● امام(ره) تا لحظه ای كه زنده بود، با مستكبران تنش داشت/ شعار "نه‎غزه نه‌لبنان" مخالف شرع، شرف و قانون اساسی
دکتر حسن رحیم‌پور ازغدی در همایش "تفكر بسیجی و گفتمان انقلاب" كه در مجتمع فرهنگی دانشجویی 13 آبان، لانه جاسوسی سابق امریکا برگزار شد، با بیان این که برای تحلیل گفتمان انقلاب اسلامی، کار تئوریک ضروری است، اظهار داشت: در بررسی های تئوریک، تفاوت ها و شباهت های ایدئولوژی انقلاب با دیگر مکاتب و ایدئولوژی ها مشخص می شود.
● تایم: جنبش سبز ایران از آمریكا درخواست كمك كرده است
به گزارش فارس، مجله آمریكایی "تایم " در گزارشی نوشت: پس از بیش از پنج ماه، جنبش سبز مخالف ایران برای درخواست كمك به آمریكا روی می‌‌آورد.
● انتقاد لاریجانی از فضای تهمت زنی در کشور!
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: گستره فکری رهبر معظم انقلاب اسلامی در مسائل فرهنگی، سیاسی و دیپلماتیک و سعه صدر ایشان به گونه ای است که همه گرایش های سیاسی می توانند فعالانه به ایشان تکیه کنند و انحصاری هم در این زمینه وجود ندارد و ایشان اجازه چنین انحصاری را نمی دهند.
● پاسخ آیات عظام مکارم شیرازی و نوری همدانی به استفتاء روزنامه‌نگاران
جنبش «آشوب‌طلب و بدعت‌آفرین‌ سبز» پس از آنکه ‌157 روز آبستن مرام‌ها و ایدئولوژی های آنارشیستی و تخیل‌گرایانه بود سرانجام با زایش یک تئوری ناقص‌الخلقه به نام «دین سبز» فارغ شد!
● مازیار بهاری: تلاش می کردیم تنور اغتشاشات گرم باشد!
مازیار بهاری فیلمساز وخبرنگار شبکه های غربی است که پس ازآزادی از زندان با قرار وثیقه 300میلیونی به ‏خارج گریخت . وی اخیرا در گفت و گویی با سی ان ان اظهاراتی مبنی بر شجاعتهای خود در دوران بازداشت! ‏داشته است.
● پرونده بی‌فرجام «استات‌اویل» در ایران
دولت آمریکا پیگرد قضایی شرکت نفتی استات‌اویل در مورد یک پرونده رشوه‌خواری در ایران را که به سال 2002 برمی‌گردد، متوقف کرد. البته این موضوع برای کشوری که اقتصاد لیبرالی بر آن حاکم است و درگیر بیرون کشیدن خود از گرداب بزرگ‌ترین ورشکستگی تاریخی می‌باشد تا حدودی طبیعی است، چرا که هدف برای این کشور وسیله را توجیه می‌کند اما هنوز یک سوی دیگر این پرونده رشوه بزرگ که به ایران بازمی‌گردد نتوانسته جامعه و افکار عمومی را اقناع کند.
● سخنرانی علیرضا زاکانی در دانشگاه امام صادق(ع): یکی از نزدیکان لاریجانی، تبریک به رییس جمهور منتخب را خط زده بود
نكته دیگر این است كه روز بعد از روز قدس،‌هاشمی رفسنجانی در جایی اعلام كرده بود كه جمعیت افراد در روز قدس 50-50 بوده است یعنی نصف جمعیت حاضر را حامیان موسوی تشكیل داده بودند در حالی كه بالاترین تخمین‌ها از جمعیت 40-50 هزار نفری آنها خبر می‌داد. البته بعدها مشخص شد كه این نكته را لاریجانی به هاشمی رفسنجانی انتقال داده است.
● آمریکاپرونده رشوه‌خواری آقازاده اغتشاشگر را متوقف کرد
دولت آمریکا پیگرد قضایی شرکت نفتی استات اویل در مورد یک پرونده رشوه خواری در ایران را که به سال 2002 بر می گردد متوقف کرده است.بر اساس گزارش رویترز یک مقام شرکت نرو‍ژی استات اویل گفت توافقی با کمیسیون سهام و اوراق بهادار آمریکا، وزارت دادگستری و دفتر دادستانی این کشور حاصل شده است که بر اساس آن موضوع معامله استات اویل با موسسه هورتون حل و فصل شده است.
● مهدی هاشمی؛ از ابوعلی سینا تا جونیور
