● امام(ره) تا لحظه ای كه زنده بود، با مستكبران تنش داشت/ شعار "نه‎غزه نه‌لبنان" مخالف شرع، شرف و قانون اساسی
دکتر حسن رحیم‌پور ازغدی در همایش "تفكر بسیجی و گفتمان انقلاب" كه در مجتمع فرهنگی دانشجویی 13 آبان، لانه جاسوسی سابق امریکا برگزار شد، با بیان این که برای تحلیل گفتمان انقلاب اسلامی، کار تئوریک ضروری است، اظهار داشت: در بررسی های تئوریک، تفاوت ها و شباهت های ایدئولوژی انقلاب با دیگر مکاتب و ایدئولوژی ها مشخص می شود.
● تایم: جنبش سبز ایران از آمریكا درخواست كمك كرده است
به گزارش فارس، مجله آمریكایی "تایم " در گزارشی نوشت: پس از بیش از پنج ماه، جنبش سبز مخالف ایران برای درخواست كمك به آمریكا روی می‌‌آورد.
● انتقاد لاریجانی از فضای تهمت زنی در کشور!
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: گستره فکری رهبر معظم انقلاب اسلامی در مسائل فرهنگی، سیاسی و دیپلماتیک و سعه صدر ایشان به گونه ای است که همه گرایش های سیاسی می توانند فعالانه به ایشان تکیه کنند و انحصاری هم در این زمینه وجود ندارد و ایشان اجازه چنین انحصاری را نمی دهند.
● پاسخ آیات عظام مکارم شیرازی و نوری همدانی به استفتاء روزنامه‌نگاران
جنبش «آشوب‌طلب و بدعت‌آفرین‌ سبز» پس از آنکه ‌157 روز آبستن مرام‌ها و ایدئولوژی های آنارشیستی و تخیل‌گرایانه بود سرانجام با زایش یک تئوری ناقص‌الخلقه به نام «دین سبز» فارغ شد!
● مازیار بهاری: تلاش می کردیم تنور اغتشاشات گرم باشد!
مازیار بهاری فیلمساز وخبرنگار شبکه های غربی است که پس ازآزادی از زندان با قرار وثیقه 300میلیونی به ‏خارج گریخت . وی اخیرا در گفت و گویی با سی ان ان اظهاراتی مبنی بر شجاعتهای خود در دوران بازداشت! ‏داشته است.
● پرونده بی‌فرجام «استات‌اویل» در ایران
دولت آمریکا پیگرد قضایی شرکت نفتی استات‌اویل در مورد یک پرونده رشوه‌خواری در ایران را که به سال 2002 برمی‌گردد، متوقف کرد. البته این موضوع برای کشوری که اقتصاد لیبرالی بر آن حاکم است و درگیر بیرون کشیدن خود از گرداب بزرگ‌ترین ورشکستگی تاریخی می‌باشد تا حدودی طبیعی است، چرا که هدف برای این کشور وسیله را توجیه می‌کند اما هنوز یک سوی دیگر این پرونده رشوه بزرگ که به ایران بازمی‌گردد نتوانسته جامعه و افکار عمومی را اقناع کند.
● سخنرانی علیرضا زاکانی در دانشگاه امام صادق(ع): یکی از نزدیکان لاریجانی، تبریک به رییس جمهور منتخب را خط زده بود
نكته دیگر این است كه روز بعد از روز قدس،‌هاشمی رفسنجانی در جایی اعلام كرده بود كه جمعیت افراد در روز قدس 50-50 بوده است یعنی نصف جمعیت حاضر را حامیان موسوی تشكیل داده بودند در حالی كه بالاترین تخمین‌ها از جمعیت 40-50 هزار نفری آنها خبر می‌داد. البته بعدها مشخص شد كه این نكته را لاریجانی به هاشمی رفسنجانی انتقال داده است.
● آمریکاپرونده رشوه‌خواری آقازاده اغتشاشگر را متوقف کرد
دولت آمریکا پیگرد قضایی شرکت نفتی استات اویل در مورد یک پرونده رشوه خواری در ایران را که به سال 2002 بر می گردد متوقف کرده است.بر اساس گزارش رویترز یک مقام شرکت نرو‍ژی استات اویل گفت توافقی با کمیسیون سهام و اوراق بهادار آمریکا، وزارت دادگستری و دفتر دادستانی این کشور حاصل شده است که بر اساس آن موضوع معامله استات اویل با موسسه هورتون حل و فصل شده است.
● مهدی هاشمی؛ از ابوعلی سینا تا جونیور
به گزارش خبرگزاری‌های خارجی در فاصله سال‌های (1997 تا 2003)، (82-76) یك حساب بانكی به نام سیاكل در بانك خصوصی لومبارد فرانسه برای فردی به نام «بیژن دادفر» فعال می‌شود. در فاصله دسامبر 1998 تا آگوست 2003، طی دو مرحله یك‌بار 30 میلیون یورو و بار دیگر مبلغ 45 میلیون یورو به این حساب واریز و در آن نگهداری می‌شود.
● حاشیه‌ای بر اظهارات اخیر سیدمحمد خاتمی
«شب بخیر»!اکنون رئیس‌جمهور سابق، طی اظهاراتی در جمع گروهی از دانشجویان همسو با خود مطالب و سؤالاتی بیان کرده که در پاسخ به این مطالب باید گفت: شب بخیر آقای پرزیدنت سابق!
● عقب نشینی آشکار خاتمی
سرانجام سیدمحمد خاتمی هم به انحراف در جنبش سبز با این جملات اذعان کرد: کاش حاکمیت می‌گفت آقای موسوی بیا به صحنه و این جنبش را مدیریت کن که جنبش از مسیر خودش منحرف نشود.
● «حالا وقتشه»! اسم رمزی از شورش‌های رنگی اروپای شرقی
«حالا وقتشه» ! این اسم رمزی است که محمدرضا تاجیک مشاور اعظم میرحسین موسوی و رئیس مرکز تحقیقات استراتژیک ریاست جمهوری دوران خاتمی در تحلیل بسترهای شکل‌گیری جنبش موسوم به سبز مطرح می‌کند.
● سخنان همین دانشجوی دختر برای حامیان موسوی كافی است
یكی از دانشجویان دختر دانشگاه امام خمینی(ره) انتقاداتی را به میرحسین موسوی وارد كرده و برخی از جملات حضرت امام(ره) در انتقاد از موسوی را بازخوانی كرد كه رسایی نیز در پایان سخنان این دانشجوی دختر گفت: سخنان همین خانم برای آن جمعیت كفایت می‌كرد.
● محسن هاشمی: شایعه ریزش مترو را خودمان دامن زدیم تا پول بگیریم!
در حالی که مشکلات مترو طی روزهای اخیر نارضایتی گسترده شهروندان را به دنبال داشت، شهرداری تهران و مسئولین مترو به جای پاسخگویی به مردم، بحث بودجه را پیش کشیدند تا هم از زیر بار مسئولیت شانه خالی کرده باشند و هم توپ را در میدان حریف سیاسی انداخته باشند.
● کوچک‌زاده:روش لاریجانی در اداره مجلس جانبدارانه است/ مطهری درباره بودجه مؤسسه صدرا و سنایی درخصوص هزینه‌های انتخاباتی‌اش توضیح دهد
مهدی کوچک‌زاده در گفت‌وگو با رجانیوز، در خصوص اظهارات برخی مخالفین نسبت به محصولی با بدون مبنا خواندن این موارد و توهین آمیز بودن آن‌ها اظهار داشت: آنچه که امروز در صحن علنی مجلس در نطق مخالفین آقای محصولی بیان شد، خلاف شأن و جایگاه تریبون مجلس بود.
● عباس سلیمی نمین: هاشمی رفسنجانی دو بار میرحسین را فریب داده است
و در پاسخ به سوال یک یاز دانشجویی سخن می‌گفت، عنوان کرد: "میرحسین موسوی اگرچه شخصیتی سیاسی است اما ثابت کرده است که تاکنون در تاریخ سیاسی زندگیش دوبار فریب هاشمی را خورده است."
● پرده‌برداری مرعشی از استراتژی جدید اصلاح‌طلبان
مرعشی که اخیرا اعتراف‌کنندگان در دادگاه‌ متهمان کودتای مخملی را "بیمار" یا مبتلا به "ضعف شخصیتی" دانسته است، در مصاحبه با خبرگزاری ایلنا واکنش مناسب اصلاح‌طلبان به انتخابات پیش رو را، "تحریم" دانست.
● آدمی که شهوت قدرت وجودش را گرفته پیرو خط امام است؟/ وقتی رأی نمی‌آورند حاضرند شهری به آتش کشیده شود
حجت الاسلام دکتر سید حمید روحانی، رئیس بنیاد تاریخ پژوهی ایران معاصر و از یاران و نزدیکان امام خمینی از ابتدای نهضت، در سخنان مهمی در افتتاحیه طرح تفسیر آفتاب بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی امیرکبیر به تبیین شاخصه های خط امام و ارتباط آن با مدعیان امروزی آن پرداخت.
● نماینده کلیمیان:ستاد بحران سازی علیه دولت احمدی نژاد شکل گرفته است
سیامک مره صدق در گفت و گو با ایرنا تاکید کرد: ستاد بحران سازی که برای کارشکنی در راه دولت تشکیل شده است دوست ندارد که دولت در کارهایش موفق باشد و به شیوه های مختلف برای زمین زدن دولت فعالیت می کنند.
● آقازاده آشوبگر در«برایتون»/ ملاقات با مقامات وزارت خارجه انگلیس
آقازاده آشوبگر اخیرا از طریق یکی از عناصر ایرانی وابسته به یک نهاد امنیتی انگلیس با برخی از عناصر وزارت امور خارجه انگلیس در این کشور ملاقات کرده است.
● سخنگوی جبهه پیروان:خواسته مراجع محاکمه اغتشاشگران بود
سید کمال سجادی، "تبعیت از منویات رهبر معظم انقلاب را مهمترین شرط مراجع تقلید برای وحدت" خواند و اعلام کرد: ایشان خواستار مجازات اغتشاشگران و هدایت کنندگان ناآرامی‌های اخیر شدند.
● رمزگشایی از سینه‌چاکی صادقانه و بی‌مزد! آینده برای خاندان هاشمی
اسناد به‌دست آمده از فعالیت‌های اقتصادی تیم خبری سایت آینده از خدمات صادقانه و بی‌مزد و منت! گردانندگان این سایت به خانواده هاشمی رفسنجانی به‌ویژه محسن هاشمی به‌عنوان مدیرعامل متروی تهران و حمله به منتقدان آن در تمام سطوح رمزگشایی کرد.
● جایزه AIB به BBC؛ پاداش هدایت آشوب‌های پس از انتخابات ایران
در حالی که اغلب تحلیلگران سیاسی تلویزیون فارسی بی‌بی‌سی را متهم به نقش آفرینی های هدفمند در اغتشاشات بعد از انتخابات می دانند، جایزه "واضح‌ترین پوشش یک رویداد خبری" در سال 2009 از سوی یک اتحادیه غیردولتی به این شبکه اختصاص یافت.
● رگباران یک اعتراض مدنی توسط گارد ملی امریکا
استفاده از ارتش امریکا در مقابله با دانشجویان دانشگاه "كنت استیت" که در اعتراض به جنگ ویتنام در ماه مه 1970 صورت گرفت و طی آن گارد ملی اوهایو دست به کشتار این دانشجویان زد.
● روزنامه نگاران اصلاح طلب میهمان ویژه کنفرانس صهیونیست ها و بهایی ها
این کنفرانس توسط گروه موسوم به "پژوهشگران حامی صلح در خاورمیانه" (SPME) و با موضوع "جمهوری اسلامی ایران: تحلیل چند وجهی از حکومت دینی، ملی گرایی و نمایش قدرت این کشور" در روزهای یکشنبه و دوشنبه هفته جاری با حمایت جامعه یهودیان "کلیولند" ایالت اوهایوی آمریکا و مرکز مطالعات یهود در دانشگاه "کیس وسترن" برگزار گردید.
● دفاع جانانه حامی میرحسین از سکولاریسم در بی.بی.سی
چیزی که قبل از هر چیز باعث تعجب ببنندگان شد وضعیت حجاب زننده حقیقت جو در این برنامه بود. وی که در ایران همیشه با چادر در مراسم ها و مجلس حضور می یافت اکنون با بلوز و دامن کوتاه روبروی مجری برنامه نشسته و به سوالات وی پاسخ می داد.
● موسوی و کروبی در پرده آخر
ناقضات رفتاری- گفتاری دوم خردادی‌ها و در رأس آنها آقایان موسوی و کروبی که شکست سنگینی را برای طیف اصلاحات در پی داشت آخرین پرده بود؛ پرده‌ای آکنده از تناقض و دوگانگی.
● چهره اصلی موسوی‌خوئینی
موسوی‌خوئینی‌ها توانسته بودند با کلاس‌های تفسیر قرآن خود جریان‌های نفاق دیگری را هم به وجود آورد. در کل نگاه موسوی خوئینی‌ها از ابتدا با نگاه امام (ره) و شاگردان حقیقی امام (ره) و فقه سنتی متعارض و متفاوت بوده و قدری مسائل شخصی هم در این رابطه هست.
● چگونه شبکه‌های اجتماعی به آشوب‌ها در ایران شکل دادند؟
پایگاه اینترنتی مؤسسه تحقیقاتی هریتیج گزارشی به قلم جیمز.جی.کارافانو (James jay carafano ) پژوهشگر ارشد مطالعات امنیت ملی موسسه تحقیقاتی هریتیج امریکا که دارای 25 سال سابقه خدمت در ارتش امریکا تا درجه سرهنگ دومی است، منتشر کرد که به نقش شبکه‌های اجتماعی و اینترنتی در حوادث پس از انتخابات ایران اختصاص دارد.
● سخنرانی بسیار مهم آقای هاشمی رفسنجانی
اوایل انقلاب به تیپ عمامه به سر و روحانی با یك چشم نگاه میكردید و حال كه دو سال گذشته، صفوف مشخص شده و جامعه فهمیده كدام روحانی حق و كدام ناحق بود، چه كسی راست و چه كسی دروغ میگفت.
 
 
 
سخنان همین دانشجوی دختر برای حامیان موسوی كافی است

یكی از دانشجویان دختر دانشگاه امام خمینی(ره) انتقاداتی را به میرحسین موسوی وارد كرده و برخی از جملات حضرت امام(ره) در انتقاد از موسوی را بازخوانی كرد كه رسایی نیز در پایان سخنان این دانشجوی دختر گفت: سخنان همین خانم برای آن جمعیت كفایت می‌كرد.به گزارش فارس،‌ برنامه سخنرانی حمید رسایی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی كه امروز دوشنبه در دانشگاه بین‌المللی امام خمینی(ره) قزوین برگزار شد، با حاشیه‌هایی همراه بود كه به شرح ذیل است:

* این برنامه در ساعت 14:15 آغاز و بعد از قرائت قرآن، كلیپی با مضمون معرفی ابعاد مختلف جنگ نرم در سالن پخش شد.

* دقایقی پیش از آغاز برنامه سالن مراسم به دلیل حضور گسترده دانشجویان به طور كامل تكمیل شده بود و بیش از 800 نفر از دانشجویان این دانشگاه در انتظار بودند تا به تحلیل حوادث پس از انتخابات گوش بسپارند. البته در این میان حدود 50 نفر نیز تلاش می‌كردند با اقدامات خاص خود مانع از ادامه برنامه بر اساس روال عادی آن شوند.

* تعداد اندكی از حامیان موسوی قبل از شروع مراسم تلاش داشتند روال عادی این مراسم را به هم زده و مانع از اجرای درست برنامه شوند، به نحوی كه دقایقی پیش از برنامه در مقابل درب اصلی سالن تجمع كرده و پس از ورود به سالن نیز از همان ابتدا شروع به ایجاد هیاهو كرده و پلاكارد‌ها و نمادهای سبز خود را برروی دست گرفتند.

* هیاهو و سروصدای این جمعیت محدود از همان ابتدای برنامه كاملا واضح بود و تعدادی از این افراد حتی تحمل اتمام قرائت قرآن را نیز نداشته و در لحظات آخر قرائت قرآن در سالن شروع به هو كشیدن كردند.

* این جمعیت محدود 50 نفره در میان سالن لبریز از دانشجویان كه آماده شنیدن سخنان رسایی بودند، سعی می‌كردند با انجام اقدامات افراطی، خود را برجسته كنند. جالب این بود كه از همان ابتدا همراه با نمادهای دستبند و شال سبز و لنگه‌ كفش‌هایی را بر روی دستان خود گرفته بودند.

* هنگام پخش كلیپ تصویری كه به موضوع جنگ نرم اختصاص داشت، حامیان موسوی سعی می‌كردند با ایجاد هیاهو و سردادن شعارهایی نظیر «مرگ بر دیكتاتور»، «دروغگو، دروغگو 63 درصدت كو»، «یا حسین میرحسین»، «دولت كودتا، استعفا استعفا» و ... مانع از رسیدن صدای این كلیپ به دانشجویان شوند.

* از همان ابتدای صحبت‌های رسایی این جمعیت نیز تلاش می‌كرد با سر دادن شعارهای خود مانع از سخنرانی رسایی شود. اما رسایی در پاسخ به این حركت این تعداد محدود حامیان موسوی تلاش كرد كه سخنانی از حضرت امام خمینی(ره) را یادآوری كند و حتی در این مورد برخی از اظهارات میرحسین موسوی را نیز به حامیانش یادآوری می‌كرد.

* حامیان موسوی در واكنش به پاسخ‌های رسایی به شعارهایشان، با شعار «مرگ بر دیكتاتور» قصد داشتند فضای سالن را به نفع خود تغییر دهند اما رسایی در پاسخ به این شعار نیز تاكید كرد: دیكتاتور كسانی هستند كه 25 میلیون رای مردم را قبول نمی‌كنند و در این هنگام كل دانشجویان حاضر در سالن در حمایت از اظهارات رسایی به صورت یكصدا شعار «مرگ بر دیكتاتور» را رو به حامیان موسوی سر دادند.

* رسایی در این برنامه تلاش كرد تا ضمن یادآوری برخی از شعارهای میرحسین موسوی در سال‌های گذشته و همچنین ایام انتخابات دهم ریاست جمهوری و تاكید مكرر وی به قانونگرایی، تناقضات عملكرد وی را به حامیانش یادآوری كند. وی در این خصوص تاكید كرد كه بر اساس فرمایشات حضرت امام(ره) میزان حال افراد است. رسایی همچنین خطاب به موسوی یادآوری كرد كه حضرت امام فرموده بودند "غلط می‌كنی قانون را قبول نداری! قانون تو را قبول ندارد. "

* در ادامه این برنامه هر زمان كه فضای سالن به شلوغی می‌رفت، رسایی خطاب به حامیان موسوی می‌گفت كه من به این برنامه آمده‌ام تا فرمایشات حضرت امام()ره را برای شما بگویم. پس اگر شما راه امام خمینی را قبول دارید بهتر است كه به سخنان من گوش دهید.

* در قسمت دیگر از این برنامه هنگامی كه حامیان موسوی شعار «مرگ بر روسیه» سر می‌دادند، رسایی خطاب به آنها گفت: «مرگ بر مستكبر»، «مرگ بر دشمن ایران» كه در این هنگام تمام دانشجویان حاضر در سالن در حمایت از این شعارهای رسایی یكصدا شعار «مرگ بر آمریكا» را سر دادند.

* در بخش دیگری از این مراسم پرحاشیه، هنگامی كه حامیان موسوی تلاش كردند به شعار «مرگ بر روسیه» ادامه دهند رسایی بار دیگر خطاب به آنها گفت: «مرگ بر همه دشمنان ایران» كه باز هم دانشجویان همصدا شعارهای «مرگ بر آمریكا» را فریاد زدند. رسایی نیز در این هنگام خطاب به حامیان موسوی نیز گفت: مگر شما مخالف آمریكا نیستید، چرا «مرگ بر آمریكا» نمی‌گویید؟

* موضوع اصلی سخنرانی رسایی در این جلسه بحث قانونگرایی بود و این نماینده مجلس قصد داشت برخی از تناقضات رفتاری موسوی در ایام انتخابات دهم ریاست جمهوری را بررسی كند اما حامیان موسوی در تمام مدت برگزاری این برنامه تلاش می‌كردند با ایجاد هیاهو و سردادن شعارهای مختلف مانع از سخنرانی رسایی شوند كه به همین دلیل رسایی نیز در بسیاری از مواقع تلاش می‌كرد پاسخ‌های قانع‌كننده به شعارهای حامیان موسوی بدهد.

* جمعیت 800 نفر حاضر در سالن نیز در طول برنامه تلاش می‌كردند با شعارهایی نظیر «مرگ بر دیكتاتور»، «مرگ بر منافق»، «مرگ بر دروغگو»، «مرگ بر ضد ولایت فقیه»، «خونی كه در رگ ماست هدیه به رهبر ماست» و ... ضمن حمایت از سخنان رسایی پاسخ شعارهای حامیان موسوی را نیز بدهند.

* در قسمت دیگر از این برنامه هنگامی كه حامیان موسوی شعار «یا حسین میرحسین» سر دادند جمعیت حاضر در سالن در پاسخ به این شعار یكصدا فریاد زدند: «حسین حسین شعار ماست، شهادت افتخار ماست».

* رسایی در این برنامه حدود یك ساعت سخنرانی كرد و در قسمت‌های متعددی برای آرام كردن فضای سالن دانشجویان را به آرامش دعوت كرده و به آنها می‌گفت كه دانشگاه فضای گفتگو‌های منطقی است اما حامیان موسوی چندان تمایلی به آرام بودن سالن نداشتند.

* در قسمت انتهایی سخنان رسایی قرار بود نمایندگان تشكل‌های مختلف دانشجویی نیز سئوالات خود را مطرح كنند كه رسایی در این هنگام اعلام كرد: ابتدا تشكل‌هایی اجازه پرسیدن سئوال دارند كه نظر مخالف داشته باشند و بر همین اساس ابتدا نماینده تشكل اصلاح‌طلب به جایگاه سخنرانی رفت و ضمن بیان انتقاداتی به دولت نهم از مصاحبه احمدی‌نژاد در سازمان ملل با خبرنگار زنی كه روسری بر سر نداشت به شدت انتقاد كرد كه رسایی ضمن پاسخ به سئوالات این دانشجو گفت: هر خانمی كه به ایران بیاید باید روسری بر سر كند.

* نماینده تشكل اصلاح‌طلب دانشگاه بین‌المللی امام خمینی(ره) قزوین در قسمت دیگری از سئوالات خود چنین مطرح كرد كه حضرت امام فرموده‌اند كه مخالفان موسوی توانایی اداره كردن یك نانوایی را هم ندارند كه رسایی در پاسخ به این سخنان خطاب به این دانشجو گفت كه كسانی كه آن زمان مورد خطاب حضرت امام(ره) بودند اكنون در ستادهای موسوی فعال هستند.

* این دانشجوی مخالف دولت در بخش دیگری از سخنان خود گفت كه حضرت امام فرموده‌اند شورای نگهبان نباید كاری كنند كه مردم به خیابان‌‌ها بریزند كه رسایی نیز در پاسخ به این صحبت‌ها گفت: اظهارات شما سند و مدرك ندارد اما من می‌دانم كه امام خمینی(ره) به شورای نگهبان فرموده بودند اگر تمام مردم جلوی شما ایستادند كه دست از اسلام بردارید،‌ شما دست از اسلام برندارید.

* بعد از اتمام سئوالات نماینده تشكل اصلاح‌طلب، رسایی از این دانشجو دعوت كرد كه در كنارش بنشیند و به جواب‌ها گوش دهد كه این اتفاق نیز افتاد اما حامیان موسوی با شعارهای خود خواستار بلند شدن نماینده خود از كنار رسایی شدند و بعد از پائین رفتن این دانشجو از جایگاه سخنرانی حامیان موسوی نیز قبل از اینكه پاسخ سوالات خود را بشنوند، سالن را ترك كردند. این جمعیت بعد از خروج از سالن درحالی كه یك پارچه سبز رنگ بلند در دست خود داشتند دقایقی را در فضای آزاد دانشگاه راه‌پیمایی كرده و بعد از آن متفرق شدند.

* بعد از خروج حامیان موسوی از سالن آرامش به سالن بازگشت و رسایی نیز سخنان خود را ادامه داد و خطاب به افرادی كه از سالن خارج شده بودند گفت: تحمل شنیدن صدای مخالف شما همین‌قدر بود و در اینجا نشان دادید كه چه جریانی منطقی‌تر است و من نیز قضاوت در این خصوص را به دانشجویان می‌سپارم.

* در ادامه این برنامه یكی از دانشجویان دختر دانشگاه به طرح سئولات خود پرداخت و در بین صحبت‌هایش انتقاداتی را به میرحسین موسوی وارد كرده و برخی از جملات حضرت امام در انتقاد از موسوی را بازخوانی كرد كه رسایی نیز در پایان سخنان این دانشجوی دختر گفت: من به این دانشجویان ولایی افتخار می‌كنم و سخنان همین خانم برای آن جمعیت كفایت می‌كرد و نیازی به حضور من نبود.

 
 
 
 
دلیل یا دلایل مشوش شدن فضای پس از انتخابات ریاست جمهوری دهم چه بود؟

راهپیمایی اعتراض آمیز در سراسر كشور

راهپیمایی اعتراض آمیز در تهران

تجمع دانشجویان در مقابل سفارت انگلیس

احمدی‌نژاد در اصفهان 1388/9/11

پایان بادکنک سبز!

کینه غرب

16آذر آمریکا را زیر پا می گذاریم

کرباسچی بالاخره آفتابی شد!

خشونت ممنوع!

دخیلک یا آمریکا

جنبش سبز=حذف جمهوریت و اسلامیت نظام

تصویر منتشر نشده از احمدی‌نژاد و ثمره در کردستان

تعهدنامه شیخ غلامحسین کرباسچی

كاریكاتور: پیمان رفاقت!

میرحسن؛ پایان یک رویا!

كاریكاتور:جوایز ساختگی بدهید

آوارگان یمنی

اتحاد سبز غرق می شود!

احمدی‌نژاد در جمع ایرانیان مقیم ترکیه

بیانیه موسوی!!

کاریکاتور:پیام جین‏شارپ به سبزی‏ها:برهنه شوید!

هندوانه سبز زیر بغل کروبی

طرح/ما بیشماریم...!

تجمع دانشگاهیان شیراز در دفاع از حریم قانون

طرح/ راه اندازی آزمایشی تلویزیون سبز

کاریکاتور: جمع آشوب

قلبهای بیمار [جوان آنلاین/میثم محمدحسنی]

The game is over [جوان آنلاین/میثم محمد حسنی]

روایت تصویری ضدانقلاب از کاهش شدید پیاده‌نظام سبزها

سایت موسوی برای فروش گذاشته شد!

 
ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو