیس درمقطع انتخابات، بیانگر میزان اهمیت براندازی نرم در نظر انگلیسی‌ها است. حضور شخصیت‌های ترازاول دیپلماتیک سفارت انگلیس در راهپیمایی‌های پس از انتخابات نشاندهنده آن است که آشوب و پارلمان خیابانی برای براندازی نظام از آمال و آرزوهای دیرینه انگلیسی‌ها است. از آن جمله می‌توان به حضور دبیر اول سفارت انگلیس در درگیری‌های خیابان مطهری در تاریخ 24 خرداد، دبیر سوم مطبوعاتی در تجمع خیابان شریعتی و دبیر سوم سفارت انگلیس اشاره کرد که با لباس سبز به میان تجمع کنندگان رفته و همراه آنها در راهپیمایی‌های غیرقانونی حضور یافتند.
3- اعتراف‌های تحلیلگر ارشد سفارت انگلیس، شائبه دخالت انگلیس در وقایع پس از انتخابات را به مرز یقین رساند و باعث موضع‌گیری وزارت امور خارجه و متصدیان سیاست خارجی و امنیت ملی ایران شد. رسام یکی از مجرمان وقایع اخیر اعتراف نموده است: «در طول 5 سال اخیر 130 مرتبه با سفارت انگلیس ارتباط برقرار کرده و طی یک سال اخیر 50 نفر را جذب کرده‌ام و با آنها در رستوران‌ها و کافی‌شاپ‌ها قرار ملاقات می‌گذاشتم و اطلاعات مورد نیاز را کسب می‌کردم.» به اعتراف رسام، «تامبرن» دبیر دوم سیاسی سفارت انگلیس در درگیری مورخ 24 خرداد 88 در خیابان سنایی و مطهری حاضر شده بود و دبیر اول سفارت نیز در این درگیری حضور داشت.
تامبرن در تاریخ 88 خرداد 28 در راهپیمایی خیابان انقلاب نیزحضور داشت و«‌ساموئل اورگان» دبیر سوم سفارت انگلیس در تاریخ 25 خرداد حد فاصل خیابان‌های مطهری و شریعتی در بین تجمع‌کنندگان حضور داشت. مورگان همچنین در تاریخ 27 سه 88 در راهپیمایی خیابان کریمخان حضور داشته است و آقای «پل برونی» معاون بخش ویزای سفارت نیز در تاریخ 28 خرداد 88 از تجمع خیابان فردوسی مقابل خیابان منوچهری عکس می‌گرفت و سفیر انگلیس هر روز ساعت 9 صبح با اعضای بخش سیاسی سفارت و دیپلمات‌ها و کارمندان محلی جلسه داشت و آخرین اخبار را دریافت و به لندن گزارش می کرد. وی تصریح کرد: سفیر انگلیس محور گزارش خود را در قالب 8 سؤال طراحی و از کارمندان محلی خواسته بود با حضور در میان تجمع کنندگان این سؤال را از آنان بپرسند.

 
 
 
 
دلیل یا دلایل مشوش شدن فضای پس از انتخابات ریاست جمهوری دهم چه بود؟

راهپیمایی اعتراض آمیز در سراسر كشور

راهپیمایی اعتراض آمیز در تهران

تجمع دانشجویان در مقابل سفارت انگلیس

احمدی‌نژاد در اصفهان 1388/9/11

پایان بادکنک سبز!

کینه غرب

16آذر آمریکا را زیر پا می گذاریم

کرباسچی بالاخره آفتابی شد!

خشونت ممنوع!

دخیلک یا آمریکا

جنبش سبز=حذف جمهوریت و اسلامیت نظام

تصویر منتشر نشده از احمدی‌نژاد و ثمره در کردستان

تعهدنامه شیخ غلامحسین کرباسچی

كاریكاتور: پیمان رفاقت!

میرحسن؛ پایان یک رویا!

كاریكاتور:جوایز ساختگی بدهید

آوارگان یمنی

اتحاد سبز غرق می شود!

احمدی‌نژاد در جمع ایرانیان مقیم ترکیه

بیانیه موسوی!!

کاریکاتور:پیام جین‏شارپ به سبزی‏ها:برهنه شوید!

هندوانه سبز زیر بغل کروبی

طرح/ما بیشماریم...!

تجمع دانشگاهیان شیراز در دفاع از حریم قانون

طرح/ راه اندازی آزمایشی تلویزیون سبز

کاریکاتور: جمع آشوب

قلبهای بیمار [جوان آنلاین/میثم محمدحسنی]

The game is over [جوان آنلاین/میثم محمد حسنی]

روایت تصویری ضدانقلاب از کاهش شدید پیاده‌نظام سبزها

سایت موسوی برای فروش گذاشته شد!