به گزارش خبرگزاری‌های خارجی در فاصله سال‌های (1997 تا 2003)، (82-76) یك حساب بانكی به نام سیاكل در بانك خصوصی لومبارد فرانسه برای فردی به نام «بیژن دادفر» فعال می‌شود. در فاصله دسامبر 1998 تا آگوست 2003، طی دو مرحله یك‌بار 30 میلیون یورو و بار دیگر مبلغ 45 میلیون یورو به این حساب واریز و در آن نگهداری می‌شود.
● حاشیه‌ای بر اظهارات اخیر سیدمحمد خاتمی
«شب بخیر»!اکنون رئیس‌جمهور سابق، طی اظهاراتی در جمع گروهی از دانشجویان همسو با خود مطالب و سؤالاتی بیان کرده که در پاسخ به این مطالب باید گفت: شب بخیر آقای پرزیدنت سابق!
● عقب نشینی آشکار خاتمی
سرانجام سیدمحمد خاتمی هم به انحراف در جنبش سبز با این جملات اذعان کرد: کاش حاکمیت می‌گفت آقای موسوی بیا به صحنه و این جنبش را مدیریت کن که جنبش از مسیر خودش منحرف نشود.
● «حالا وقتشه»! اسم رمزی از شورش‌های رنگی اروپای شرقی
«حالا وقتشه» ! این اسم رمزی است که محمدرضا تاجیک مشاور اعظم میرحسین موسوی و رئیس مرکز تحقیقات استراتژیک ریاست جمهوری دوران خاتمی در تحلیل بسترهای شکل‌گیری جنبش موسوم به سبز مطرح می‌کند.
● سخنان همین دانشجوی دختر برای حامیان موسوی كافی است
یكی از دانشجویان دختر دانشگاه امام خمینی(ره) انتقاداتی را به میرحسین موسوی وارد كرده و برخی از جملات حضرت امام(ره) در انتقاد از موسوی را بازخوانی كرد كه رسایی نیز در پایان سخنان این دانشجوی دختر گفت: سخنان همین خانم برای آن جمعیت كفایت می‌كرد.
● محسن هاشمی: شایعه ریزش مترو را خودمان دامن زدیم تا پول بگیریم!
در حالی که مشکلات مترو طی روزهای اخیر نارضایتی گسترده شهروندان را به دنبال داشت، شهرداری تهران و مسئولین مترو به جای پاسخگویی به مردم، بحث بودجه را پیش کشیدند تا هم از زیر بار مسئولیت شانه خالی کرده باشند و هم توپ را در میدان حریف سیاسی انداخته باشند.
● کوچک‌زاده:روش لاریجانی در اداره مجلس جانبدارانه است/ مطهری درباره بودجه مؤسسه صدرا و سنایی درخصوص هزینه‌های انتخاباتی‌اش توضیح دهد
مهدی کوچک‌زاده در گفت‌وگو با رجانیوز، در خصوص اظهارات برخی مخالفین نسبت به محصولی با بدون مبنا خواندن این موارد و توهین آمیز بودن آن‌ها اظهار داشت: آنچه که امروز در صحن علنی مجلس در نطق مخالفین آقای محصولی بیان شد، خلاف شأن و جایگاه تریبون مجلس بود.
● عباس سلیمی نمین: هاشمی رفسنجانی دو بار میرحسین را فریب داده است
و در پاسخ به سوال یک یاز دانشجویی سخن می‌گفت، عنوان کرد: "میرحسین موسوی اگرچه شخصیتی سیاسی است اما ثابت کرده است که تاکنون در تاریخ سیاسی زندگیش دوبار فریب هاشمی را خورده است."
● پرده‌برداری مرعشی از استراتژی جدید اصلاح‌طلبان
مرعشی که اخیرا اعتراف‌کنندگان در دادگاه‌ متهمان کودتای مخملی را "بیمار" یا مبتلا به "ضعف شخصیتی" دانسته است، در مصاحبه با خبرگزاری ایلنا واکنش مناسب اصلاح‌طلبان به انتخابات پیش رو را، "تحریم" دانست.
● آدمی که شهوت قدرت وجودش را گرفته پیرو خط امام است؟/ وقتی رأی نمی‌آورند حاضرند شهری به آتش کشیده شود
حجت الاسلام دکتر سید حمید روحانی، رئیس بنیاد تاریخ پژوهی ایران معاصر و از یاران و نزدیکان امام خمینی از ابتدای نهضت، در سخنان مهمی در افتتاحیه طرح تفسیر آفتاب بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی امیرکبیر به تبیین شاخصه های خط امام و ارتباط آن با مدعیان امروزی آن پرداخت.
● نماینده کلیمیان:ستاد بحران سازی علیه دولت احمدی نژاد شکل گرفته است
سیامک مره صدق در گفت و گو با ایرنا تاکید کرد: ستاد بحران سازی که برای کارشکنی در راه دولت تشکیل شده است دوست ندارد که دولت در کارهایش موفق باشد و به شیوه های مختلف برای زمین زدن دولت فعالیت می کنند.
● آقازاده آشوبگر در«برایتون»/ ملاقات با مقامات وزارت خارجه انگلیس
آقازاده آشوبگر اخیرا از طریق یکی از عناصر ایرانی وابسته به یک نهاد امنیتی انگلیس با برخی از عناصر وزارت امور خارجه انگلیس در این کشور ملاقات کرده است.
● سخنگوی جبهه پیروان:خواسته مراجع محاکمه اغتشاشگران بود
سید کمال سجادی، "تبعیت از منویات رهبر معظم انقلاب را مهمترین شرط مراجع تقلید برای وحدت" خواند و اعلام کرد: ایشان خواستار مجازات اغتشاشگران و هدایت کنندگان ناآرامی‌های اخیر شدند.
● رمزگشایی از سینه‌چاکی صادقانه و بی‌مزد! آینده برای خاندان هاشمی
اسناد به‌دست آمده از فعالیت‌های اقتصادی تیم خبری سایت آینده از خدمات صادقانه و بی‌مزد و منت! گردانندگان این سایت به خانواده هاشمی رفسنجانی به‌ویژه محسن هاشمی به‌عنوان مدیرعامل متروی تهران و حمله به منتقدان آن در تمام سطوح رمزگشایی کرد.
● جایزه AIB به BBC؛ پاداش هدایت آشوب‌های پس از انتخابات ایران
در حالی که اغلب تحلیلگران سیاسی تلویزیون فارسی بی‌بی‌سی را متهم به نقش آفرینی های هدفمند در اغتشاشات بعد از انتخابات می دانند، جایزه "واضح‌ترین پوشش یک رویداد خبری" در سال 2009 از سوی یک اتحادیه غیردولتی به این شبکه اختصاص یافت.
● رگباران یک اعتراض مدنی توسط گارد ملی امریکا
استفاده از ارتش امریکا در مقابله با دانشجویان دانشگاه "كنت استیت" که در اعتراض به جنگ ویتنام در ماه مه 1970 صورت گرفت و طی آن گارد ملی اوهایو دست به کشتار این دانشجویان زد.
● روزنامه نگاران اصلاح طلب میهمان ویژه کنفرانس صهیونیست ها و بهایی ها
این کنفرانس توسط گروه موسوم به "پژوهشگران حامی صلح در خاورمیانه" (SPME) و با موضوع "جمهوری اسلامی ایران: تحلیل چند وجهی از حکومت دینی، ملی گرایی و نمایش قدرت این کشور" در روزهای یکشنبه و دوشنبه هفته جاری با حمایت جامعه یهودیان "کلیولند" ایالت اوهایوی آمریکا و مرکز مطالعات یهود در دانشگاه "کیس وسترن" برگزار گردید.
● دفاع جانانه حامی میرحسین از سکولاریسم در بی.بی.سی
چیزی که قبل از هر چیز باعث تعجب ببنندگان شد وضعیت حجاب زننده حقیقت جو در این برنامه بود. وی که در ایران همیشه با چادر در مراسم ها و مجلس حضور می یافت اکنون با بلوز و دامن کوتاه روبروی مجری برنامه نشسته و به سوالات وی پاسخ می داد.
● موسوی و کروبی در پرده آخر
ناقضات رفتاری- گفتاری دوم خردادی‌ها و در رأس آنها آقایان موسوی و کروبی که شکست سنگینی را برای طیف اصلاحات در پی داشت آخرین پرده بود؛ پرده‌ای آکنده از تناقض و دوگانگی.
● چهره اصلی موسوی‌خوئینی
موسوی‌خوئینی‌ها توانسته بودند با کلاس‌های تفسیر قرآن خود جریان‌های نفاق دیگری را هم به وجود آورد. در کل نگاه موسوی خوئینی‌ها از ابتدا با نگاه امام (ره) و شاگردان حقیقی امام (ره) و فقه سنتی متعارض و متفاوت بوده و قدری مسائل شخصی هم در این رابطه هست.
● چگونه شبکه‌های اجتماعی به آشوب‌ها در ایران شکل دادند؟
پایگاه اینترنتی مؤسسه تحقیقاتی هریتیج گزارشی به قلم جیمز.جی.کارافانو (James jay carafano ) پژوهشگر ارشد مطالعات امنیت ملی موسسه تحقیقاتی هریتیج امریکا که دارای 25 سال سابقه خدمت در ارتش امریکا تا درجه سرهنگ دومی است، منتشر کرد که به نقش شبکه‌های اجتماعی و اینترنتی در حوادث پس از انتخابات ایران اختصاص دارد.
● سخنرانی بسیار مهم آقای هاشمی رفسنجانی
اوایل انقلاب به تیپ عمامه به سر و روحانی با یك چشم نگاه میكردید و حال كه دو سال گذشته، صفوف مشخص شده و جامعه فهمیده كدام روحانی حق و كدام ناحق بود، چه كسی راست و چه كسی دروغ میگفت.
 
 
 
مازیار بهاری: تلاش می کردیم تنور اغتشاشات گرم باشد!

مازیار بهاری فیلمساز وخبرنگار شبکه های غربی است  که پس ازآزادی از زندان با قرار وثیقه 300میلیونی به ‏خارج گریخت . وی اخیرا در گفت و گویی با سی ان ان اظهاراتی مبنی بر شجاعتهای خود در دوران بازداشت! ‏داشته است. بد نیست جهت روشن شدن اذهان عمومی پیرامون خصایص شخصیتی این افراد و اینکه حاضرند به ‏ازای بهای ناچیزی همه چیز خود را زیر سوال ببرند نگاهی داشته باشیم به برخی سخنان وی؛ در همین راستا یک منبع آگاه در گفتگو با جوان آنلاین بخشی ازاعترافات  مازیار بهاری را افشا کرد.
به گفته این منبع آگاه مازیار بهاری در خصوص نقش رسانه های بیگانه در القای تقلب در انتخابات گفته که: رسانه های غربی وعلی ‏الخصوص رسانه هایی که بنده برای آنها کار می کردم ، بعنوان عضوی از ماشین سرمایه داری غرب هستند و ‏در جهت منابع و خواسته های آنها عمل می کنند . من بعنوان کسی که برای آنها کار می کردم ناخود آگاه در ‏خدمت آنها بودم . بطور مثال می توان گفت رسانه های غربی خط تقلب در انتخابات را حتی قبل از برگزاری ‏انتخابات پیگیری می کردند و بنده هم در یک مصاحبه ای با آقای خاتمی این سوال را از ایشان پرسیدم‎ .‎
بهاری در ادامه می افزاید : پس از مصاحبه با آقای خاتمی مشاهده کردیم جریانی مطابق با الگوی کلاسیک انقلاب ‏رنگی در کشور دنبال می شود 0 با توجه به اینکه  انقلاب های رنگی انقلاب هایی هستند که بیشتر جنبه فرهنگی ‏دارند وخواسته های سیاسی‌، اقتصادی و اجتماعی را مطرح نمی کنند .درهمین جریانات اخیر ما دیدیم که ‏عمدتا‌ًخواسته های فرهنگی را دنبال می کردند که گرایش وسوی غرب را داشتند و مسائلی از قبیل حجاب خانم ها ‏و گشت ارشاد و ... مسائلی مطرح شد . اما مؤلفه دومی که می شود برای انقلاب رنگی عنوان کرد این است که ‏این انقلاب ها عمدتاً رسانه ای هستند و اگر رسانه ها را از آنها جـدا کنید این حرکت ها و انقلاب ها نمی توانند ‏شکل بگیرند و پیروز شوند‎ .‎
خبرنگار مجله وسایت خبری نیوزویک درایران یکی دیگر از مؤلفه های انقلاب رنگی را غربی بودن آن عنوان ‏میکند و می افزاید: درایران هم این خط رسانه ای توسط اکثر رسانه های غربی دنبال می شد و این رسانه ها ‏مواضع کاندیدایی که ضد غرب بود را بازتاب نمی دادند و تجمعات و سخنرانی های کاندیدای نزدیک به خود را ‏منعکس می کردند و این  انقلاب هم که قرار بود در ایران به ثمر برسد یک ماهیت غربی داشت و در حقیقت از ‏طرف عده ای دنبال می شد که متعلق بودند به طبقه مرفه و توده های مردم در روستاها و شهرستانهای مختلف ‏کشور این جریان را دنبال نمی کردند که این همه ریشه در غربی بودن این جریانات داشت 0‏‎ ‎
ماریار بهاری که در سال 67 کشور را ترک کرده و پس از 4 سال توانسته بود مجوز اقامت در کانادا رااخذ کند ‏درادامه روی دیگر سکه تقلب در انتخابات را کودتا عنوان کرده و خاطر نشان می کند: رسانه های غربی از چند ‏ماه پیش از برگزاری انتخابات خط تقلب درانتخابات را در کانون توجهات خود قرار دادند و به گونه ای زمینه ‏چینی کردند که اگر کاندیدای مورد نظر آنان درانتخابات پیروز نشد ،‌این حرکت را یک کودتا درآرای مردم تلقی ‏کنند‎ .‎
در همین راستا چندی پیش با یکی از مشاوران کاندیدا مورد قبول غرب گفتگوی داشتم که ایشان هم این نکته را ‏مطرح کردند که در کشورکودتا شده است‏‎ ‎‏!‏
بهاری که ورود دوباره  او به ایران با پیروزی سید محمد خاتمی در انتخابات سال 76 مصادف شده است اینگونه ‏ادامه می دهد : در همین راستا آقای موسوی قبل از اینکه نتایج انتخابات مشخص بشود طبق یک الگوی کلاسیک ‏انقلاب رنگی گفتند که من پیروز انتخابات هستم و هر نتیجه ای غیر از این اعلام شود ،‌تقلب شده است و.... ‏
طبیعتاً ایشان ،‌طرفدارانشان و رسانه های غربی که از ایشان حمایت می کردند از بروز یک کودتای علیه آرای ‏مردم سخن گقتند و به این نکته اذعان داشتند که جریان ضد غرب آراء مردم را خدشه دار کرده است‎ . ‎
وی افزود: البته مولفه دیگری که انقلاب های رنگی دارند بحث ابطال انتخابات است که نمونه آن دراوکراین ‏صورت گرفت . این پوشش های خبری بنده و همکارانم در داخل کشور  بصورت خبر ی  وتصویری بود البته ‏درهمین راستا متأسفانه تظاهرات غیر قانونی 25، 26 و 27 و 28 خرداد حضور فیزیکی داشتم و در روز دوشنبه ‏بعد از انتخابات بنده یک مقاله در خصوص تظاهرات نوشتم و فیلمی از حمله به پایگاه بسیج را نیزارسال کردم‎ . ‎
بهاری در ادامه با مطرح کردن این سوال که چرا این انقلاب رنگی که با عنوان انقلاب سبز مطرح شده بود ‏نتوانست موفق شود وشکست خورد یاد آور می شود‎ :‎
انقلاب های رنگی در ایران به سه دلیل نمی تواند پیروز شود . اول اینکه ایرانی ها کلاً بیگانه ستیز هستند و در ‏چند قرن اخیر به طور اخص غرب ستیز بوده اند مردم هر وقت‎ ‎می بینند جریانی درداخل کشور تمایل به غرب ‏پیدا می کنند با آن مخالفت می کنند . نکته دوم هم این است که ایرانیها هر وقت متوجه یک حمله خارجی بشوند به ‏سرعت واکنش نشان می دهند ( خواه این حمله نظامی باشد مانند جنگ با عراق ،‌خواه این حمله تبلیغاتی و یا رفرم ‏باشد مانند حوادث اخیر ). ‏
مازیار بهاری تقسیم جامعه به دوقطب مخالف را از دیگر مؤلفه های انقلاب های رنگی بر می شمارد و یاد آورد ‏می شود : تئوریسین ها و کودتاچیان در غرب و حامیان آنها در داخل کشور برای رسیدن به این هدف خود جریان ‏حاکم که ضد غرب نیز هست را به عنوان جریانی متحجر ،سنتی ،‌نا کار آمد و غیر دمکراتیک تصویر می کنند و ‏جریان مقابل را نیز بعنوان جریانی پویا ،‌کار آمد به مردم معرفی می کنند . ما در انتخابات اخیر نیز شاهد بودیم که ‏دولت آقای احمدی نژاد، دولتی نا کارآمد ، دولتی خرافی ،‌دولتی کار نا بلد در عرصه اقتصادی و بین المللی ‏معرفی می شود و از آن طرف جریان آقای موسوی و حامیانشان بعنوان جریانی که می تواند با غرب و دنیا تعامل ‏داشته باشد ،‌می تواند اقتصاد را سامان بدهد و می تواند قانون گرا باشد و دموکراسی را در کشورپایه گذاری ‏مطرح شود‎ .‎
بهاری همچنین در بخش دیگری از سخنان خود با اذعان به این موضوع که وی و همکارانش نیز تلاش کردند تنور ‏اغتشاشات را در کشور گرم نگه دارند اظهار داشت‎ ‎‏:‏
درجریان انتخابات دهم ریاست جمهوری برخی ازهمکاران بنده به صورت ناخود آگاه ، برخی به صورت خودآگاه ‏و برخی نیز با هدایت وحمایت از سرویس های غربی به شدت در ایران فعال بودند.‏
وی در ادامه افزود: درایران یک رهبری سیاسی ومذهبی وجود دارد که پشتیبان آن یک جریان مذهبی است که ‏سابقه صدها ساله دارد ( جریان مرجعیت ) و از لحاظ سیاسی هم ریشه در انقلاب 1357 دارد .و به خاطر همین ‏مسأله ایران هم از پشتیبانی معنوی برخوردار است و هم از حمایت های مردمی ، و ما به وضوح نقش رهبری را ‏در جریانات اخیر مشاهده کردیم . به دلیل اینکه گفته های ایشان برای بسیاری از گروههای سیاسی فصل الخطاب ‏است . پس از سخنان ایشان بسیاری از این جریانات اختلافاتشان را کنار گذاشتند و در آینده نیز رهبری نقش خود ‏را در کشور ایفاخواهد کرد.‏‎.‎
بهاری خاطرنشان می کند : متأسفانه اقدامات من و همکارانم‎ ‎درجهت تضعیف امنیت ملی قلمداد می شود وقتی کمی ‏به عملکردم فکر می کنم می بینم این امکان بوده است و من به خاطر عملکردم عذر خواهی می کنم‎ .‎
وی خطاب به همکاران ایرانی خود در رسانه های خارجی خاطر نشان می کند که ما باید بیش از بیش به فکر ‏امنیت ملی کشورمان باشیم و می گوید : ما باید به فکر ایران باشیم و در درجه بعدی وظیفه مان را به عنوان یک ‏خبرنگار انجام دهیم 0 ماباید در موقعیت های حساس دقت خود را بالا ببریم 0 اما متاسفانه این دقت را من و ‏بسیاری از همکارانم نداشتیم و اسباب شرمنده گی ما در محضر ملت ایران فراهم شد0‏‎ ‎
گفتنی است مازیاربهاری شخصی است که حمله به پایگاه بسیج در خیابان جناح را فیلمبرداری کرده است و به ‏دلیل سرعت پایین اینترنت این فیلم را در اختیار خبرنگار کانال 4 انگلیس خانم لینز هیلسون قرار داده است و این ‏خبرنگار با استفاده از اینترنت پر سرعتی که در هتل لاله تهران د اشته ان این فیلم را ارسال کرده اند‎ .‎
لازم به ذکر است وی روزانه 200 دلار از نیوز ویک دریافت می کرده است و قرار بوده بابت ارسال فیلم دو دقیقه ‏ای از حمله به پایگاه بسیج مبلغ 2100 پوند از  شبکه 4 انگلیس دریافت کند‏‎ .

 
 
 
 
دلیل یا دلایل مشوش شدن فضای پس از انتخابات ریاست جمهوری دهم چه بود؟

راهپیمایی اعتراض آمیز در سراسر كشور

راهپیمایی اعتراض آمیز در تهران

تجمع دانشجویان در مقابل سفارت انگلیس

احمدی‌نژاد در اصفهان 1388/9/11

پایان بادکنک سبز!

کینه غرب

16آذر آمریکا را زیر پا می گذاریم

کرباسچی بالاخره آفتابی شد!

خشونت ممنوع!

دخیلک یا آمریکا

جنبش سبز=حذف جمهوریت و اسلامیت نظام

تصویر منتشر نشده از احمدی‌نژاد و ثمره در کردستان

تعهدنامه شیخ غلامحسین کرباسچی

كاریكاتور: پیمان رفاقت!

میرحسن؛ پایان یک رویا!

كاریكاتور:جوایز ساختگی بدهید

آوارگان یمنی

اتحاد سبز غرق می شود!

احمدی‌نژاد در جمع ایرانیان مقیم ترکیه

بیانیه موسوی!!

کاریکاتور:پیام جین‏شارپ به سبزی‏ها:برهنه شوید!

هندوانه سبز زیر بغل کروبی

طرح/ما بیشماریم...!

تجمع دانشگاهیان شیراز در دفاع از حریم قانون

طرح/ راه اندازی آزمایشی تلویزیون سبز

کاریکاتور: جمع آشوب

قلبهای بیمار [جوان آنلاین/میثم محمدحسنی]

The game is over [جوان آنلاین/میثم محمد حسنی]

روایت تصویری ضدانقلاب از کاهش شدید پیاده‌نظام سبزها

سایت موسوی برای فروش گذاشته شد!

 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic